veredeling

Discussion in 'Help archief' started by -mikmak-, Feb 6, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende

    ff een vraagje..bij de veredeling heb ik nu anjers gezet die over anderhalf uur klaar zijn.
    nu staan daar 3 opties bij....welke moet ik nu hebben voor het beste resultaat?
    ook staan er 4 beschikbaar met daaronder groen..toevoegen...maar kan niet zien wat er in zit?
    snap het nog steeds niet helemaal.......:oops:
     
  2. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Ik heb ook de anjers veredeld en met SM, stol en de kastanjerij zijn ze bij mij direct klaar.
    Ik heb deze vier veredelingen:
    Vroegrijp
    Eco-liefde
    SM-liefde en
    SM

    ...hopelijk is dit wat je bedoelt...
     
  3. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende

    en waar vind je die terug?
     
  4. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Het is zo'n tijd geleden dat ik een kas gevuld heb, dat ik dat nu voor de verandering maar weer eens heb gedaan om je vraag te snappen.
    Je hebt dus anjers in je kas. Rechtsboven staat resterende tijd, bij mij 6 uur, bij jou anderhalf.
    Onderaan heb je 3 opties:
    1. potten leegmaken, dan ben je je gewassen kwijt en krijg je niets terug, alleen maar doen als je teveel gewas hebt, je kunt het nog beter voor 1 BD op de markt verkopen.
    2. Tijd halveren voor 3 supermest. Als je nieuwsgierig bent en voldoende supermest hebt, kun je van die optie gebruik maken. Je hebt de meeste wachttijd er al opzitten, dus kun je volgens mij die laatste anderhalf uur ook wel wachten.
    3. De laatste knop staat Direct afkopen, 3 TG. Die knop is voor de rijke nieuwsgierige spelers.

    Dit zijn de knoppen in de broeikas.
    Daarnaast heb je de tab plantenveredeling. Daar heb je 4 plaatsen om een veredeling te plaatsen.
    Die bij jou zijn allemaal leeg, daarom staat er in het groen "toevoegen".
    Als je daarop klikt krijg je weer de lijst te zien met de gewassen die je ook in de broeikas kon stoppen.
    Als je al vaker met het veredelen bezig bent geweest, kunnen er gewassen zijn waar een groen vinkje bijstaat.
    Daar kun je dus maximaal 4 van uitkiezen. Je kunt veilig rondkijken, dan gebeurd er nog niets.

    Ik heb die 4 "sloten" gevuld, bij mij staat er in het groen "verwijderen". Als ik daar op klik staat er dat de veredeling nog 24 uur actief blijft en dat het verwijderen 2500 BD kost. Daarna moet ik nog bevestigen.

    Je raakt een veredeling die je eenmaal hebt dus niet meer kwijt, maar van alle gewassen die je veredeld hebt, kun je maar 4 veredelingen geactiveerd hebben. sinkieboy heeft een voorbeeld gegeven wat ze in de sloten heeft staan.

    Om te zorgen dat de anjers gelijk klaar zijn met de kastanjerij, witte onschuld, stol en supermest, heb je voldoende aan de SM-liefde.
    De andere veredelingen ben je dan niet nodig.
    Ik heb van de zwaardlelies SM-liefde, houten hamers en hersenvoer. o_Ok dan zijn ze gelijk klaar.
     
  5. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Ik was de witte onschuld ff vergeten...ik geef dit op de auto-piloot dus vergeet soms iets te noemen solly ;)
     
    -Coco1968- likes this.
  6. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende

    dus als ik het goed begrijp....ik heb vroegrijp en hersenvoer...dus als ik nu anjers zaai op comfortvelden met de hele reutemeteut
    wordt dat automatisch geactiveerd ?
     
  7. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Nee, daar heb je die 4 vakjes voor. Als je ze in die 4 vakjes (sloten) zet, dan krijg je inderdaad automatisch meer ep en zijn ze sneller klaar. Hoeveel sneller kan ik nu niet kijken omdat ik de sloten en de kas nu vol heb. Volgens mij is vroegrijp ongeveer 8%, op comfortvelden ben je er dan supermest bij nodig om te zorgen dat ze morgen klaar zijn.
     
  8. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende

    ahaa.....nu snap ik het pas...erg hé....:oops:...de anjer staat nu in het vakje...met het klokje vroegrijp 12 %...nu de rest nog plaatsen en
    dan werkt het wel automatisch met anjers zaaien....:p..toch ?
     
  9. hendrika73

    hendrika73 Commandant van het forum

    Ja klopt dan hoef je er niet meer aan te denken......
     
  10. -mikmak-

    -mikmak- Levende forumlegende

    super..dank..dank..dank voor de duidelijke uitleg en het geduld..:inlove:
     
    Reggaefeeks and -matthias1952- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.