Zomertombola

Discussion in 'Help archief' started by joy1978, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

  2. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Deze vraag is ook (al voor het event) door de BA's internationaal gesteld.
    Het is bij BP vooraf uitvoerig besproken, wel of niet de mogelijkheid geven om na de openingsdatum alsnog met TG te openen.

    Echter, bij de adventskalender waren er in alle fora en via tickets duizenden negatieve reacties dat deze mogelijkheid werd gegeven.
    Sommigen vonden dat BP 'weer eens' geld uit de zakken probeerde te kloppen, anderen vonden het oneerlijk omdat daarmee het karakter van dagelijks moeten openen verdween, het te makkelijk werd gemaakt.
    Omdat het event daadwerkelijk bedoeld is extra dagelijkse prijzen weg te geven, met een bonus voor wie trouw elke dag een prijs ophaalt, heeft men besloten de TG-optie niet mogelijk te maken.
    De spelers hebben in december overduidelijk laten weten het afkopen niet te willen.

    En nu is het te laat. De tombola loopt, de spelregels zijn duidelijk vooraf aangegeven. Dat nu veranderen creëert direct een nieuwe groep spelers die zich tekort gedaan voelen.

    Ik ga hier geen valse hoop geven. Wie een dag kokosnoot niet heeft geopend (ik bijvoorbeeld) voldoet niet aan de spelregel voor dit event en kan het beste maar genieten van de mooie prijzen die nog wel bereikbaar zijn.
    Dat betekent zeker niet dat we het gesprek met BP hierover al helemaal gesloten hebben, we geven natuurlijk het verdriet om de gemiste kokosnoten en de daarmee buiten bereik gekomen wolkenrij nog steeds gewoon door.
    Reken echter nergens op.
     
  3. .Fisherman.

    .Fisherman. Levende forumlegende

    Ron dank voor je antwoord , ja ook ik heb een kokosnoot gemist waarvan ik dacht hem geopend te hebben ,

    Hier kan ik me wel in vinden , maar toch blijft het een vreemd gegeven , dat vele spelers aangeven dat men geopend heeft en dat de noot dan ineens weer dicht is
     
    Last edited: Jun 21, 2015
    dutchboy likes this.
  4. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende

    ik moet morgen nog één keer openen op de tablet.....:wuerg:. de rest kan ik thuis afmaken...spannend:oops:.
     
  5. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Leuk dat het tot nu toe gelukt is.
     
    dutchboy likes this.
  6. AN_dv

    AN_dv Gelegenheidsauteur

    o_Ok weer terug van weggeweest. spelen via een telefoon is niet fijn. Ik dacht ga alleen het dagelijkse kado ophalen is er ineens een nieuwe quest. pff ff een begin gemaakt maar stallen en fokstallen plaatsen is bijna niet te doen. Thuis ff de fokdieren afgemaakt voor het einde van de baby boom hoop dat ik er genoeg heb. nu rustig de laatste kurk oogsten en omzetten in matjes ook de kleurenstal en de turfstal maar neergezet deze gaan hard zo. maar ik heb i.i.g. geen noot gemist tot nu toe. Helemaal blijxD
     
    dutchboy, farmermikkie and -Coco1968- like this.
  7. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

    dutchboy likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.