-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Hier geen strijk, wel de laatste meters2 rollebollen...-zo geen zin meer -
    Buum kwam ook nog ff koffie halen. Hij zegt: "het is wel een hele witte doos zo" nou toen kon je mij door de verf heen halen...xD



    Het resultaat is Ard, helaas iets waarvan hun denken, dat ze direct naar overlijden terecht komen. Het aards bestaan doet er in denken niet toe. Enkel de beloning erna. Feitelijk net zo als een criminéél zijn eigen daad graag beloond ziet met geldelijk of andere winst.-.-


    Heb ook wel eens met die waffelkappen gebabbeld in een zware buitenlandse moskee. Geloof mij maar daar is in hun weergave van hun idealisme geen speld tussen te krijgen.. Zelf heb ik tijdens dat gesprek de gedachten gehad, hoe snel kan ik bij de buitendeur komen...en of haal ik het nog wel...

    Gelukkig zijn er ook nog andere stromingen... Net zo goed als ik bepaalde protjes gelovigen hier ook niet graag aan de macht zou zien komen..

    Hmm dit wordt een wat politiek...geloof ik, ik ga maar weer eens aan de witte doos rollen...


    Edit:

    Het paasevent wordt hem ook niet. Zitten geen sterren in, de prijzentafel kan ik nu niet echt een kleur"rijk" gedekte paastafel noemen.
    Daarbij heb ik irl te veel en te leuke dingen te doen..


    Hé hé Miepje kan weer roken...xD


    De dikke 40 m2 plafond is weer spierwit... in de woonkamer. Nu nog de keuken even doen..:wuerg:
     
    Laatste bewerkt: 23 Maart 2016
    miepje40, dutchboy, stien56 en 6 anderen vinden dit leuk.
  2. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    HJ goed bezig....[​IMG] kan oma helpen? ze is best lenig hoor....
     
    miepje40, dutchboy, stien56 en 6 anderen vinden dit leuk.
  3. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Gestie zeg, jullie hebben echt het voorjaar in je hoofd... voorjaarsschoonmaak... jakkie ! ik haat als het een rotzooi is in huis... Wel knap van jullie om het te doen, maar ik zou word er altijd irrie van.

    Ik ga er een poging doen voor dat event....ik zie wel hoe ver ik kom :)

    trouwens, goedenavond, werken is voor vandaag weer klaar xD
     
    miepje40, dutchboy, stien56 en 5 anderen vinden dit leuk.
  4. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Wat kan ze nog meer allemaal Popje? xD

    Het is nog geen voorjaarsschoonmaak Sniet. Daarbij wil jij mij dan niet meemaken....Kan ook niks velen dan van iets of iemand..:oops:
     
    miepje40, dutchboy, stien56 en 6 anderen vinden dit leuk.
  5. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Ik ben al irrie als niet alles op z'n plekkie ligt /staat:oops:
     
    miepje40, dutchboy, stien56 en 3 anderen vinden dit leuk.
  6. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    nou HJ ze is ook heel goed dansen [​IMG] als een dolle over die dansvloer en als toetje de sp.....daarna zucht takelwagentje en zo...
     
    miepje40, dutchboy, stien56 en 4 anderen vinden dit leuk.
  7. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Das dan weer niks hé, zit men op het toetje te wachten en wat komen gaat, zit men ineens de hele avond bij HAP op de stoep.:wuerg:


    Dat heb ik dan weer niet Sniet... Men kan mij wel vreselijk irri krijgen met feestdagen, bezoek, gasten, dat prullaria mee neemt, dit zelf erg mooi vind en ook bij mij vind staan...*not* -.-
    Ben echt van de natuur tinten en héééél veel ruimte en wit in huis..Hang/hoekbanken kunnen mij niet groot genoeg zijn, meubels zo weinig, klein en zo onzichtbaar als mogelijk is. (Eigenlijk liever helemaal geen meubels.)
     
    miepje40, .-Ard1970-, dutchboy en 7 anderen vinden dit leuk.
  8. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    whahaha, wij zijn hier al aan het bedenken of we 1, 2 zitter bank wel/niet nodig hebben.....

