-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Ik ????? Ik zou niet durven !!! Zoals iedereen weet : ik heb een onschuldig gezicht en ben ook onschuldig 8)

    Leni, Hofje heeft een paniek-aanval, ik weet niet waarom ! misschien dat RM of HJ vervelend zijn ???
     
    charme63, popje4, hwjstolwijk en 6 anderen vinden dit leuk.
  2. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    Hummel en Frummel samen : Tante Snietje jij mag niet jokke xD
     
    charme63, popje4, hwjstolwijk en 4 anderen vinden dit leuk.
  3. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Ik jok nooit, het was maar 1 klein boompje en tja daar stond een lief klein apenstalletje naast....:music:
     
    charme63, popje4, hwjstolwijk en 6 anderen vinden dit leuk.
  4. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    O jee, wat doet ze dan? -.- Ik vermoed roze apen over de schutting gooienxD
    Dat is niet stout, dat is heeeeeeeeeeel lliefxD
     
    charme63, popje4, hwjstolwijk en 6 anderen vinden dit leuk.
  5. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    Ja maar Tante Leni , dat mocht zij niet meer van Mama Hofje …xD en ze doet het gewoon toch :wuerg: ...Tis wel lief …:inlove:
    En jij bent ook Lief Tante Leni ...dank je xDxD
    Gaat is in de papperassen van Hexia kijken 8)
     
    charme63, popje4, leni1955 en 5 anderen vinden dit leuk.
  6. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    RM tegen Sniet zeggen dat iets niet mag werkt niet, ze vindt het veel te leuk.xD

    Andre is over de schutting gegooid, rest heb ik niet:(
     
    charme63, hwjstolwijk, suuske1960 en 5 anderen vinden dit leuk.
  7. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    :inlove: zag hem voorbij vliegen ..heb hem ff in bad gestopt ...hij stonk wel :wuerg:xD...echt blij mee :inlove:
     
    charme63, leni1955, hwjstolwijk en 4 anderen vinden dit leuk.
  8. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    RM - eea over de schutting gegooid.
     
    charme63, leni1955, hwjstolwijk en 4 anderen vinden dit leuk.
  9. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Tja en dan blijven de cadeaus binnenstromen :eek:
    [​IMG]
     
    charme63, popje4, leni1955 en 6 anderen vinden dit leuk.
  10. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    Hummel en Frummel : Na Na Na Tante Snietje …. Eiheige Schuhuuulllddddddddddd ….dikkkkeee Buuhuultttttttt xDxD

    Tante Stien ….Whauwwwwwwwwwwwwww :inlove::inlove:
     
    charme63, popje4, leni1955 en 5 anderen vinden dit leuk.
  11. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Ehm ehm die foto... Kijken mag hé Rozijn? :inlove:
     
    charme63, popje4, leni1955 en 6 anderen vinden dit leuk.
  12. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    -.- heel kort ….
     
    charme63, popje4, leni1955 en 5 anderen vinden dit leuk.
  13. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Hoe k-o-r-t is kort? :music:
     
    charme63, popje4, leni1955 en 6 anderen vinden dit leuk.
  14. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    morgen allemaal
    ben flink wezen stappen gisteravond
     
    charme63, popje4, harm-jan70 en 6 anderen vinden dit leuk.
  15. theav71

    theav71 Levende forumlegende

    En nu al weer wakker of moet je nog je bed in? :) Weer met die leuke vrouw? Goedemorgen trouwens.

    Kort genoeg om niet in de nacht op de bank te hoeven slapen ;)
     
    charme63, popje4, harm-jan70 en 6 anderen vinden dit leuk.
  16. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    morgen was al wakker slaap nooit lang
    heb training van hj gehad met het drinken
    klopt en ook nog 3 dames en 2 heren
    was een verjaardag
     
    charme63, popje4, harm-jan70 en 5 anderen vinden dit leuk.
  17. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Spring spring, huppel huppel, dans dans, toink toink, Joepieeeeeeeeeeeeeeeeeeee ik heb een roze broedplaats:inlove::inlove::inlove:Ik krijg de grijns niet van mijn gezicht xD

    Overigens, mijn hark en zwarte band is terecht, die staan in zo'n gebouw waar ik zelden naar kijk, alleen als ie om eten en drinken roept... euh fabriek dacht ik dat ie heet:oops: Met dank aan Klara xD
    Ik ga me maar in een hoekje zitten schamen :oops:
     
    charme63, popje4, harm-jan70 en 8 anderen vinden dit leuk.
  18. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod


    *De Verloren Zoon*

    Nu zij wat bijgekomen was van de bevalling van de 2e tweeling, had zij de papperassen van Hexia nog eens opgezocht en uitgezocht. Er moest een nieuwe knecht bijkomen en ze moesten een goede hebben. 1 die sterk was, betrouwbaar, discreet en met goede zin. Die vond je niet zomaar had Hexia wel eens gezegt. Klaas was ook zo ene beste knecht, maar de lieverd werd te oud voor het zware werk en zij gunde hem hier een rustige dag zo met Geertrui. De Herenboerderij was groot genoeg voor veel volk. Ah hier stond het Bertus Pomp. Ze las de papieren nog even door en ging meteen bellen. Ze hing blij de foon weer op, hij kon vandaag al komen. Zo dat was mooi. HJ zou wel tegenstribblen maar ook Bertrus zou betaald worden uit het fonds van Hexia. Nu eerst koffie met Geertrui. De mannen waren al naar de markt, konden zij mooi even bespreken hoe of wat 8)

