Premium

Discussie in 'Help archief' gestart door Farmer121965, 2 November 2016.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Farmer121965

    Farmer121965 Veteraan

    Ik lees dat het Premium tijdelijk is stopgezet voor vernieuwing.
    Mijn Premium loopt bijna ten einde. Verdwijnen mijn extra buurtjes dan???
     
  2. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Helaas wel ja.
    Je raakt dan de zes extra buurtjes kwijt.
    Aangezien niet helemaal duidelijk is of dit de zes zijn die je als laatste hebt toegevoegd, danwel de zes met de hoogste userid, kun je kort voor het aflopen van je premium het beste zelf van zes buren afscheid nemen.
    Dan heb je het in eigen hand.
     
  3. Farmer121965

    Farmer121965 Veteraan

    Bedankt voor het antwoord.
    Maar leuk vind ik dit niet, neem niet graag afscheid van trouwe buurtjes.
     
  4. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Dat begrijp ik helemaal.
    Maar helaas is het noodzakelijk om de vernieuwing niet in de weg te zitten.

    Nog een tip.
    Zorg dat je een duifje aan ze stuurt. Buren die zelf weggaan blijven wel in je vriendenlijst maar ik weet niet zeker of dat ook zo is als je zelf een buur verwijdert. (Ik doe dat zelf ook nooit).
    Dankzij een duifje in je postvak uit kun je ze dan in elk geval snel weer toevoegen als vriend.
     
    Farmer121965 vindt dit leuk.
  5. Leo.netten

    Leo.netten Teller

    Ik heb geluk mijn premium loopt nog door tot maart maar voor jou erg vervelend.
     
  6. fairie

    fairie Commandant van het forum

    Ik heb toevallig van de week een buur verwijderd. Ik doe dit normaal ook nooit, maar deze zocht buren en ik heb diegene een week lang laten staan. In die week is diegene zo te zien niet in het spel geweest en de meter was aardig gezakt in die tijd. Diegene staat wel gewoon in mijn vriendenlijst. Ik dacht ik laat het je even weten.
     
  7. theav71

    theav71 Levende forumlegende

    Mijn premium loopt nog tot eind december en hoop dat dan toch echt wel het nieuwe premium er al is. Ik heb premium genomen omdat ik het heel vervelend vind om elke keer weer water te moeten kopen, ik een grotere mestopslag heb en voor de bomenoogst.

    BP had toch wel een inschatting kunnen maken van hoelang ze bezig zijn er mee en desnoods tijdelijk even premium nog kunnen aanbieden voor bijvoorbeeld 2 maanden voor de spelers die premium zijn en wie hun premium afloopt tijdens die periode. Of is het de bedoeling om weer een groep trouwe spelers met het spel te laten stoppen?
     
  8. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Farmer, als je het zelf moeilijk vind om te kiezen, kun je ook buurtjes die je denkt dat je het laatst hebt toegevoegd en de onderste 6 in de lijst een briefje sturen dat helaas je premium afloopt. Wanneer er dan een buurtje stopt, of door jou verwijderd wordt omdat deze in het rood staat, komt automatisch zo'n oude buur op die plaats. Natuurlijk alleen als de ander nog ruimte heeft.
     
  9. kreeftje21

    kreeftje21 Forumleerling

    komt er dan die premium hebben een verlenging voor de dagen dat we het niet hadden? er is toch voor betaald?
     
  10. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Het premium-account loopt gewoon door...het is alleen niet meer aan te schaffen of te verlengen.
     
  11. -doppie-

    -doppie- Levende forumlegende

    Hoe kan ik op dit moment mijn auto boomoogst regelen .
    Kan het nergens vinden
     
  12. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Op dezelfde manier als eerst in de premiumvilla.
     
  13. -doppie-

    -doppie- Levende forumlegende

    ah bedankt ging altijd via de bank zodoende kon ik het niet meer vinden
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.