-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussion in 'Overig archief' started by HofvanDromen, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Als zij belde is niet zo erg Stollie, dan koste het niet veel xD
     
  2. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    is onbeperkt bellen :p
    we zijn al 3 jaar vrienden en er was iets met haar been
    en nee gewoon een hele goede vriendin en veels te jong 24 jaar
     
  3. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ohw ...dan had je nog wel wat langer kennen bellen ...:music:

    Hofje gaat is op de bank onder de knuffeldeken ... eens kijken of er nog wat op flix is ...

    Straks nog even onkruid oogsten ... tja ben met die stomme event begonnen ... diep zuchten doet ...

    Slaap Lekker Allemaal ... Met Mooie Dromen :inlove::inlove:
     
  4. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    ze komt uit italie trouwens :oops:

    Jeangu Macrooy hij gaat voor nederland naar het song festival
    gok eindelijk een zanger die snietje niet als dat wel zo is ga ik zo hard gillen
    dat hj het hoort in limburg :p
     
  5. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Begin maar te gillen Stollie, die komt van Between Towers, zijn lied "Gold" is gebruikt voor de reclame van Game of thrones (die ik zit te kijken) en hij was een "serious talent" op de radio. Hij is trouwens ook een paar keer bij Mathijs Nieuwkerk geweest (de wereld draait door) :music:
    Nu weer verder met tandjes schoonmaken in 5voud:wuerg:
     
  6. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemorgen, weer alles gelezen.
    Ff onder de douche en weer werken.
    Fijne zondag.
     
  7. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Werk ze Suuske

    Goedemorgen, lied van vandaag lavender van Marillion
     
  8. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedemorgen :inlove:

    Suus werkse.....
    Songfestival ...zit ik meteen weer met dat vreselijke lied van vorig jaar in me hoofd :wuerg:...
    Gelukkig was daar Sniet xD... Met dat mooie lied :inlove:...

    Hier nog een dagje in de verf...eens kijken hoever te komen vandaag ...maar eerst nog ff een bakkie koffie ..
    Lied van de Dag ; die van Snietje ...en Hofje doet deze erbij ..gewoon omdat het kan xD..en omdat die ook mooi is ..vind Hofje dan he.

    Marillion - Seasons End

    :inlove::inlove:
     
  9. charme63

    charme63 Forum-ambassadeur

    Ga je gang HJ xD
     
  10. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Goede middag allemaal...

    0oh ik mag raden... Wat zeg jij Rozijn... Als ik het maar uit mijn hoofd laat..?! Jij genoeg voorbeelden hebben om te laten zien, maar niet niet hier.:oops:

    Hier is de rust weer even terug gekeerd, net de aankoopmakelaar (op zondag erg hé xD) een app gestuurd met het verhaal en de link van het huis in het kort. Zodat hij weet wat en waar te verdienen valt..en wat er mogelijk in de verkoop mag. Heb ik nu mooi rust in het hoofd.

    0ok maar eens stoppen met horror films kijken in de late avond (Dracula op NF) leuk voor de ontspanning, voor de nachtrust wat minder.
     
  11. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    middag het regent hier
     
  12. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Dracula kijken voor de ontspanning :eek:... Midden op de dag durf Hofje dat nog niet eens :wuerg:
    Succes met de makelaar ...op Zondag nog wel ...xD... Ben "even" naar de fantastische heerlijke winkel geweest...
    Er moesten nog wat verfrollers en aanverwanten komen...ze hadden ook mooie panty,s enzo enzo ...:oops:xD...

    Zo Stollie wat een nieuws ...o_O...

    Nah hier maar ff een boterhammetje en zo meteen met die stomme event verder...Rozijn heb mij al voor gek verklaard ..nu ja kan der geen ongelijk geven xD
     
  13. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    fokken wel gedaan
    die ander alleen voor het inleveren van di gistern en morgen dus
     
  14. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Met nostalgische gedoe ..haal ik zoveel mogelijk alleen die upgrade ding eruit ...heb wel deze met gewas wel af gekregen...
    Met Fok-event ben ik tot 11 gegaan ...Wou die wolkenrij niet ..en vond zonde om nog een keer 150 SV te besteden aan een Neon Ganzen stal.
    Heb wel nu 2 Neon Kraaien Stallen.
     
  15. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Ben ook in dat stomme event gevlogen... door dat ik de eerste dag ineens ugh drop-items had.
    Denk dat ik vandaag nog mee doe, dan vind het wel weer leuk geweest. Gelukkig heb ik wel genoeg supermest en suzimest op voorraad om er zo door heen te stomen.

