Opgelost Molen probleem

Discussie in 'Hoofdkantoor archief' gestart door RonSchoof, 14 April 2015.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    De afgelopen dagen hadden we een probleem met de molen.
    Soms was de productie niet zichtbaar, soms werd het hele spel geblokkeerd na het openen van de molen.

    Deze problemen zouden nu moeten zijn opgelost.

    Op de meeste accounts werd het probleem veroorzaakt doordat voer dat in de wachtrij voor productie stond tussentijds (en terwijl de eerste productie nog bezig was) al gestart werd. Een enkele keer zelfs een derde productie.
    Dan liepen de twee (of drie) voersloten tegelijk in de molen maar kon de molen niet meer bereikt worden.

    Die bug is opgelost.
    Op accounts waar al meerderen voerproducties voor een molen nog actief waren zijn via een script de producties in de wachtrij voltooid (dus het voer is versneld geboekt).
    Zodat iedereen weer normaal van de molen gebruik kan maken.