-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Goedemorgen ,
    Vandaag nog geen poetstijd ga beginnen met kerstboom neerzetten en optuigen en de rest
    ook gelijk maar doen o_O:music:.
    Zal me dag wel gevuld zijn ben toch alleen want vrouwtje is straks op stap met beide dochters :eek:.
     
    HofvanDromen, suuske1960, popje4 en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    o jee thuva das niet fijn en erg pijnlijk ook ik weet daar van alles van...hoop dat je toch wat sneller geholpen word.....
    hier wel poets tijd net maar eens de vloeren goed gedweild ....straks boodschappen en verder nog geen idee....
    o ja lopen met de hond en best lekker buiten dus...nou ja droog dan....
    fijne dag allemaal
     
    HofvanDromen, snietje1, suuske1960 en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Goedemiddag, hier ook geen poetstijd, vanmorgen eerst gelopen toen het droog was en weer even bijgepraat met eigenaar van een ander hondje, was gezellig na 2 weken.:)

    Daarna de kerstboom opgetuigd en ondertussen geluncht, daarna weer wat spullen verplaatst en op zolder aangesloten, inmiddels is de laptop ook gekomen en aangesloten, mooi groot scherm maar wat wel jammer is, is dat farmerama niet groter kan:cry: dus dat valt een beetje tegen, verder is het een heel mooi ding waar ik erg blij mee ben.

    Computer gaat naar kleinzoon zodat hij er spellen op kan spelen, hij ook weer blij en ik ervan af.:D
     
    popje4, HofvanDromen, snietje1 en 2 anderen vinden dit leuk.
  4. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Middag ,
    Hier nog steeds een puinhoop heb er altijd veel plezier van maar kost een beetje tijd en werk 8).
    Altijd weer uitzoeken hoe je alle lampjes heb aangesloten enzo en bij voor en achter raam kerstdorpen bouwen :oops:.
    Maar gaat weer lukken.
    Eten weet ik eigenlijk nog niet maar ben alleen dus denk dat broodje kebab bestel :D.
     
    popje4, HofvanDromen, leni1955 en 2 anderen vinden dit leuk.
  5. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Tof Leni, een laptop is echt handig.
    Venus, smakelijk, wat voor kebab neem je dan ? Succes met het opbouwen van je kerstdorpje.
    Wij eten vanaaf gegrilde lamskoteletjes met een flinke bak salade en Turks brood.

    Bijna klaar voor vandaag met poetsen en koken....
     
    popje4, HofvanDromen, suuske1960 en 2 anderen vinden dit leuk.
  6. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Kerstdorpen staan al moet allen alle lichtjes nog aansluiten en tijdklok
    goed instellen 8).
    Lamskebab vind ik lekker maar niet iedereen is het daar mee eens:oops:.
     
    popje4, HofvanDromen, suuske1960 en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Was wel grappig vanochtend, kom ik thuis met het hondje staat er een kerstboom met lampjes, huuh hoe kan dat nou:eek:, blijken we een boom met lampjes te hebben gekochtxDxD wel lekker makkelijk want de lampjes vind ik het ergste -.-
    Oude kerstboom gaat met nieuwe lampjes die we hadden gekocht naar mijn dochter, is er weer iemand blij mee:)
    Verder doe ik vandaag niets meer, ben heel moe.-.-
     
    popje4, venus261256, HofvanDromen en 2 anderen vinden dit leuk.
  8. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Venus, lamskebab vind ik lekker, zolang het geen gehakt is maar echt vlees(stukken vlees) :inlove:
    LenixDxD Echt weer iets voor jou, geweldig xD

    Ik doe nu ook weinig meer (alleen strakkies koken(euh grillen) en een salade in elkaar flansen om te eten.
    Hier brand gezellig overal de kaarsjes, ik heb ook nog voor sint van mijn schoonmama allerlei kaarsen gekregen (ben ik altijd blij mee) dus ik kan voorlopig vooruit:)
     
  9. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Goedemorgen ,
    Is echt vlees Sniet wordt vanaf het spit met een soort van kaasschaaf plakken vanaf gesneden en
    dan met salade of wat je wilt erbij op een groot stuk turks brood.
    Lekker met knoflook/pindasaus ofzo.
    Vandaag de laatste buitenverlichting nog aanbrengen en de piek in de boom dan kan de kerst beginnen
    als Sint weer vertrokken is.
     