    Als ik zou moeten gaan rekenen hing het event al aan de boerenwilgen.xD

    Edit:

    De (goedkope) waakganzen opkopen, die doorzetten met met de luxe parfum maar wilde ganzen die verkopen, werpt nu ook zijn vruchten af...toch al weer een netto winst van 80 miljoen bd verdient.

    Rozijn zij al...mocht het nu niet lukken met Hummel daar in de vreemde...is het een mooi start kapitaal voor een boerderijtje hier..o_O
     
  16. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ik reken niks :wuerg:...Ik ram gewoon die gewas met Sm en Suzie er door ..op grote velden ...Straks ff op de andere bama velden een heel lang gewas mikken voor morgen met die DI ... Zie wel of ik het haal, zo niet jammer dan... ken mij het schelen ...xD

    Start kapitaal voor een boerderijtje voor Hummel :eek: Het stulpje van Boer Mol is al verkocht :wuerg:
     
  17. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Dat doe ik dus ook. xD

    Heb er nu eigenlijk al weer spijt van dat ik in het event ben gevlogen... Is echt niets voor mij. Kan daar echt niet tegen dat op de klok kijken... Rozijn zij het al... Luister nu toch naar mijn moeder: "de boerderij is er voor ons, niet andersom..".

    Nu zit zij mij uit te lachen, met de woorden van eigen schuld dikke bult en wat moet jij nu met zo'n stom extra EP gevend item..Jij geeft toch niks om die stomme EP...:wuerg:

    Het Stulpje van Mol al verkocht...! Het moest niet mogen..-.-
     
  18. theav71

    theav71 Levende forumlegende

    Goedemiddag, zou het event niet gaan spelen omdat ik er al van baalde dat ik de 1e dag laat op moest blijven om het sieritem te oogsten voor zòn bril maar bleek dat we er toen 1 kregen en toen toch maar gaan inleveren. En dacht bij mezelf van wat moet ik nou nog met zo`n sieritem terwijl ik nu per level echt heeel veel ep moet. Vind het eigenlijk niet meer leuk. Heb zelfs al items vervangen door raditems die iets geven. De dag er na zag ik dat gewas maar op 1 veld moest dus dat met supermest snel bij elkaar gekweekt (had toevallig ook 100% oogst aan het rad die ochtend gedraaid) Voor de rest ben ik nogal brak want heb weer eens een abbo gekregen op het toilet en spuugbak :(

    Heb hier wel wat mee proberen te lezen en las dat HJ graag wilde gaan verbouwen in een bungalow dus hoop voor hem dat het toch wat is. En ben benieuwd naar het schilderij van Hofje, mijn vader schilderde zelf dus hier in huis hangen op verschillende plekken schilderijen van hem die me zeer dierbaar zijn.
     
  19. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ellende ist die events dikke ellende .... zag net ik heb 477 ansichtkaarten nog maar van de 1120 ofzo iets :wuerg:...
    Heb ik ergens weer niet op zitten letten zeker xD... Kweet ook niet wat ik met dat ei Ep ding moet...Had geloof ik wel de kans op een mier stallen eruit gevist ..kans op he ..:music:... Witte onschuld ook weer vergeten ...ppfff diep triest hier ...

    Hoor net dat Hofje hier weer wat moet soppen8) ...De deksels van de stopcontacten ofzoiets ...Het plafond / muren zijn klaar :inlove:
    Nu de plintjes nog ...en dan alles weer opbouwen en neerzetten ...de foto moet nog even wachten :oops: Beterschap Thea ...het zit je ook niet mee zeg ..
     
  20. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Beterschap toegewenst Thea.

    De (aan)koopmakelaar heeft de app gelezen zag ik. Dus die kan zijn eigen even in het pand verdiepen...
    Voor mij zelf heb ik al een biedprijs in gedachten, die lekker veul lager ligt dan de vraagprijs. Even wat vergelijkend waren onderzoek gedaan in de omliggende buurt.

    Hier geldt voor mij het zelfde, de boerderij geeft mij nog wel lol. Als ik (nog)een EP of level speler zou zijn geweest had ik de boerderij al lang aan de wilgen gehangen. Nu in level 219 aangekomen moet ik nu ook al bijna 1 miljard EP zien te behalen. Laat staan dat ik als Thea in level 230 zou zitten... Wil niet weten geloof ik hoeveel Miljarden EP's er dan per level moeten worden gehaald..:wuerg:

    M.i. Heeft BP met de te moeten behalen EP's boven de level 220 een heule dikke fout gemaakt.

    Ben ook blij dat ik niet meer van het koop...koop koop ben.. Zie het in de toekomst wel gaan gebeuren dat ook het huisdieren veld vol komt te staan. Moet men daar ook keuzes in gaan maken welke gekochte artikelen in de schuur mogen gaan stof te vangen, welke er mogen blijven staan.xD