-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Goedemiddag ,
    Heb vandaag een hele langzame start lijkt wel of de energie weg is.
    Hamstervanger kan je gewoon verplaatsen als er geen bonus op zit Popje.
     
    snietje1, popje4 en suuske1960 vinden dit leuk.
  2. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    rustig aan dan vandaag venus:).....en dank je voor het antwoord er zit geen bonus op...dus straks maar eens een andere plek voor zoeken....
     
    snietje1, suuske1960 en venus261256 vinden dit leuk.
  3. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Hoi allemaal, een aantal drukke dagen achter de rug dus was er even niet.

    Event nog niet af hier, laatste 2 keer gewassen nog, ik hoop dat het lukt voor 22.00 uur morgenavond, doe iig mijn best ervoor.

    Net middelste kleinzoon opgehaald van een spelletjesdag met school en vanavond heeft hij de musical, helaas mogen oma’s niet mee:cry:
    Daarna naar de middelbare school8) nummer 4 inmiddels, de 5e laat nog een jaar of 12 op zich wachtenxD.

    Zo nog even naar de dierenwinkel en dan de jongeman weer thuis afleveren.
     
    popje4, snietje1, suuske1960 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  4. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Je hebt het er maar druk mee Leni , hoopt dat je het event nog kan afmaken.

    Eten wordt opgebakte aardappelschijfjes met roerbakgroente en stukje vlees :D.
     
    popje4, snietje1, leni1955 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  5. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemiddag.
    Na wederom een tuindag voor me nu aan het koken.
    Eten wordt balletje, worteltjes en aardappelen.
    Even wat hollands na al die oefenmaaltijden.xD
     
    popje4, leni1955 en venus261256 vinden dit leuk.
  6. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Zeker druk mee Venus maar ook wel erg leuk, pubers zijn papa en (stief)mama minder blij mee maar ik vind het gezellig:inlove:
    Morgen heeft jongste van schoondochter zijn musical en dan mag oma weer op de kleine passen en naar bed brengen. Dat zijn de mooiste momenten.:inlove::)

    Vandaag alle kussenhoesjes eens gewassen en de hond heeft ook weer een schoon mandje, of zij het waardeert weet ik niet.xD

    Hollands eten vind ik ook heerlijk Suus, wij hadden vandaag ook een balletje (wat niet te eten was door verkeerde kruiden:cry:) en bloemkool en aardappels die heel lekker waren.
     
    popje4, venus261256, snietje1 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  7. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Ik lees weer veel lekkers :inlove:xD Heerlijk, bloemkool, balletje, wortels, aardappelschijfjes, roerbakgroente, stukkie vlees, allemaal lekker !! Wij hebben vanaaf gegrilde kip met aardappels en broccoli uit de oven :inlove:xD

    Dank je Jannie, ik hoop dat de rest van week niet zo'n groot gekkenhuis is als vandaag. We gaan het meemaken. Morgen een paar uur werken, daarna de tweede spuit halen, ik hoop dat ik er geen last van krijg. Bij de eerste had ik de buikgriep van mijn wederhelft gekregen, maar was het van mijn wederhelft of van de spuit..... Ik heb de rest van de dag maar vrijgenomen. Als ik ziek wordt, doe ik dat liever thuis dat op het werk :oops:

    Maar voor nu : dadelijk de Hooligans, Jerry komt er alleen uit (sinds de nieuwe kooi) als ik bij hem kom zitten, aandacht, knuffel en lekkers geef :inlove: Tis maar goed dat ze niet verwend zijn :music::oops:

    Leni, lekker meis, geniet ervan !!

    Oh ja, lied van vanaaf: Rush, losing it
     
    Laatste bewerkt: 12 Juli 2021
    popje4, leni1955, venus261256 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  8. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemorgen.
    S6 Snietje komt vast wel goed.
    Het is hier bewolkt met af en toe een spatje regen.
    Maar koud is het niet de temp. is 19 graden.:)
     
    popje4, leni1955 en venus261256 vinden dit leuk.
  9. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Klopt Suuske, hier is het ook niet koud, maar we krijgen wel een boel regen.

