-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Heerlijk, het is hier 30 graden (buiten 29 ) zo mag het van mij blijven tot kerst :inlove:

    Hofje xDxD zó heerlijk spelen met de rolluiken !

    Dutch ! Nieuws ?? Spannend nieuws ??? je kan niet zwanger zijn, wat is het dan ???

    Op het werk waren ze heel blij dat ik er weer was :oops: Ik werd er gewoon verlegen van...
     
    popje4, harm-jan70, summerheat en 7 anderen vinden dit leuk.
  2. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    Snietje wij zijn ook blij dat je er weer bent hoor ;)
    sorry voor de teleurstelling Leni ik ben niet zwanger :cry:xD

    wat is er aan de hand :p mijn jongste zoon(17) gaat woensdag weg naar Ameland en begint donderdag aan zijn
    vakantiebaan en zijn stage adres voor de komende 2 jaar
    op zijn verjaardag in Maart had hij nog geen idee wat hij zou gaan doen na het examen en 2 1/2 maand later
    gaat ie al weg :cry:dus hier zijn de voorbereidingen om hem goed te laten starten in volle gang
    kleding, schoenen, buskaart ,tanden borstel, onderbroeken ,enz enz.
    volgende week komt ie dan nog een dag thuis om de uitslag van het examen te ontvangen en dan zal hij daar voorlopig blijven
    dat zal ook voor ons een grote verandering zijn het blijft toch je kind ;)
     
    popje4, harm-jan70, summerheat en 9 anderen vinden dit leuk.
  3. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Nou Dutch:inlove: das zeker spannend allemaal...leuk en niet leuk tegelijkertijd...ik bedoel daarmee ..dat jullie hem missen..
    Zal voor jullie allemaal ook voor je jongste een hele grote verandering zijn...
    Wens hem maar heel veel succes en plezier voor en in zijn nieuwe leven:inlove:Het gaat hem vast lukken:inlove:

    Snietje heerlijk toch ,dat ze blij met je zijn...:)

    Hofje gaat op de bank...het was weer een spannende en inspannende dag...ben toe aan me knuffeldekentje-.-
    Feestcommissie was best beetje boos...voor even:cry:xD

    Slaap Lekker Allemaal ....Met Mooie Dromen..
    :inlove::inlove:
     
    popje4, harm-jan70, summerheat en 8 anderen vinden dit leuk.
  4. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Feestcommissie even knuffelen Hofje....
     
    popje4, harm-jan70, summerheat en 8 anderen vinden dit leuk.
  5. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    foutje moet kunnen Hofje :inlove:
     
    popje4, summerheat, snietje1 en 6 anderen vinden dit leuk.
  6. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedemorgen :inlove:
    Een nieuwe dag een nieuwe morgen, met nieuwe rondes en nieuwe kansen:p
    Vandaag de stofdoek maar weer eens laten wapperen, de stofzuiger laten dansen, en het strijkijzer laten stomen:wuerg:
    Misschien het weekend naar de onderduik, dat zou wel heerlijk zijn:inlove: Haal dan wel meteen niet de *grote eindprijs*
    van de kalender niet, na jammer dan heb geen zaak-waarnemer die ik ook vanwege allerlei toestanden niet wil en ben ook niet van plan om TG te *moeten* gebruiken om een kadootje te *mogen* ontvangen...Wordt er kriegelig en opstandig van..dat verplichte gedoe8)
    Laatste event ..ach heb er ook niet echt me best voor gedaan , die wolkenrij en het SV was voor mij het nuttigste ..de rest heb ik niet eens gedaan , vond veel te veel dieren voor te weinig beloning...dus of ik het dan ook helemaal gehaald zou hebben..zou het niet weten..
    Had ook geen zin om daarvoor dan al mijn SM te *moeten* gaan gebruiken...weet ik het..:wuerg:
    Ben ook veels te druk ...Maar vind wel fijn dat we/ik nog instaat zijn de kids te kunnen en mogen helpen...:inlove:
    Niet alleen met klussen en zware werkjes...
    maar ook bijv. met een servies dat Hofje ooit geerft of ist georven nee geloof het niet..nu ja in iedergeval kwam het uit een erfenisxD
    Dat schonedochter dat zo mooi vind en heel blij mee is en dus gaat gebruiken..Zijn zo van die kleine dingetjes en hofje hebt geen dochters...maar waar *de meiden* dan blij mee zijn...Daar wordt Hofje dan zelf ook weer blij van..dat ze mij dat geluk ook gunnen..
    Nah zijn weer zo van die gedachtes:oops: Zal wel door die ..je weet wel...gangen enzo komen:wuerg:
    en ook zo misschien wel die lege huis gedoe...straks ....8)