    Tijdens de koffie bracht zij het gesprek op de nieuw komende knecht. Zo zo zei Geertrui en waor komt diene vandoan en hoe is zijne naam. Ze liet Geertrui het papier van Hexia lezen. Die helemaal wit wegtrok en de tranen liepen over haar wangen. Geertrui Geertrui wat wat wat is er. Ist niet goed mag tie niet komen, moet ik de dokter bellen. Nee nee nee Rozijntje nee geen dokter an mien lijf . Ze zuchte diep en begon te vertellen8)
    Je weet Rozijntje, dat hoe dat toen met Klaas enzo enzo. Ja ? Geertrui kreeg een rood hoofd , nouh toen euh euhm … toen hebben wij ook dingen gedaan, je weet wel, wat niet voor het Huwelijk mag. Geertrui kon niet roder worden en kijkt zeer beschaamd. Ze zei niks en keek Geertrui bemoedigend aan. Tja zei Geertrui, maar ik kon niet anders en ik kon Klaas ook niet meer tegenhouden. Onze, tenminste mijn liefde voor hem was zo groot en het gebeurde gewoon of het de normaalste zaak van de wereld was. Dat is het toch ook ? zij zei, als 2 mensen zoveel van elkaar houden. Ja ja maor het mocht niet het mocht niet, niet voor het huwelijk. Maor Klaas wilde met miene trouwen als tie zijn zaken op orde had enzo. Maar toen gebeurde dat erge. Welk erge Geertrui vroeg zij? Nouh Geertrui loopt weer rood aan. Nouh ik werd zwanger zegt Geertrui en barst in tranen uit. Ze wist niet zo goed wat te doen, ze vond het vreselijk en haar gedachten draaide op volle toeren. Zou Bertus Plomp ? Klaas ? Geertrui? Die Hexia, die lieve Hexia. :inlove:

    Geertrui vertelde hoe het verder gegaan was. Klaas was door het dolle heen van blijdschap toen hij hoorde dat hij vader zou worden. Ze hadden het niemand verteld en al plannen gemaakt en toch waren ze verraden. Klaas moest gaan. Zij ging zelf. Ze was eerst bij de nonnen een poosje geweest en had het kindje moeten afstaan, daarna was zij bij de moeder van HJ gaan wonen en had voor die donderse rekel:inlove: mogen zorgen. Ze had samen met de moeder van HJ en haar 1e man nog wel is een poging gedaan om het kindje te vinden. En nu wist ze wel bijna zeker dat Bertus Plomp haar zoon was. Hoe dan vroeg zij :oops: Ik mocht zelf het kindje nog een naam geven en ik gaf hem de naam Bertrus. 1 van de nonnen een lieve heette Plomp. En had familie in Schonevensere Weilanden. Och och och toch. Klaas Klaas och Klaas ik moet moet Klaas vertellen en Geertrui liep het huis uit.

    In gedachten bleef zij aan de keukentafel zitten. Die Hexia, en keek nog is naar de foto van Bertus Plomp. Nu zij wist dat hij misschien de zoon van, tja hij leek er wel een beetje op. Op beide.

    [​IMG]



    Ze dacht aan hun 2 zonen Hummel en Knoet en 2 dochters Frummel en Loet. Ze kon zich niet voorstellen dat die dan. Nee niet aan denken maar. Ze zouden wel weer over de tong gaan van Slager tot Bakker van Kruidenier tot de Winkel van Sinkel. Het kon haar niks schelen. Zij en HJ hadden liefde en ruimte genoeg voor
    iedereen om hun heen. Ze ging Pien is roepen Knoet en Loet lagen al te murmelen, ze moest ze gaan voeden:inlove:
     
    charme63, popje4, harm-jan70 en 4 anderen vinden dit leuk.
  19. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedemorgen :inlove:

    Gefeliciteerd Snietje xD ...Hofje ligt hier ook in een deuk ...Heb een Neon Vlindertuin xD geruild voor mijn enigste Judas xD
    Was vergeten dat ik er nog maar 1 had en wat ik met die Neon Vlindertuin moet weet ik ook niet , had liever de gewone...
    Maar vond het wel een coole Deal :wuerg:xD... Allememachies ....:oops:...Ga hem denk maar voor een roze vlinder of roze werkplaats in de ruilkast zetten ...even denken nog

    Eerst is ff een bakkie koffie om bij te komen ...Lied van de Dag ; Whitney Houston - I Wanna Dance With Somebody
    :inlove::inlove:

    En hoppa een Roze Bever erbij ...xDxD
     
    charme63, popje4, harm-jan70 en 3 anderen vinden dit leuk.
  20. missy-m85

    missy-m85 Forum-ambassadeur

    Goedemorgen,

    Hofje toch.. alsof ik gister een glazen bol had o_O.. gaat eens even mijn Judas afstoffen en over de schutting van het Hof gooien ;).

    Ben zo terug 8).
     
    charme63, harm-jan70, snietje1 en 4 anderen vinden dit leuk.