Vragen over nieuwe Algemene Voorwaarden

Discussie in 'Help archief' gestart door Sintra98, 17 Oktober 2016.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sintra98

    Sintra98 Levende forumlegende

    Verbod op het gebruik van proxy-servers en andere diensten voor anonimisatie

    Ik heb hier over een vraagje
    Kan ik wel in in prive venster dit spel nog spelen of moet ik dan in het openbare venster spelen?
    en voor de MAC kan ik dan Alias App van Mozilla blijven gebruiken?
    Of moet ik dan op de gewone App overschakelen
     
    Cornelly52 vindt dit leuk.
  2. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ten 1e wil ik meteen even melden dat ze inderdaad wat aan de gemene kant zijn...:oops:
    Ben ik het met bepaalde voorwaarden namelijk niet eens, kan ik geen farmerama meer spelen..

    Ten 2e wil ik heel graag een heel duidelijke uitleg over het Boosting...Heb geen idee wat daar mee bedoeld wordt..

    Het Pushing heb ik al nooit begrepen..tis een spel zonder competitie..

    Ik hoop wel dat men dus daar nu weer in Hamburg City beseft dat hier bij Famerama bijna iedereen elkaar graag helpt en wil helpen...
    Dat heeft niets maar dan ook niets met Pushing of Boosting te maken...

    Het proxy gebeuren snap ik ook niet zo...Waarom moet men weten waar ik woon..
    Als ik toch altijd met een Pay - Save Card betaal..???

    Dus bij deze gevraagd een heldere duidelijke eenvoudige uitleg..
     
    Laatste bewerkt: 17 Oktober 2016
    Cornelly52, Sintra98, stien56 en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  3. oele

    oele Forumbeginner

    Ik lees o.a dit daar:
    Verbod op 'pushing' en 'boosting'

    o Onder de nieuwe Algemene voorwaarden zijn 'pushing' en 'boosting' niet toegestaan. Dit geldt niet alleen voor verschillende accounts van dezelfde gebruiker, maar ook voor accounts van verschillende gebruikers. Deze bepaling is ingevoerd om de spelervaring voor alle gebruikers eerlijk en leuk te laten verlopen.

    Hier begrijp ik niets van. Die 2 engels woorden snap ik niet, dus het hele verhaal niet.
    Zo lees ik er nog veel meer waar ik geen snars van begrijp door al dat engels.

    Dus wat heb ik aan zulke voorwaarde.
    Ik ga gewoon mijn gang en als ik wat verkeert doe dan merk ik het misschien wel.
     
    Sintra98, sanne1000 en HofvanDromen vinden dit leuk.
  4. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Helemaal mee eens - Hofdame, je bent me voor!

    Ik snap ook echt niet wat er nu precies bedoeld wordt.
     
    Sintra98 en HofvanDromen vinden dit leuk.
  5. Catje78

    Catje78 Forum-ambassadeur

    Ik heb de vragen over de Algemene Voorwaarden even samengevoegd. Dit maakt het beantwoorden en het lezen van de antwoorden een stukje makkelijker :)

    Veel van de vragen worden beantwoord als je de Algemene Voorwaarden leest. Ons advies is om dat te doen, dat is immers waar je mee in stemt per 1 november 2016. de Algemene voorwaarden
    In de OA staat alleen wat er gewijzigd is ten opzichte van de vorige keer. Daar staat dus inderdaad niet uitgelegd wat de termen betekenen.


    Wat Pushing is, staat in de Algemene Voorwaarden zelf onder kopje 1.2.7 uitgelegd. Kort gezegd gaat het erom dat het niet is toegestaan om meerdere accounts aan te maken alleen om voordeel te behalen in het spel op een ander account. Daarbij maakt het niet uit of die meerdere accounts van de gebruiker zelf zijn of worden gebruikt om een andere speler voordeel te bezorgen. Een account maak je aan om te spelen.
    Dit verbod is er altijd al geweest en is als zodanig dus niet nieuw.
    Wat nieuw is, is dat niet alleen gelet zal worden op het IP adres, maar in het algemeen of het account is aangemaakt om te spelen of voor andere doeleinden.