    Eerst maar een koffie en een dikke kus voor farmlief:inlove:
    Lied van de Dag ; Sting & Cheb Mami - Desert Rose
    Fijne Dag Allemaal
    :inlove::inlove:
     
    popje4, harm-jan70, stien56 en 6 anderen vinden dit leuk.
  7. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    goedemorgen allen

    hier bezig met allerlei gedachten zoon heeft gisteravond skyppie op de laptop gezet zo dat ik toch contact met hem heb ;)
    vind het belangrijk dat hij me altijd kan bereiken een mobiel heb ik nooit gehad
    en zou ook geen zin hebben want vaak heb ik geen lucht voor een gesprek :cry:
    maar zo kan het gelukkig ook voordeel is dat ik hem ook kan zien :pmoet wel even kijken hoe het moet
    want dat heb ik natuurlijk ook nooit gedaan xD

    als ik dit zo opschrijf en er naar zit te kijken moet ik me toch maar eens verdiepen in de techniek van vandaag ik denk dat
    ik zo,n 15 tot 20 jaar achterloop xD
     
    suuske1960, harm-jan70, stien56 en 9 anderen vinden dit leuk.
  8. theav71

    theav71 Levende forumlegende

    Misschien toch eens een mobiel kopen met whatsapp er op, dan kan je op een simpele manier berichtjes, foto`s en video`s met je zoon uitwisselen. Kan gewoon thuis op je wifi dus heb je geen abonnement voor nodig.
     
    suuske1960, harm-jan70, stien56 en 9 anderen vinden dit leuk.
  9. .-Ard1970-

    .-Ard1970- Forum freak

    Als je een tablet heb kan je het ook op de tablet zetten whatsapp. Alleen moet je dan wel een mobielnummer hebben wat je niet op een andere plek gekoppeld hebt aan whatsapp.

    Een voorbeeld is dat mijn vrouw voor haar werk een smartphone heeft en zelf nog een goedkope prepaid mobiel. Dat nummer van haar prepaid telefoon heb ik gekoppeld aan haar tablet waar ze dus kan whatsappen. (Op haar telefoon kan ze geen enkele app draaien)

    Ik dacht ik geef het maar even door.

    Dutch succes met je zoon en met je achterstand inlopen. Op zich gaat de ontwikkeling nu niet meer zo snel als 10 jaar geleden. De verbeteringen die plaats vinden op elk gebied zijn er wel maar echt nieuwe uitvindingen of nieuwe technieken zie je nog niet. (behalve allerlei proefdingen met helmen en brillen maar dat staat nog in de kinderschoenen)

    Coco ik wil geen discussie ontketenen over gezonde voeding en alles wat erbij komt want het zou een wig tussen onze huwelijk kunnen drijven maar ik vind het soms tegenstrijdig wat ik lees. Ik heb reuma en het dieet wat men adviseert (natuurwetenschappers) is geen vlees, alcohol, sigaretten, koffie en nog een stuk of wat dingen. Maar als ik naar gelatine kijk dan is het juist van dierlijk materiaal. Gooi het maar in mijn boerenpet dan. (ik bedoel het goed hoor schat :inlove:)

    Hofje woningbouwmensen moeten maar eens leren luisteren naar hun klanten die elke maand een hoop huur moeten betalen. Goed dat je voet bij stuk heb gehouden.

    Zo vandaag is het weer minder mooi dan voorheen. Althans de lucht gaat al wat betrekken. Het is niet anders. Maak er allemaal een mooie dag van.
     
    suuske1960, harm-jan70, stien56 en 8 anderen vinden dit leuk.
  10. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ohwww....wat knap ..farmlief :inlove: gaat met skyppie spelen...heb het ook ooit op de pc gehad...snap der niks van:oops:xD
    Veel succes...gaat jouw wel vast lukken;)

    Ha Ard das een goeie tip...krijgen hier binnenkort via een of andere actie ook een tabletje...en Hofje is ook beetje ouderwets en niet zo van de nieuwste technieken:music: en heeft dus ook een prepaid mobielgeval..
    Kan zij dus nu ook misschien..als het lukt...toch misschien eens aan het appenavontuur beginnen...zal nog wat worden:wuerg:

    Hier nu weer volop zon...maar denk dat Hofje vandaag maar eens weinig nog gaat doen-.-
     
    suuske1960, harm-jan70, .-Ard1970- en 8 anderen vinden dit leuk.
  11. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    goede middag...