    popje4, leni1955, HofvanDromen en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Ik ken het Venus, mijn collega's bestellen het ook vaak. Je hebt er veel kwaliteitsverschil in, hun halen de goedkope versie, dan zit er gehakt aan de spies waar ze van afhalen ;)
     
    popje4, leni1955, venus261256 en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemorgen.
    Zo het water loopt alweer in me mond, met jullie kebab verhalen.xD
    Hier met van alles bezig, maar nog niet met de kerstboom.
    Die wil ik morgen gaan halen vanuit me werk, dan langzamerhand de boel wat gaan versieren in huis.
    Had nog kerstkussenhoezen bestelt bij ali en zie die komen vandaag binnen, best wel snel had ze in januari verwacht.xD
    Was steeds bij de winkel van hofje aan het kijken maar daar waren ze niet.
    Gisteren een lekkere pan snert gekookt, dus weer voor 5 zaterdagen makkelijk eten.;)
    Vandaag wordt het een broodje kippenshoarma, is snel klaar kan ik mooi F1 kijken.
     
    popje4, leni1955, venus261256 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  12. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedemiddag :inlove:

    Het langzaam, met de nadruk op langzaam -.- iets beter met Hofje gaat. Wel enige andere goede berichten heeft.
    Zo is Feestcommissie voor even, Hofje weet nooit of tie nog meer gaat leren, mijn ding ist nie.:wuerg: Maar goed als hij er gelukkig van wordt. Feestcommissie is dus even klaar met leren, en jawel met vlag en wimpel geslaagd voor zijn belangrijke diplomaxD Hofje vind knap. 8)

    Dan is bij de andere mama van oudsten een uitslag van veel onderzoeken binnen. Ben blij om te mogen vertellen dat er niets maar dan ook niets kwaadaardigs te zien of gevonden is.:inlove: Het in haar hoofd aanwezige iets, levert geen gevaar voor het 'normale' leven en wordt met een halfjaarlijkse MRI natuurlijk wel in de gaten gehouden.

    De ogen van mijn Paps zijn dermate goed gekeurd en andere zaken ook :music: Dat hij voorlopig weer een rijbewijs krijgt/ verlengd wordt voor 5 jaar.
    Heul blij mee en vooral ook voor mijn Paps en Mams. Daar het rijbewijs hun die vorm van vrijheid en zelfstandigheid geeft, die ze nog zo graag willen behouden. Moet zeggen, Hofje vind dat dan he :music: Mijn Paps is op zijn nu 80e nog een uitstekend chauffeur8)