    Aangezien ik heul veel allergieën heb, nemen mensen voor mij geen prullaria mee, het kan bij mij niet gekleurd zijn, geen kunststoffen erin zitten, geen metaal enz.....8) Ik heb laatst wel hele mooie en lekkere cadeautjes gekregen van een heel lief persoontje die weet waar ik/wij blij van worden. Hele mooie olijfolie, mooi (en lekker) man !:inlove:
     
    miepje40, .-Ard1970-, dutchboy en 6 anderen vinden dit leuk.
  9. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Ik ook.:cry:
     
    miepje40, .-Ard1970-, dutchboy en 5 anderen vinden dit leuk.
  10. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Olijf olie, eerste pers ? Gimme gimme....Daar kun je nooit genoeg van in huis hebben!:inlove:



    Die allergie is niet niks nee, zou wel een klein stukje willen overnemen... Vooral als mensen planten mee nemen met de woorden van: "Ze doen het bij jou zo goed..."..-.- Ja zeg, dat varentje van de markt, van 2 euro wat jullie vorig jaar gegeven hebben, heeft nu een doorsnede van bijna 1 meter.... Dus neeeee....geen planten...xD



    Ben blij genoeg met mijn 2 mayapalmen, 1 dikke varen, 1 xxxxl chinese roos..en een vensterbank met orchideén die maar blijven bloeien... Elke keer als ze uitgebloeid zijn denk ik...Nu snel in de winterrust zetten...en dan misschien een zetje naar beneden...:oops:


    Volgens mij hebben ze oren...binnen 2 weken lopen ze meestal al weer uit..-.-


    Edit:

    HOOOOOOFJE! Er staat een klant in de winkel....doet is gauw naar de winkel gaan..xD
     
    Laatste bewerkt: 23 Maart 2016
    miepje40, .-Ard1970-, dutchboy en 7 anderen vinden dit leuk.
  11. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Heb de winkelbel horen klingelen ..dank HJ xD
    Vind zo leuk....

    Stien beterschap voor je jongste...tis niet niks..

    Zo 1e schrik is er wel beetje af...Het 1e geregel beetje klaar...vrijdag en zaterdag heel hard aan het werk en nog meer geregel...
    Als het mij gegeven is zondag of maandag heel misschien even naar die onderduik..event probeer ik wel , maar heb te weinig tijd..
    en te veel aan het hoofd..
    Enne de wereld....Tis allemaal of draait om macht ..macht willen , macht gebruiken en jammer genoeg te vaak macht misbruiken..
    In de grote en kleine wereld-.-:(

    Van schoonmaken ..nee daar krijg ik geen irrie van...hou der wel van dat alles op de vaste plek ligt/staat..
    Dank jullie wel voor de sterkte wensen:inlove:
    En Allemaal alvast ...Fijne Paasdagen:inlove:
     
    Laatste bewerkt: 23 Maart 2016
    miepje40, .-Ard1970-, dutchboy en 6 anderen vinden dit leuk.
  12. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    LenixDxD:inlove:

    Hof, van schoonmaken wordt ik ook niet irrie van, wel van het verplaatsten van dingen die een vaste plek hebben.....

    Sterkte !!

    HJ: planten, nope geen gewone planten hiero, wel kruiden, heul veel, heerlijk ! Maar ik koop wel iedere week een bos bloemen van het seizoen,ook mooi :)
     
    miepje40, popje4, .-Ard1970- en 6 anderen vinden dit leuk.
  13. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Geen blommen van de blommenmarkt...op zaterdag? (bij die M-hal) Tegen 4'en zooooo goedkoop...:oops:


    Niet bij de snor kopen hoor, da's rommel met zijn 3 bossen voor 5 eurie...ook niet bij de dochters van de snor, das ook rommel...De dochters dan weer niet, wel de blommen..xD Heb mij door de lievelijke dochters eens 80-100 rozen aan laten smeren... prachtige rozen...daar niet van....echt een koopje....! Maar ja toen thuis aangekomen begon het ontdoornen en afsnijwerk..etc etc...etc...etc...Ik leek wel een spelden kussen na afloop..

    Btw, bij de bibliotheek gelijk rechts af hebben ze ook kruiden.. Al hoewel ik nu al met de moes-tuinpotjes zit...


    Had mijn schone zus nog ge-appt voor de grap met de woorden van (vorig jaar stond haar hele huis vol er mee...door de kids): Pas op ze zijn er weer! " Waarop zei terug appte: Grapjas! Deze keer van de zomer pas en in de tuin deze keer...! Niet meer binnen!