    Het spelen met proxy's en anonimisatie is niet toegestaan vanwege administratieve redenen. Eén daarvan is inderdaad het betaalsysteem, maar ook registratie en landspecifieke events zijn daarvoor een reden. Sommige dingen mogen vanwege commerciële doeleinden bijvoorbeeld alleen in specifieke landen worden gespeeld.
    Maar denk ook aan de taal waarin het spel wordt geladen.


    Als na het lezen van de Algemene Voorwaarden zelf nog vragen zijn, dan lezen we die natuurlijk graag en zullen we die zo goed als mogelijk beantwoorden.
     
    Sintra98 vindt dit leuk.
  6. janniekwak

    janniekwak Levende forumlegende

    Als ik in het beginscherm de AV aanklik krijg ik een Engelse versie. Waar vind ik de Nederlandese tekst?
     
    Sintra98 en HofvanDromen vinden dit leuk.
  7. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Catje ...Ik wil echt niet vervelend zijn ...Dit is geen antwoord op mijn vragen...

    Wat is Boosting
    Wat zijn Proxy dingen...
    Waarom moet men weten waar ik woon....voor degene die zonder geld spelen ist dan wel of niet van toepassing...ik koop/betaal altijd met een Pay-Safe Card....
    En hoe zit het als ik eventueel veel op vakantie ben en dus her en der met een ander IP-Adres inlog...of hoe je dat ook noemt...
    Als je bijvoorbeeld met je mobiel speelt...heb je toch ook weer een ander IP - Adres.

    En dit zou ik namelijk wel willen weten voor die nieuwe Algemene Voorwaarden komen
    En wat deze voor mij erg onduidelijke termen dan betekenen...
     
    Sintra98 vindt dit leuk.
  8. Catje78

    Catje78 Forum-ambassadeur

    De algemene Voorwaarden zijn al te lezen, mijn advies is om dat eerst te doen. Daarin staat namelijk uitgelegd wat wel mag en niet mag.
    Voldoe je daar aan, dan is er niets aan de hand.

    Even op de groene letters klikken in mijn antwoord hierboven.
     
  9. Catje78

    Catje78 Forum-ambassadeur


    Als je op de groene letters klikt in mijn tekst of in de tekst van de OA kom je op de Nederlandse versie uit
     
    Sintra98 vindt dit leuk.
  10. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Als dit een antwoord op mijn reactie was....
    Ik heb ze gelezen ...al 3 keer ...Maar ik vind geen antwoord op mijn vragen..Het staat er mij te onduidelijk..
    en ik kan niks vinden over mijn eerder gestelde vragen...

    Erg jammer...dat er verder geen uitleg komt nu...
    Straks doe ik in mijn onbenullige klunzigheid iets verkeerd..
    en het enige wat ik dan te lezen/horen krijg is...
    Het staat in de AV...:cry:
     
    Laatste bewerkt: 18 Oktober 2016
    Sintra98 en sanne1000 vinden dit leuk.
  11. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Ik kan je niet alles uitleggen maar dit is wat ik er een beetje van weet:
    Boosting is op enige manier misbruik maken van het spel om hoger in rang te komen.
    Proxy is in feite een manier om je privacy niet openbaar te maken en wordt dus veel gebruikt bij gamers die willen boosten en spammers.
     
    HofvanDromen vindt dit leuk.
  12. Catje78

    Catje78 Forum-ambassadeur

    Boosting en Pushing is het bevoordelen van jezelf of van anderen, op een manier die niet eerlijk is voor mensen die het spel op de gewone manier spelen. Dus je buren dagelijks een kadootje sturen telt daarin niet mee, dat hoort gewoon bij het spel.
    Dus speel jij het spel op een eerlijke manier, dan heb je geen enkele reden om je zorgen te maken.
    Sowieso niet waarschijnlijk, want deze voorwaarde bestaat al sinds het begin van het spel en dan was je account waarschijnlijk al een keer op slot gegooid.