    wat is het vreselijk zweet weer.....en benauwd en zo bbbllll niet mijn type weer.....sorry denk dat meer mensen het wel fijn vinden.
    straks ook nog naar een lezing hoop dat ze airco hebben:)
    net een egel uit de tuin gered de honden lusten hem/haar rauw, alhoewel een hap en ze willen het verder wel laten....maar dat leek mij niet z'n goed plan kan ik ook nog naar de DA om stekels te laten verwijderen... dus buur maar gevraagd voor hulp (die heeft een heul mooi vis net) en samen maar even gevangen. was wel een leuke mooi beestje wel vol teken en zo maar ja wat doe je er aan he....
    dutch suc6 met die inhaal slag komt vast goed.
     
    suuske1960, harm-jan70, .-Ard1970- en 7 anderen vinden dit leuk.
  12. ergo8

    ergo8 Forum-expert

    ik zie wel dat ik niet de enige ben die achter loopt, voor mij is het net russich voor beginners.ik hou me maar bij mijn lappie die heb ik redelijk onder controle:)
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 9 anderen vinden dit leuk.
  13. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ha pop daar was je weer..miste je al...maar je was egels vangenxD succes met de lezing..
    Ach Ergo , ken ons het schelen...we kunnen ..ik tenminste nog bellen en kletsen op het forum en af en toe een mailtje..
    Hmm ben best modern geloof ik xD

    Pfff heb toch zo,n trek in...
    [​IMG]
    Maar helaas niet in huis:cry:..gelukkig wel deze ...ook lekker maar dan anders:wuerg:xD jullie ook 1tje:p

    [​IMG]
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 7 anderen vinden dit leuk.
  14. miepje40

    miepje40 Forum-overlever

    :inlove: lekker hof.
    Miep heeft gisteren de complete bovenverdieping gedaan incl kasten uitmesten.
    vandaag beneden gedaan....alleen de badkamer nog en dan staat er een volle wasmand strijk op me te wachten :wuerg:
    maar de puf raakt er een beetje uit :oops:
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 7 anderen vinden dit leuk.
  15. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    Ard bedankt maar heb alleen een lappie maar misschien komt het ooit nog ;)

    Hofje kleine correctie het is volgens zoonlief Skype en geen Skyppie :p voor mij blijft het Skyppie zonder bal xDxD
    ik wil een rakeeeeeeeeeettje xDwel een die op aarde blijft en smelt xD

    Popje plrzier bij de lezing

    Ergo gelukkig ik dus ook niet xD
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 7 anderen vinden dit leuk.
  16. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Miep:inlove: je hebt meer dan genoeg gedaan hoor...morgen weer een dag...
    Pakt de wasmand van Miepje op en deponeert bij HJ voor de deur....DING DONG...xD

    [​IMG]
    Ene Raket Ijs Speciaal voor Dutch:inlove: en Skyppie houden er erinxD

    [​IMG]

    Hier is ook ff de Puf eruit....Dutch als je soms ff tijd heb...Kan je fijn Met HJ de strijk ff doen...
    Sjee wat bent Hofje modern in ene8)xD
    ben ff dutten:inlove:
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 9 anderen vinden dit leuk.
  17. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    Hofje met een stoomstrijk ijzer zeker xDxD is goed tegen de kou :pmaar slecht voor mijn raketje :wuerg: dus effe wachten
    laat HJ maar eerst dan maak ik het af xD
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 7 anderen vinden dit leuk.
  18. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Goedemiddag :)

    Hof, jij bent goed bezig, ik heb het nog nooit voor elkaar gekregen dat iemand mijn strijk deed... ik doe altijd de strijk, ook voor wat buurtjes...:music:
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 7 anderen vinden dit leuk.
  19. summerheat

    summerheat Forumleerling

    hoihoi lekker bezig op de farm gaat helemaal de goede kant op
    nu nog een hoop mysterie dieren en bomen dan word het echt wat :p
    morgen de week doorzagen en ik zaag hem zelfs af want donderdag en vrijdag ben ik vrij xD lekkerrr
    fijne avond allemaal:)
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 7 anderen vinden dit leuk.
  20. .-Ard1970-

    .-Ard1970- Forum freak

    Gaan we het over strijken hebben met deze temperaturen? Laat ik het niet horen.. Snietje en Hofje en de rest.

    Trouwens ik heb het perfecte onweersmeldsysteem. Dora mijn hond ligt het liefst de hele dag buiten maar als er onweer in de buurt is komt ze naar binnen.

    Fijne avond allemaal. Ik ga nog wat oliebollen scoren en mijn vuurwerk alvast opzoeken voor na 12.00 uur.
     
    suuske1960, popje4, harm-jan70 en 8 anderen vinden dit leuk.