Praatgroep - Het hoofd koel houden

Discussion in 'Overig archief' started by Klaartjuh, Mar 14, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. schaapje52

    schaapje52 Levende forumlegende

    xD
     
    daisy17858, sky57 and Daxter1966 like this.
  2. knoepertje

    knoepertje Oudgediende

    Die heb ik met de vorige quest al gehad , DUS NU EVEN NIET ;)
     
  3. Daxter1966

    Daxter1966 Levende forumlegende

    Ik heb al een keer een event niet gehaald omdat de bliksem in zo,n mast was geslagen . 4 dagen geen tv , telefoon en internet o_O:wuerg:
     
  4. BoerAnnelies

    BoerAnnelies Alwetend orakel

    Nacht werk doe ik niet meer hoor. Mijn kleine is alweer een half jaar en gelukkig slaapt die al lang door. Dat nachtwerk is dus gedaan voor mij haha. Maar de wekker zetten voor overdag werkt soms ook wel, anders vergeet ik het wel eens of kan ik dus net niet die 4 keer halen.
    Morgen nieuwe kansen, voor 8uur oogsten :sleepy: zal mij benieuwen.

    Over een half uur is de farm weer nachtklaar :) 69 opdrachten momenteel klaar :)
     
  5. schaapje52

    schaapje52 Levende forumlegende

    Dan had je heul veul vrije tijd. :music:Een soort korte vakantie op de boerderij. xD
     
  6. Sanham

    Sanham Levende forumlegende

    Ik spaar altijd eerst alle eventgewassen bij elkaar, op kwartveldjes. Hiervoor gebruik ik knechten uit questen of van couponnen. Pas als ik deze compleet heb ga ik beginnen met inleveren (anders raak ik onderweg de tel kwijt xD). Daarna ga ik met lange gewassen op grote velden en met stallen en bomen verder voor de DI's.
    Ik moet nu nog 2 oogsten en dan heb ik alle eventgewassen.:) Maar morgen een hele dag weg, dus even tactiek iets veranderen en even een dagje tussendoor lange gewassen voor de DI's en dan overmorgen verder voor de eventgewassen.:music:
     
  7. Daxter1966

    Daxter1966 Levende forumlegende

    Een soort korte vakantie van de hele moderne tijd :D.Dan pak je s,avonds maar een boek, vind ik eigenlijk ook wel leuk;)
     
  8. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende

    hoop dat we de knechtjes krijgen, met de hand is kwartveldjes niet te doen....pfffffff:oops:
     
  9. DarkDevilDude

    DarkDevilDude Forum-overlever

    Ik nu 56 ingeleverd. Kon vandaag maar 1x oogsten vanochtend. Dus net geoogst weer nu ik thuis ben. Morgen weer oogsten. Slaap lekker ouwe zuiperts! :p
     
  10. -edwin30-

    -edwin30- Commandant van het forum

    zo het event is weer af hier succes voor wie nog bezig zijn
     
  11. Katinka1700

    Katinka1700 Forum-hertog

    115 opdrachten ingeleverd. Nu eens nadenken of ik nog meer knechten ga gebruiken voor de rest.
     
  12. kimmie2012

    kimmie2012 Forummeester

    vraagje mensen! Ik ga in dit tempo de wolkenrij niet halen (te weinig meloenen en drops). Aangezien ik pas 1 wolkenrij heb zou ik die toch heeeeel graag wel halen. Ik heb nu 40 opdrachten gedaan (maar j moet steeds meer inleveren dus t zal steeds langzamer gaan)
    ik heb nu alle dierenhokken weg gehaald zodat ik meer meloenen kan planten. ik heb gewoon de grote velden en bij de boom geef ik water. SM is bijna op! Hoe kan ik toch meer oogsten waardoor ik t toch ga halen?? heel graag goede tips !! Als ik hem dan nu niet haal kan ik daar misschien iig de volgende wel mee halen.

    helpen kwartvelden zonder bonus erbij?
    kan ik op de markt iets kopen dat kan helpen en zo ja wat?
     
    sproetje06 and DarkDevilDude like this.
  13. theav71

    theav71 Levende forumlegende

    Je kan wortelappelchutney kopen op de markt, dan krijg je 2 gewassen extra per veldje. Je kan dan het beste kwart akkers gebruiken want dan heb je de meeste opbrengst. In de nacht lange gewassen er op zetten om zoveel mogelijk dropitems te krijgen.
     
  14. kimmie2012

    kimmie2012 Forummeester

    Dank je voor de tip :) ik heb er 2 gekocht! ik zal vanavond mijn akkers verbouwen dan kan ik morgen en overmorgen even flink oogsten. Ik hoop dat ik het hiermee wel ga halen :)
     
  15. vinc05

    vinc05 Forum freak

    Kimmie
    Dan stuur ik je een pinky gaan die wacjes langer mee.
     
  16. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Nog een kleine aanvulling op de goede tips hierboven.
    1. Supermest zou ik alleen gebruiken bij de eerste 10 zaadjes, en eventueel de ronde daarna. De rest bewaren voor een volgend event.
    2. Water kost bijna niks (gewone akkers 1 boerenduit, en op farmerama en het regenwoud 2 boerenduiten). Dus geef gerust overal water, ook op de kwartakkertjes. Dan zijn je gewassen sneller klaar, en daardoor kan je vaker oogsten, en dus ook meer dropitems binnenhalen.
    3. Heb je de veeteeltbeker en tentoonstellingsbeker al ingeleverd bovenin de boom der wijsheid? Zoniet, dan kan je de bekers steeds op de akker zetten, die je gaat oogsten. Dus 2 kwartakkertjes alvast oogsten. Dan die akkertjes verwijderen, je bekers erop zetten. Het spel verversen, en dan pas oogsten. Scheelt toch weer een paar dropitems per ronde.
    En natuurlijk al spelende proberen die bekers een beetje hoger te krijgen.

    Goed bezig, lekker enthousiast!
     
  17. boesje46

    boesje46 Forum-commissaris

    Net het event afgerond en succes voor wie nog bezig zijn en gefeliciteerd die al klaar zijn
     
  18. pino460

    pino460 Forum-hertog

    Het event net afgerond en iedereen die al klaar zijn gefeliciteerd en die nog bezig zijn veel succes
     
  19. kimmie2012

    kimmie2012 Forummeester

    Zoo enorm fijn dat iedereen hier zo hulpvaardig is :D Altijd goede tips en klaar staat voor elkaar. Dat maakt een mens enthousiast!
    aan die bekers ben ik eigenlijk nog niet eens begonnen. Dus goede tip! Ik zal eens kijken wat ik daar alvast mee kan.
    Haha je moet ook zoveel in dit spel
     
  20. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Die bekers helpen enorm om meer drops te krijgen. Ik kan je aanraden daar inderdaad wat aandacht aan te besteden.
    De eerste paar levels zijn snel voor elkaar, en helpt je meteen extra % aan drops te krijgen.
    Als je bij de veeteeltquest en de tentoonstellingquest wat hoger komt, wordt het lastiger. Het vraagt veel dieren en vruchten om in te leveren dan.
    Het is veel goedkoper om vruchten in de tentoonstellingsquest te doen, dan dieren in de veeteeltquest.
    Kijk goed wat je in die quest gooit. Sommige dieren en vruchten zijn in verhouding erg duur (op de markt) en leveren weinig tegenwaarde op bij het inleveren.
    In welk level zit je? Dan kunnen we met je meedenken wat voor jou interessant is om in die bekers te stoppen.
     
Thread Status:
Not open for further replies.