-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Goedenavond.
    Suuske, fijn dat je thuis kan werken.
    Lucie xDxD zou iets van mij kunnen zijn. Ga je de moeite nemen om naar het werk te gaan, zitten de collega's thuis :wuerg:xD Het positieve is dat je wel je belafspraken makkelijk kon doen ;)
    Na het werken hier even aan de gang geweest met vanalles en nog niets, nu tijd om te zitten.
    Wij hebben strakkies boerenkoolstamppot uit de oven, ik met een karbonade en mijn wederhelft met tartaartjes (dat kan hij een beetje kauwen)
    Het bijltjes gooien ga ik het weekend doen, ik spaar nu de bijltjes op en kijk wel hoe ver ik kom.
    Lied van vandaag: Queensryche, silent lucidity
     
  2. rickvenema

    rickvenema Forum-overlever

    Ja snietje het duurt wel erg lang. Had rechts al een hoortoestel maar vond dat ik links ook slechter ging horen dus ff naar de hoortoestellen winkel. Heb nu links ook een. Vonden daar dat ik beter maar ff naar de KNO arts moest gaan. Daar is echter ziekte en het kon wel ff duren. Maar maand is wel erg lang denk dat ze me vergeten zijn. Binnen kort toch maar ff bellen.

    Lucie dat was balen.

    Bijltje gooien lukt dit keer niet echt heb ook nog maar 10 keer kunnen gooien, di genoeg maar tekort aan gewas.
    Van de eerste muntjes een Marin stal gekocht kwam geen mot uit maar gele koffervis

    Eten was worteltjes met vis
     
    popje4, venus261256, suuske1960 en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Lekker Rick ! Maar zolang wachten is wel heul erg ! Bellen lijkt me dan wel een optie zodat je een idee hebt hoe lang het nog duurt. Misschien naar een ander ziekenhuis zodat je eerder aan de beurt bent ?

    Edit: Goedemorgen, bijna fietstijd.

    [​IMG]
     
    Laatste bewerkt: 4 November 2022
    popje4, venus261256 en suuske1960 vinden dit leuk.
  4. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemorgen.
    Vandaag nog ff werken en dan weekend, maar eerst vanmiddag nog voor de griepprik.
    Fijne dag allemaal.:)
     
    snietje1, popje4 en venus261256 vinden dit leuk.
  5. LucieSchreurs

    LucieSchreurs Levende forumlegende

    Goedemorgen allemaal

    Hier toch naar even thuiswerken. Alle kleine vraagjes afwerken voor het weeken en dan maandag schoon beginnen

    Eten gisteren was quiche met prei en zalm
     
    snietje1, popje4, suuske1960 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  6. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Goedemorgen ,
    Net met dochter de markt over geweest dus alles is weer in huis.
    Bijltjes gooien gaat goed wolkenrij en 2 wonderkisten binnen.
     
  7. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemiddag.
    Je gaat lekker Venus, ik wil dit weekend aan de slag.
    Eten wordt erwtensoep met een lekker broodje en kruidenkaas.
    Prikje ook gehaald en daarna nog ff met partner shoppen, je kan beter werken is relaxter.xD
     
  8. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    zo is het suus ...hier vandaag 1 dagje vrij maar heb nog geen tien min stil gezeten van alles moeten regelen voor bezoek van mijn zusje hier en verjaardag op zondag en helaas morgen toch weer dagje extra werken.... was maar gedaan en veel boodschappen op de fiets dus van link naar echts ppfff nu ga ik een hapje uit eten scheelt dus koken dat dan weer wel... hahahah

    dus fijne avond allemaal
     
  9. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Ik lees weer lekkers :inlove:xD Quiche met prei en zalm, erwtensoep met broodje kruidenkaas en uit eten (wat heb je gekozen Popje ?) Lekker !!!! wij eten vanaaf mihoen met een zooi groente en kip erdoor, ook lekker!

    Niet te vergeten :
    [​IMG]

    Nu tijd om de was op te hangen..
     
    popje4, -matthias1952-, venus261256 en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. LucieSchreurs

    LucieSchreurs Levende forumlegende

    Eten hier was rendang met roedjak manis en uiteraard rijst. heerlijk gegeten. Altijd handig dat stoofvlees op voorraad. Alleen is de voorraad nu op, dus volgende week maar weer eens aan de slag
     
    Laatste bewerkt: 5 November 2022
    popje4, venus261256, snietje1 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  11. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Lekker Lucie ! Klopt, altijd handig om in de vriezer te hebben.

