Bommel

Discussie in 'Help archief' gestart door Larissa, 7 December 2016.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Larissa

    Larissa Junior expert

    Ik ben net bij Bommel langs geweest (cadeautje heb ik wel), maar als ik uit het scherm van bommel ga staat er een uitroepteken aan de linkerkant. Als ik er dan op klik staat er een uitroepteken bij bommel, maar als ik 'm aan klik doet ie niets.:oops:
    Heeft iemand anders dit ook:music:
     
  2. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Ja, had ik ook op 1 van de accounts. Ik ga vanavond nog eens kijken of het wel goed is gegaan.
    Ik kreeg wel de sleutel, en de kadodoos heeft ook een slotje minder gekregen, maar een 'los' kadootje verscheen er bij mij niet.
     
  3. _Jeanie_

    _Jeanie_ Teller

    Ik heb het ineens sinds vanochtend, uitroepteken gaat niet meer weg.
     
  4. anneke70

    anneke70 Forumleerling

    bij mij ook,uitroepteken verdwijnt niet
     
  5. arno70

    arno70 Forumleerling

    opnieuw inloggen en dan is het oke
     
    eevee60 vindt dit leuk.
  6. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

    Inmiddels is dit probleem opgelost, kan wel zijn dat wie hem nu nog had staan door dit probleem het nog wel 1x nodig zal zijn om je spel te verversen.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.