    Natuurlijk gaan we hier niet uitgebreid uitleggen hoe je het spel op een oneigenlijke manier kan spelen, meewerken aan dat soort dingen lijkt me niet helemaal horen bij onze taken ;).

    Het stukje proxy heb ik hierboven al geprobeerd uit te leggen. Door het gebruiken van een proxy, kun je jezelf ergens anders op de wereld plaatsen dan je werkelijk zit, simpel gezegd.
    Het spel denkt dan bijvoorbeeld dat je in Korea woont, in plaats van in Nederland.
    Dat betekent ten eerste dat je spel in het Koreaans opstart, wat erg onhandig is. o_Ok het forum is dan het Koreaanse forum, ook niet zo handig. Support, ook Koreaans.
    o_Ok betekent het dat je bepaalde dingen die alleen voor Nederland beschikbaar zijn, dan niet kunt spelen.
    Reclamefilmpjes bijvoorbeeld vanuit de bios zijn ook afgestemd op het land waar je woont, maar ook sommige events zijn niet voor elk land beschikbaar.
    o_Ok dit is iets wat al zo was, maar wat alleen nu door bepaalde codering ook niet meer mogelijk zal zijn.

    Maar speel jij het spel gewoon vanuit je gewone browser, dan is dat voor jou allemaal niet van toepassing.
     
    HofvanDromen vindt dit leuk.
  13. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Als het om de woorden boosting en proxy gaat, wil ik wel een poging doen.
    In het Nederlands zeggen we al wel vaker iets of iemand een boost geven, dus met een ruilevent nieuwe spelers op het forum in 1 ruilevent van veel bijzondere stallen voorzien of de siertuin vol zetten met z'n allen. Zo iemand geef je een boost, Engelse werkwoord vervoeging boosting. Of dat niet meer mag, en hoe er mee om gegaan wordt, geen idee.

    Proxy-servers op wikipedia:
    Web proxy[bewerken]

    Dat is de meest voorkomende server, waarbij alle clients in een lokaal netwerk gezamenlijk via een proxyserver het internet opgaan, waarbij al het HTTP- en/of FTP-verkeer gecachet wordt, met een belangrijk snelheidsvoordeel voor de clients in het netwerk die webpagina's opvragen uit de cache (of tussenbuffer) van de proxyserver.
    Open proxy[bewerken]

    Een open proxy is een proxyserver die verbindingen toestaat van clients en ze voorziet van willekeurige IP-adressen. Deze open, transparante proxy's worden bijvoorbeeld gebruikt door mensen die hun privacy om welke reden dan ook willen beschermen, of om bij een website te kunnen komen die ontoegankelijk is vanaf het netwerk waarvan zij gebruikmaken. Open proxy's kunnen ook misbruikt worden door spammers en mensen die op andere manieren misbruik maken van het internet.
    Reverse proxy[bewerken]

    De proxyserver werkt hier van buiten naar binnen, dus andersom. Dit wordt ook wel "web server acceleration" genoemd. Hierbij wordt de proxyserver ingezet om de belasting vanuit het internet naar de webserver(s) gelijkmatiger te verdelen, zowel om beveiligings- als om "loadbalancing"-redenen

    Mijn moeder maakt gebruik van de eerste soort. Een neef van me beheert meerdere computers op die manier door het land, kan op afstand mijn zus en moeder helpen, niet door een open verbinding, maar doordat hij een "lokaal" netwerk heeft aangelegd.
    Bij de toepassingen staat verder bij wiki dat bedrijven het ook veelvuldig toepassen om op die manier websites te kunnen blokkeren.
    En het wordt dus gebruikt om anoniem te blijven, en vooral dat laatste wil BP dus niet. Of de andere spelers ook geblokkeerd gaan worden weet ik niet.
    Vraag ik me nog wel af hoe het zit met puffin. Is dit ook een proxyserver?
    Die start ook standaard in het Engels op en geeft bij uitzondering een Engels filmpje, meestal geen reclame.
     