    Goedemorgen, poetstijd.
     
    popje4, suuske1960 en venus261256 vinden dit leuk.
  12. LucieSchreurs

    LucieSchreurs Levende forumlegende

    Godemorgen, eerst poetstijd en dan naar mijn ouders. Vanavond stampot zuurkool
     
    popje4, suuske1960 en venus261256 vinden dit leuk.
  13. rickvenema

    rickvenema Forum-overlever

    Goedemorgen, nou ja goed uit mijn 2de met muntjes gekochte Marin stal kwam weer geen mot maar een oranje beverstal:wuerg: heb er nu 143 van die stallen handig als er eens veel bevers worden gevraagd maar niet heus;)
     
    popje4, suuske1960, venus261256 en 2 anderen vinden dit leuk.
  14. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ze zat met haar bank afschriften in haar hand, die leunde op haar schoot. Ze zuchtte nog eens diep. Tja nu het zo zwart op wit stond:wuerg:
    Haar vermogen was van 4.2 miljard naar 2.3 miljard gezakt :oops: Ze was weer eens op de markt geweest. Had talloze rondjes gelopen, geslenterd. Het was haar al eerder op gevallen, dat de markt behoorlijk leeg was. Behalve als zij haar mest bracht -.- Dan waren de verpestmestverkopers als de kippen erbij-.-... Ze had gelopen en gelopen, zag enige aanbiedingen voorbij komen. En had toen terplekke een besluit genomen. 8) Geld is tenslotte maar geld, het was makkelijk, maar geluk, liefde, warmte, veiligheid ,geborgenheid kon het je toch echt niet geven. Geld was naar haar mening vooral koud. Zeer koud. Ja je moest wel een beetje genoeg hebben om een gezellig niet verontrustend leven te kunnen leiden, met liefst een appeltje voor de dorst voor onverrichte zaken. Maar verder geld was koud zeer koud.-.- Het deed ook soms de raarste dingen met een mens-.-

    Van Hexia had zij niet meer vernomen, dan dat JR wel het Canadese grondgebied had betreden, maar gezien hadden zij hem daar nog niet.
    Ze zou meteen laten weten, als JR gesignaleerd was. Wanneer dat gebeurde zou zij naar het Canadese vertrekken en hem gaan zoeken.
    In de tussentijd bereidde zij zich voor op haar vertrek, als dat al zou plaatsvinden. Wie weet zag ze JR nooit meer:oops:

    Voor haar vertrek moest ze dan wel enige zaken afhandelen. Nu ze haar impulsieve besluit had genomen, ging ze er ook helemaal voor.
    Ze had nog ongeveer een ruime 2 weken en dan ging ze ervoor. Waarschijnlijk weer tot de laatste spijker van de Roze Hof.:oops:
    1 voordeel had ze nu wel, ze wist wat er ging komen. Was ietsie beter voorbereid. En alles wat je niet meer had, kwam vanzelf weer een keer terug. Ze ging meedoen met het dump der dumpen festijn.8) Mits zij niet weer "ziek" werd. -.- Het moest volgens haar lukken om in de lijst der lijsten te komen. De prijzen waren natuurlijk niet en nooit in verhouding met wat je dumpte en weg was weg en kwijt was kwijt. :music: Het boeide haar niet, het was haar Roze Hof en zij kon er nog steeds mee doen wat zij wilde-.-
    Daarna zou ze JR gaan zoeken. Mocht ze hem niet vinden, of als ze hem wel vond en hij wilde niks van haar weten:oops: kon ze altijd nog de konijnen en kippen handel weer opzetten.

    Hmmm er was nog veel te regelen en om over na te denken.:wuerg: Eerst nog maar een lekker bakkie koffie...
    Lied van de dag ; Rhiannon - Fleetwood Mac

    EDIT: Hmm nu toch maar niet meer naar de markt gaan doet ... Vermogen is dramatisch gezakt naar de 1.8 Miljard :oops: Straks bent Hofje al failliet voor het dump der dumpen feest begonnen is xDxD...
     
    Laatste bewerkt: 5 November 2022
    LucieSchreurs, rickvenema, popje4 en 4 anderen vinden dit leuk.
  15. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemiddag.
    Hier een lamme arm van het rad draaien, en nog steeds geen oogstbonus :cry:wie heeft ze allemaal in bezit?
     
    rickvenema, popje4, venus261256 en 2 anderen vinden dit leuk.
  16. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ikke nie ...Ikke wordt altijd overgeslagen:wuerg:
     
    rickvenema, suuske1960, popje4 en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Oef zegge ff niks meer over draaien , maar heb wel de derde wonderkist binnengehaald en de upgrades
    voor het ballonnenfestijn. Nu nog kijken of ik wat kistjes eruit kan halen.
     
  18. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    ikke ook nie....alhoewel gisteren wel een klein oogst bonusje gedraaid ....;)

    ik had gisteren een vega loempia met frietjes en salade de rest van de kaart was wel oke hoor maar veel dingen die ik niet zo graag eet ja ik weet als vega eet je graag paddenstoelen nou....ikke nie vind ze gewoon niet lekker en dus op de kaart veel met die dingen dus maar voor loempia gekozen was ook lekker hoor met spinazie in room kaas velletje was ook lekker knapperig dus kwam allemaal goed...
     
    LucieSchreurs, rickvenema, snietje1 en 2 anderen vinden dit leuk.
  19. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    De dader is bekend dus...xD
     
  20. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Maar ik ben het niet krijg alleen maar bonussen voor stallen en bomen :wuerg:>:(.

    Eten vandaag we hebben maar chinees besteld Bami Pangang met sate'tje en kroepoek.