    Goedemorgen, fietstijd.
     
    popje4, leni1955, venus261256 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  10. venus261256

    venus261256 Levende forumlegende

    Goedemorgen ,
    Hier is het vandaag poetsdag want de hulp komt , dus vanavond weer een
    lekker schoon bed en schoon huis :D.
    Ziet er wel een beetje sober uit hier met het weer dan o_O.
    Is kijken of ik nog wat in de tuin kan schoffelen en doen :music:.
    Dan straks even kijken wat de nieuwe qeust gaat worden.
     
    snietje1, popje4, leni1955 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  11. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Vandaag een rustig dagje, zoon wilde de kleine weer bij oma brengen maar donderdag komt hij ook en op dit moment vind ik het wel even lekker om een dagje niets te hoeven behalve lekker wandelen met de hond en mijn eigen dag invullen.;)

    Schoondochter moet weer drie dagen gaan werken en papa zou een dag thuis zijn maar heeft een andere winkel en dus druk, tja.... oma vindt 1 dag oppassen leuk maar 2 toch echt teveel:music:

    Gisteren de vakantie naar Gran Canaria omgeboekt naar 10 dagen Rhodos eind augustus, ik hou van de griekse zee, eten en mensen:inlove: en nu maar hopen dat al die jongelui geen roet in het eten gooien waardoor wij niet kunnen gaan.
    Wanneer ga jij Sniet?

    Laatste rondje gewas van het huidige event staat op het land en is over een uurtje klaar, gehaald dus.:D

    Event even doorgenomen en wordt een aardige klus zonder suzy en supermest waar ik nog steeds een tekort aan heb.:(
     
  12. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemiddag.
    Even gekeken bij het nieuwe event, lijkt me wel leuk om te doen.
    Denk dat ik op de spookvelden begin.:)
    Morgen met de auto naar de garage, hoop dat het allemaal mee gaat vallen.:(
     
  13. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    jeejejeejeeeeeeeeee event gehaald....dat laatste was makkelijk......
    ik denk ook volle maan veld eerst....
    fijne dag allemaal
     
  14. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Gefeliciteerd Popje
    Ik duim voor je Suuske dat de auto weinig onkosten heeft morgen.
    Venus, schoon bedje is altijd lekker
    Leni, lekker naar Rhodos, kaai gezellie ! Wij vertrekken ook eind aug. Ik hoop ook dat het allemaal doorgaat.... Het ziet er momenteel niet echt rooskleurig uit, het R getal stijgt als een gek :wuerg::eek: Ik heb nu mijn tweede spuitje, nu mijn wederhelft nog...
     
    popje4, leni1955, suuske1960 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  15. thuva1

    thuva1 Commandant van het forum

    goedemiddag allemaal
    Een heerlijke vakantie gehad en erg actief geweest.
    Naar de Gramai alm gelopen (7 km naar boven en dan weer 7 km terug).
    3/4 stuk om de Aacher See gelopen (ruim 11 km) en met de lift de berg op en lopend weer naar beneden (ongeveer 4 uur voordat je weer beneden bent. Dat is klauteren en klimmen over losse stenen en los grind).
    Heel erg goed weer gehad en dan valt het nu met dit trieste weer erg tegen.
    Kan dan ook nog niet echt de draai vinden en heb op de boerderij nog niets gedaan.
    Laat deze week alles maar even op een laag pitje staan omdat we zaterdag de bruiloft van onze dochter hebben en daar deze week ook nog druk mee zijn.
    Dus even geen druk van events. Log wel iedere dag even in om het gratis cadeautje op te halen. De eerste dagen gemist maar die heb ik maar met TG afgekocht
     
    popje4, leni1955, snietje1 en 2 anderen vinden dit leuk.
  16. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Eten vandaag worst zelfgemaakte lasagne.:)
    Zo is het Thuva rustig aan doen en zeker met de boerderij, een bruiloft is veel belangrijker op dit moment geniet ervan.
     
    popje4, leni1955, venus261256 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  17. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Welkom terug Thuva, fijn dat je een mooie vakantie gehad hebt !! Jaaaaaa, een trouwpartij van eigen bloed is veeeeeeeeeeeeeeeeel belangrijker.
    Lekker Suuske !!
     
    popje4, suuske1960, leni1955 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  18. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Thuva de farm is maar bijzaak, vakantie en een bruiloft is veel leuker, geniet ervan.:)

    Eten was vanmiddag macaroni uit de diepvries en nu lekker een broodje met aiioli, mjammie, vroeg naar zoon dus geen poespas vandaag.

    Sniet ik heb de 2e prik allang, hoezo duurt het bij je wederhelft zo lang? Hij is van mijn bouwjaar ongeveer.;)
     
    venus261256, popje4, snietje1 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  19. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Lekker Leni !! Tja, mijn wederhelft heeft Astra Zenica, daar moeten meer weken tussen zitten als bij de rest...

    Oh, bijna vergeten, wij hebben strakkies verse spinazie met aardappelkroketjes en verse zalm uit de oven :inlove:xD

    Lied van vanaaf; Dream Theather, Take the time8):inlove:
     
    Laatste bewerkt: 13 Juli 2021
  20. -matthias1952-

    -matthias1952- Levende forumlegende

    succes met alles geniet ervan
     
    leni1955, popje4, suuske1960 en 2 anderen vinden dit leuk.