niet kunnen leveren bij een quest

Discussie in 'Help archief' gestart door hoppetje, 26 April 2018.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hoppetje

    hoppetje Regelmatige auteur

    Bij de quest Er kraait geen haan naar heb ik opdracht 1 zilver ingeleverd. Er staat een vinkej bij. Nu wil ik opdracht 2 zilver inleveren maar die blijft grijs. Ik heb genoeg gewas om in te leveren.

    Mij is niet duidelijk waarom ik niet kan inleven, iemand anders wel?
     
  2. fairie

    fairie Commandant van het forum

    Ik heb het antwoord even voor je opgezocht. Ik kon mij herinneren dat er een keer eerder al een vraag over is geweest. Ik zal de link naar dat antwoord hier voor je plaatsen.

    https://board-nl.farmerama.com/index.php?threads/aalbessen.28943/#post-547697

    Als ik het goed begrijp speel je het gewas in level 130 vrij maar kan je het pas bij de quest inleveren als je level 133 bent. Dit zou betekenen dat het (nog steeds) fout staat in de faq. Je zal dan dus nog even geduld moeten hebben.
     
    hoppetje vindt dit leuk.
  3. hoppetje

    hoppetje Regelmatige auteur


    Dank je wel fairie voor het beantwoorden en opzoeken van mijn vraag.

    Zoals je zegt staat het omschreven, wel een beetje vreemd idd.

    mag een slotje op
     
    Laatste bewerkt: 28 April 2018
    fairie vindt dit leuk.
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.