Windows 10

Discussion in 'Help archief' started by Sintra98, Jul 29, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gelderblom

    gelderblom Levende forumlegende

    ik speeld ook nog op windows 7
     
  2. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende


    krijg jij die melding niet ?
     
  3. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    ik krijg alleen de melding dat het tot 29 juli nog gratis is

    elke dag die melding net of windows mij wordt opgedrongen

    Kortom, Microsoft is niet van plan om te stoppen met het repareren van beveiligingsproblemen in Windows 7 totdat de uitgebreide ondersteuning eindigt. Dat gebeurt op 14 januari 2020 - vijf jaar en één dag na het einde van de mainstream ondersteuning. Sterker nog, er zullen in de winkel in de nabije toekomst nog gewoon systemen worden verkocht met Windows 7.
    Als dat je niet geruststelt, denk dan eens hieraan: De mainstream ondersteuning van XP eindigde in april 2009. Dit zorgde voor geen enkel probleem. Miljoenen mensen bleven XP nog vijf jaar lang gebruiken zonder en dat zal met Windows 7 niet anders zijn. De mainstream ondersteuning van Vista eindigde op 10 april 2012. De uitgebreide ondersteuning zal eindigen op 11 april 2017, dus je kunt Vista nog meer dan tweeënhalf jaar blijven gebruiken. Hier kun je meer lezen over de lifecycle van Microsoft-producten.

    dit las ik net
     
    blackscorpion64 likes this.
  4. |-|ans

    |-|ans Forummeester

    Da's misschien wel érg kort door de bocht?

    "De Rijksoverheid betaalt 1,7 miljoen euro aan Microsoft om het verouderde besturingssysteem Windows XP te kunnen blijven gebruiken. Vorig jaar betaalde de overheid al 3 miljoen euro voor extra ondersteuning."

    Bron: http://nos.nl/artikel/2032116-overheid-betaalt-1-7-miljoen-voor-windows-xp.html
     
  5. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Manstream-ondersteuning betreft aanpassingen, uitbreidngen en patches op het besturingssysteem om bij nieuwe ontwikkelingen in (vooral) de hardware bij te blijven.
    Bovendien zorgen software-fabrikanten in die tijd dat aanpassingen in hun programmatuur altijd voor een XP-versie.

    Voor XP eindigde dat in 2009. Vanaf toen is het besturingssysteem niet meer geupgrade.

    Wel wordt daarna nog minstens vijf jaar lang ieder gemeld beveiligingslek gedicht. Dat stopte voor XP dus in 2014.
    Niet zo gek want na tien jaar zit ook wel alles dichtgetimmerd en geplakt.
    Bovendien wijkt de OS-software onderliggend zoveel af van de nieuwste versie dat daar gevonden lekken in de XP niet bestaan. Aanvallen zullen zich altijd concentreren op de meest gebruikte versie, tot afgelopen jaar was dat wel XP met als goeie tweede Wndows 7.

    Door de agressieve introductiewijze van Wndows 10 (MS wilde op 1 januari 80% over hebben op Win 10, in werkelijkheid zitten ze daar ver onder) zullen ook hackers zich daar op zijn gaan richten.

    Overheidspc's waarvan zo breed is uitgemeten dat ze nog onder XP draaien vormen echter ook een klein interessant doelwit.
    Daarom betaalde de overheid over 2015 en 2016 een bedrag per pc op XP aan MS.
    Wat MS daarvoor doet is bij nieuw ntdekte lekken in Vista of later een snelle check of die op XP te gebruiken is (en zo ja de patch ook aan XP gebruikers sturen). En, ook dat, indien een overheidsinstelling een probleem tegenkomt, dit via de helpdesk afhandelen. Bij een beveilgingslek van alleen XP beloven ze zelfs een aparte patch te zullen maken.

    Aangaande de vraag: Moet ik nu over op Windows 10? is het antwoord dus Nee, moeten niet.
    Het programma wordt nog zeker vijf jaar op beveiligingslekken ge-update.
    Het is te verwachten dat je pc eerder aan vervanging toe zal zijn en dan krijg je automatisch Win 10 ténzij je iets anders vraagt bij je gespecialiseerde leverancier.
    Die zet er elk gewenst besturingssysteem op mits technisch nog mogelijk. Windows98 heeft geen 64-bit versie dus zal op nieuwe pc's een trucendoos vragen. Maar ja, wie wil er nu nog Win 98?
     
    blackscorpion64 likes this.
  6. Hukkelberrie

    Hukkelberrie Forumleerling

    Nou,

    Na installatie kreeg ik mijn scherm met geen mogelijkheid weer goed. Het spel zag er niet uit en het beeld was totaal overdreven landscape en bovendien vaag, niet scherp. Het leek wel of ik weer op een oude XT machine op windows 3.1 zat... . Verder staat er nu op mijn bur. blad een melding dat mijn windows 7 niet meer legitiem is. Windows schakelt nu om de 10 minuten mijn achtergrond op zwart. Wat een gedoe. Denk dus goed na voordat je overgaat.

    Groet, Huk-.-
     
  7. fairie

    fairie Commandant van het forum

    Ik weet niet wanneer je hem geïnstalleerd hebt maar je kan hem binnen 30 dagen er weer afhalen en ga je weer terug naar windows 7 die je er voor die tijd had opstaan. Zelf heb ik het door wat ik hier gelezen heb en door de leeftijd van mijn computer dit niet gedaan. Voor windows 7 niet meer ondersteund wordt is deze toch al aan vervanging toe. Ik hoop dat het bij jou nog binnen die 30 dagen is en je het terug kunt draaien.
     
    Hukkelberrie likes this.
  8. VosStiertje

    VosStiertje Gevorderde

    Hier NIET geupdate naar windows 10 en sinds gisteren avond is mijn bureaublad achtergrond dus ook helemaal zwart en krijg sinds die tijd ook de melding dat ik een niet legitieme versie heb van windows 7.
    MS wil dus gewoon windows 10 erdoor douwen en nu je daar niet aan mee hebt gedaan krijg je dus problemen, lijkt wel.
     
  9. *JonSnow*

    *JonSnow* Forumbeginner

    Ik heb ook gewoon Windows 7, en niet overgegaan naar Windows 10, omdat ik dat niet wil. Maar, hier is alles gewoon normaal. Gewoon normaal het spel, en zeker geen zwart bureaublad.
     
  10. -doppie-

    -doppie- Levende forumlegende

    Hier al een paar maanden windows 10 nergens last van draait bij mij perfect.
    Heb gisteren een update naar versie 1607 gehad en nu is windows 10 helemaal compleet
     
  11. Leo.netten

    Leo.netten Teller

    Hier ook al maanden windows 10 alles werkt perfect wat windows 7 ook deed trouwens
     
    -doppie- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.