    Hofje is wel trouwring loos, yep zelfs nu in RL :wuerg: Nee Hofje gaat niet in RL scheiden, tenminste heb der nog geen berichten of signalen van -.- Maar het was zo; Enkele jaren geleden was het al een drama om de trouwring af te krijgen, vanwege een MRI scan van Hofje zelf. Gelukkig zijn er toen geen gekke dingen in Hofjes hoofd gevonden. Wat op zich al een wonder was :music:... A fijn toen al eens over gesproken enzo enzo van misschien eens kijken voor een andere nieuwe trouwring. 8) Nu was Hofje dus ziek. Kreeg al nachtmerries bij het idee, misschien ZH :oops: Wat natuurlijk weer onzin was, want Hofje heb/had geen corona. -.- NU zat de ring eigenlijk al veels te strak. Tja Hofje kreeg hem bijna 34 jaar geleden al als verlovingsring :inlove: En tja euh ...iets met 2 kinderen krijgen, ouder worden, overgang, enz enz enz :oops: De ring zat al niet lekker meer en gaf soms ook wondjes aan vinger enz. Allememachies wat een verhaal ook weer :wuerg::wuerg: ... Nu ja Hofje dus al dagen aan het klooien met die ring. Kreeg het steeds benauwder van, want dat ding ging niet van Hofjes vinger. o_O Heb van alles geprobeerd. maar het wilde niet. Dan lijkt het natuurlijk ook nog, dat die vinger steeds dikker wordt. En Hofje maar tobben ermee. xD:oops: Gisteravond was Feestcommissie het zat :wuerg: Komt met ene zij knip tang aanzetten. :eek: Hier met die vinger zegt tie :eek: Euh euh ...o_O Dat gedoe met die ring zegt tie ook nog :eek: Kom hier, ik knip hem door -.- Ja maar ...Ja maar ...Ja maaaaaaaaarrrrrrrrrrr zeg Hofje :eek:... Kom nou maar hier dat getob van jou ook, ik ken het niet meer aanzien. -.- Je koop maar een nieuwe ...een nieuwe :eek:... A Fijn zo ging dat dus nog een poosje door :oops: Hofje nog gillen van : Kijk wel uit dat je niet me vinger er ook nog afknipt xD Feestcommissie diep zuchten deed :oops:... Mens ...zei tie ook nog.:oops:
    Nah uiteindelijk dan Hofje de andere kant uitkijkend nu ja met de ogen dicht ook nog. Het leek wel of er een kies getrokken moest worden :wuerg: Was het wrikken onder de ring en een met veel kracht (deed nog ff pijn ook ) :eek:xD Was de ring dan door. Gaf meteen verlichting xD Toen moest tie nog wel van Hofjes vinger :wuerg: Feestcommissie pakt hem beet en hups daar brak de ring nog een keero_O... Wij meteen de ring van feestcommissie erbij gepakt. Nuja meteen :music: Het was even zoeken want Feestcommissie draagt hem zelden. (dit vanwege gevaarlijk in zijn werk) Het verschil was duidelijk te zien. Die van Hofje echt totaal afgesleten en dun geworden door het dragen dag en nacht van bijna 34 jaar. En dus ook altijd met alle werkzaamheden. Deed hem nooit af. 8) Die van Feestcommissie nog nieuw -.- Wij foto van gemaakt en in de familie app de gekste dingen al voorbij zien komen xD Het ging van inleveren voor geld, tot opnieuw nog een keer trouwen, tot allebei de jongens een halve ring als nalatenschap xD denk dat de gebroken ring voorlopig gewoon in het laatje blijft liggen :music: Zou wel graag een andere weet nog niet wat ring willen, het voelt heel raar en gek zo zonder ring. :wuerg: Heb dan wel een mooie ring met parels enz met 30 jarig huwelijk gekregen :inlove: Maar das geen ring voor dagelijks dragen. Althans niet voor Hofje met de eeuwige ongelukjes :oops: Nuja we gaan het wel weer zien en beleven xD

    Dan was er nog elke dag een lief kadootje van Rick bij Hofje afgeleverd. :inlove: Soms met een lief briefje erbij. :oops: Beterschap en ik hoop jouw Hofje weer snel te zien enz enz enz...:inlove::oops: Wel echt heul lief...:oops:

    Nu maar een kopje koffie met een stuk banketstaaf proberen ... Dat mag Hofje was deze rare week maar liefst 3 kilo afgevallen ... ben alleen bang dat die er snel weer bij zullen zitten :music: Tja je kunt nu eenmaal niet alles hebben 8)

    Lied van de Dag : The Babys - Every Time I Think Of You
    :inlove::inlove:
     
    Laatste bewerkt: 5 December 2021
    popje4, snietje1, leni1955 en 3 anderen vinden dit leuk.
  13. rickvenema

    rickvenema Forum-overlever

    Hofje gefeliciteerd met feestcommissie zijn diploma. o_Ok fijn bericht van andere mamma van oudste.
    Dat verhaal van doorknippen ring klinkt bekend ook hier eens een ring van echtgenote door geknipt zelfde probleem.
    Wel zonde was eerste ring die ze van mij gekregen had. Dit jaar toch maar laten repareren zegt winkelmeneer volgende keer niet zelf doorknippen kun je beter hier komen minder beschadiging.

