Prijzen raadselbomen

Discussie in 'Help archief' gestart door joke0987, 8 April 2016.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. joke0987

    joke0987 Grote forummeester

    Wat krijg je nou precies voor een pakket van 10 TG en 110 TG? Waar zit in het pakket van 110TG voor 15 bomen het voordeel (15 bomen voor 5 TG is toch 75 TG?)

    Ik begrijp er geen hout meer van.
     
  2. lovely

    lovely Forummeester

    In het pakket van 110 TG heb je meer KANS op een nieuwe boom,dus geen zekerheid!
    Bij het dure pakket heb je iig 1 nieuwe boom.
     
  3. Catje78

    Catje78 Forum-ambassadeur

  4. joke0987

    joke0987 Grote forummeester

    Betaal ik toch liever 15 TG voor 1 boom. Waar laat ik het allemaal ..... ik wil best een nieuwe boom maar niet weer 25 stuks meer van hetzelfde ... ik zou graag zien dat dat ooit veranderd wordt.
     
  5. elly200056

    elly200056 Gevorderde

    Ik ben het met je eens. Zo'n pakket voor 110 TG geeft geen garantie op de nieuwe soort bomen. Ik kreeg alleen maar XXL bomen,waar ik er al weet ik veel van heb.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.