    HofvanDromen vindt dit leuk.
  14. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Dank je sinkie:) het wordt al iets duidelijker..


    Catje ...nu begin ik het te snappen...dank je wel..
    Begrijp dat je de heel Foute dingen niet kan opschrijven...maar echt ik snapte er geen bal van:oops:
    Ik mag dus gewoon bijvoorbeeld....met een ruil-event heel veel kadootjes gewoon aan 1 en dezelfde persoon geven...
    Of niet...:wuerg:
    Waarom je in Korea zou gaan spelen terwijl je in Nederland woont:eek:
    Zie het nut er niet van in...dus die valt al weg...van de lijst..xD

    Coco:inlove: wat lief van je....
    Ik weet geeneens wat voor Proxy ik heb...Mijn oudste kan wel vanuit zijn huis bij problemen in mijn computer kijken..
    Dat mag toch wel zeker:wuerg:
     
    sinkieboy vindt dit leuk.
  15. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Je zoon mag wel mee kunnen kijken, dat is weer een andere techniek, maar als hij een netwerk heeft aangelegd en je internet via zijn computer hebt ipv zelf aan ziggo of kpn of dergelijke maatschappij betaald, dan mag het dus officieel niet meer.
    Al is het dan nog de vraag hoe sterk de controle daarop is, want die groep proxy gebruikers wordt dus niet bedoeld.
     
  16. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Nee heb niet internet via zijn computer...
    Allememachies...een boerderij spelletje spelen zo ingewikkeld te maken:wuerg:
     
    popje4, Sintra98, -Coco1968- en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  17. Tesselschade

    Tesselschade Veteraan

    Hof er is niks aan de hand. Zolang jij niet 20 accouts hebt, die je alleen maar gebruikt om spullen binnen te halen (b.v. met de adventkalender) om ze vervolgens tijdens een ruilevent door te sluizen naar je hoofdaccount heb je niks te vrezen xD

    Blijft wél een feit, dat BP zomaar de AV kan veranderen als het hun goeddunkt. (staat in de AV ). Als speler heb je maar te volgen, anders ben je je spel kwijt. Vaak een spel waar veel euro's in gestopt zijn..... Niet zo klantvriendelijk om zo om te gaan met het vermogen van je klanten :wuerg:.

    Ik speel trouwens via bigpoint.com....dat is de Amerikaanse versie volgens mij. Zou ik als Nederlander nou toch die AV moeten accepteren?
     
    popje4 en Sintra98 vinden dit leuk.
  18. Boer.Piet

    Boer.Piet Junior expert

    Volgens mij is spelen via Puffin volgens de nieuwe voorwaarden dan niet meer toegestaan. Puffin is ook een soort proxy. Spelen via een android apparaat wordt dan onmogelijk, want flash kan niet op android.
    Kan hier wat meer duidelijkheid over komen?
     
    Sintra98 en -Coco1968- vinden dit leuk.
  19. Tesselschade

    Tesselschade Veteraan

    Zou je met een vpn verbinding en dus via de server van je werk nu geen farmerama meer mogen spelen :eek: ....
    Dan is het maar te hopen dat de mods niet werken met een vpn oid via de server van BP .... en dan uiteraard ook spelen via die server.... dan hebben we binnenkort geen mods meer :wuerg:xD
     
    popje4, Sintra98, Boer.Piet en 1 ander persoon vinden dit leuk.
  20. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    tja......ik ben geen proxyoloog of severspecialist laat staan een boostingexspert dus alles wat hier uit gelegd is top hoor.....maar snap er geen snars van (tja) ik speel denk ik gewoon in Nederland toch....waarom zou ik iets anders willen, misschien is het ook allemaal moeilijk uit te leggen maar ja zeg het is een spel.....voor mij niet meer of minder wat een voordeel is voor mij denk ik zo....snap ook dat er mensen zijn waarvan dit hen werk is en dus "afhankelijk" zijn van inkomsten.....ik heb die av wel gelezen en zo maar veel gaat boven mijn petje.....
     
    Sintra98 vindt dit leuk.
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.