    Fijn dat het met jou weer wat beter gaat, kom gauw eens langs voor een kopje koffie en kunnen we ff bij kletsen.
     
    popje4, snietje1, leni1955 en 3 anderen vinden dit leuk.
  14. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Graag :inlove: .... Het mooiste koffieservies opzoeken en op poetsen doet ... :music:
     
    vinc05, popje4, snietje1 en 4 anderen vinden dit leuk.
  15. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Middag nou ja al avond , kaarsjes branden al een tijdje :D.
    Alle kerstversiering is ook al klaar kan morgen aan gezet worden als Sint weer op zijn bootje
    is vertrokken. o_Ok al zouden we er niks aan doen heb toch nog wat leuke kado's gehad 8).
    Eten word zo toch weer een pizza maar dan lekker helemaal zelf gemaakt met een heleboel erop :p.
     
    HofvanDromen, popje4, snietje1 en 2 anderen vinden dit leuk.
  16. thuva1

    thuva1 Commandant van het forum

    goedemiddag allemaal
    Hier is Sinterklaas net vertrokken. Hebben vanmiddag met de kleine pakjesmiddag gehad.
    Cadeautjes op de stoep gezet en de buurvrouw heeft flink op de bel geduwd. Daarna gezorgd dat ze weg kon komen en niet gezien zou worden door de kleine man. Hij is 4 maar zo gehaaid, heeft alles door.
    Nu is alles opgeruimd en staan ineens de dozen van de kerst in de kamer.
    Begin daar vanavond niet meer aan. Heb er geen puf meer voor en ga dadelijk bij de tv zitten. Echtgenoot zit nu bij Feyenoord te kijken en straks is natuurlijk Max.
    Vandaag gemakkelijk gegeten met zijn allen. Heerlijke soep (tomaten of champignons) en een heerlijk broodje kroket.
     
    Laatste bewerkt: 5 December 2021
    popje4, janniekwak, snietje1 en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Hier al een broodje shoarma op, en hebben besloten we maken zo nog een pizza.xD
    Kussenhoezen zijn ondertussen binnen, en passen boven verwachting over de kussen heen en bij de versiering die we voor ogen hebben.:)
     
    HofvanDromen, popje4, snietje1 en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Hofje wat een goed nieuws van mama oudste en gefeliciteerd met het diploma van feestcommissie.:D
    Zo’n ringverhaal heb ik ook van mezelf als kind, was tegen de schommel aangekomen en mijn vader heeft hem toen afgeknipt, huisgenoot heeft het ook een keer gehad maar die is toen idd door de juwelier doorgeknipt.

    Lekker Suus, jij kunt er weer even tegen met je snert.

    Vandaag de kleine man gehad en weer heerlijk genoten, het is een boefje met zijn 1 jaar:music:

    Vanavond dus lekker op de bank naar expeditie robinson kijken en verder niks meer.-.-
     
  19. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Ik lees weer veel lekkers :inlove::inlove::inlove: Allemaal lekker !! Wij hebben strakkies macaroni met een boel groente en verschillende kazen. Sniet heeft ook een grote pan kippensoep gemaakt zodat ik voorlopig weer lunch heb op mijn werk8) Hier zijn de kaarsjes ook al lang aan:inlove:xD

    Hofje, gefelic met je mams, gelukkig zeg ! Je ring... ach jammer maar als het niet lekker zit, uit dat ding, je echt ring zit in je hart! Fijn dat je ook goed opknapt, daar houden we van :)
    Suuske, tof dat je hoezen passen, daar hebben ze voortaan heel veel maten van (ben ik ook achter gekomen) Belachelijk !
    Leni, veel TV plezier !

    Hier zijn zo meteen de Hooligans weer aan de beurt, ze zitten nu al te zeuren, het is zondag, op zondag krijgen ze altijd extra lekkers xD Geweldig om te zien, heerlijk die boefjesxD

    Morgen maar weer braaf werken -.-

    Ik heb heb chocolade expert uit de kist, geeft die iets speciaals ? Ik heb ruzie met het zoeken, ik krijg alleen maar de ruillijst o_O Doe ik het ergens fout, ik weet allen niet waar :oops:
     
    Laatste bewerkt: 5 December 2021
    leni1955, venus261256, HofvanDromen en 2 anderen vinden dit leuk.
  20. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemorgen.

    Snietje ik kan dat soort dingen ook nooit vinden.xDDus kan je niet helpen.
    Even een nieuw kleedje aangedaan, en zo weer op pad om te werken.
    Fijne dag allemaal.:)