fok vleermuizen

Discussie in 'Help archief' gestart door Bpool, 28 September 2015.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bpool

    Bpool Forumleerling

    Hallo mensen , het lukt mij niet om de de fok van de vleermuizen te activeren hoe komt dit? gr Bpool
     
  2. robbiefarmer

    robbiefarmer Forumkenner

    Heb je het wel vrijgespeeld tegen inlevering van griezelgewassen in Jack's Shop (de speciale winkel op de hoofdakker tijdens Volle Maan, in volle maan stand)?
    Let op: er zijn 2 vleermuisdingen die je vrij kunt spelen: de vleermuisgrot (dat is de normale stal van de vleermuis) en het fokken met vleermuizen (daar zie je een vleermuis met een speentje in zijn mond). De laatste moet je dus hebben.

    Helpt dit?
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.