    Ik heb ze toch in de potjes gestopt (waarom weet ik nog niet) en ze komen al op na net een week, de spercieboon (kon er af bij appie, 1 heel spercieboonzaadje zaad erin. ( gut te gut te gut) radijs, tomaat, de sla, enkel de peterselie laat nog op zich wachten -gelukkig-. Waar die groenten nu toch weer te laten.. Heb vorig jaar tot bijna diep in oktober tomaten lopen happen...ze bleven maar komen...Zal het nooit vergeten, had 6 tomaten planten... Eerst waren ze nog uitdeelbaar...Toen werd het van, we hebben nog...probeer het volgende week nog eens... .enz...enz... Ik heb ze nog net niet door de yoghurt gedaan.... Heb nog voor 3 jaar tomaten op de weck staan...-.-
     
    Laatste bewerkt: 24 Maart 2016
    snietje1, miepje40, popje4 en 6 anderen vinden dit leuk.
  14. .-Ard1970-

    .-Ard1970- Forum freak

    Zo vandaag een langer stuk geschreven aan mijn verhaal in de boerenhut.
    En wat een blijdschap is er te lezen. Mijn echtgenoot neemt ook een Banner van Hofje. Schat je bent een kanjer. Wat doet me het goed dat je zo de plaatselijke winkels wil helpen. Ik ben zo blij ermee. :inlove:
    (nee ik heb geen aandelen of zo in de winkel van Hofvan Dromen)

    Maar goed ik zal nog één keer een reclamezin maken: Voor een banner moet U komen, naar de winkel van HofvanDromen.

    Of deze: Staat die banner niet verschrikkelijk tof? Dat komt door de winkel van Hof.

    De laatste dan ik kan niet stoppen: De banners van Hofje maken het forum tot een lusthof om te kijken.

    Zo nu weer serieuze dingen. (nee echt niet) Ik ben blij dat ik kan schrijven want dan kan je tenminste wat doen in de ochtend als je op je handen moet blijven zitten wat de boerderij betreft tot het event begint.

    En gisteren heb ik een kweekkas gekocht bij de Duitse supermarkt die met een A begint. Kan ik straks de komkommers en de tomaten (al schrik ik van de hoeveelheden van HJ) in een kas neerzetten. Ik heb zin in de lente.

    Het paasweekend wordt koud en nat schijnt of alleen maar nat. Maar het is niet anders. Vandaag is de zon ook weer verstopt en nu wil ik wel eens weten wie dat gedaan heeft van de leuterclub? Graag voor het einde van de dag een reactie anders ga ik zitten mokken in de boerenhut.

    Een hele fijne dag vandaag!:p

    ps. Ik ben niet gek ik ben een tractor en als het je niet bevalt dan ploeg ik wel alleen verder.
     
    snietje1, miepje40, suuske1960 en 7 anderen vinden dit leuk.
  15. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    De banner staat er nog niet. Maar je hebt dus duidelijk invloed op me schat.
     
    snietje1, miepje40, suuske1960 en 7 anderen vinden dit leuk.
  16. .-Ard1970-

    .-Ard1970- Forum freak

    Ik wist het... Ik wist het....
     
    snietje1, miepje40, suuske1960 en 6 anderen vinden dit leuk.
  17. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    De zon verstoppen, ik denk er niet over, laat maar komen dat gele ding met zijn warmte, heerlijk.:inlove:
     
    snietje1, miepje40, suuske1960 en 5 anderen vinden dit leuk.
  18. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedemorgen:inlove:

    Ard xD gekkie...ben der verlegen van:wuerg:
    Je bent dan toch misschien een trekker..ah nee:eek: dat staat niet zo:oops:..een tractor dus....
    Verhaal mooi..mooi..:inlove:
    Planten en bloemen in huis..ben der dol op...moestuingevallen ook...alleen inderdaad die plantjes blijven maar groeien en geven..
    nu eerst nog maar even een koffietje en een dikke kus met veel beterschapsliefde erin voor Farmlief:inlove:...die ik ook mis:cry:
     
    snietje1, miepje40, suuske1960 en 5 anderen vinden dit leuk.
  19. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Eerst koffie. Die zon lust ik ook wel.

    Hihi Hofje, een gedeelde ervaring is gedeelde smart. Erg ze zijn hé die potjes. xD
     
    snietje1, miepje40, suuske1960 en 5 anderen vinden dit leuk.
  20. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    goedemiddag allemaal

    ben weer op de weg terug snel vooruit kijken staat er wat leuks te wachten
    heb ik veel gemist vertel ,vertel !!

    Farmlief :inlove: een dik verdiende kus brengen en even op de farm kijken
     
    snietje1, miepje40, suuske1960 en 6 anderen vinden dit leuk.