Het geluid wil niet uit?

Discussie in 'Help archief' gestart door Misskreast, 25 Mei 2016.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Misskreast

    Misskreast Forumleerling

    Ik heb op verschillende manieren geprobeerd het geluid van Farmerama uit te zetten via de geboden instellingen.. Helaas, wanneer ik deze uitzet gebeurd er weinig, de geluiden zijn welliswaar zachter, maar verdwijnen niet.

    Is het wel mogelijk het geluid via deze instellingen uit te zetten?
     
  2. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Ja hoor, ze behoren daarmee helemaal uit te gaan.
    Je weet dat er drie instellingen voor het geluid zijn?

    Als de nstellingswijzigng na opslaan van de instellngen toch geen effect sorteert dan gaarne de flashcache legen en nogmaals proberen.

    Helpt dat ook niet stuur dan een ticket aan support (link staat in mijn handtekening) dan kijken ze daar verder voor je.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.