te weinig sterretjes

Discussion in 'Technische vragen' started by boskat52, Dec 30, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. boskat52

    boskat52 Forummeester

    De wolkenrij kersthater 2 zou 2 sterretjes per dag moeten geven, maar geeft er maar 1. Zo heb ik al een paaar sterretjes misgelopen. Kunnen jullie daar snel wat aan doen. Dank je wel.
     
    janniekwak likes this.
  2. boskat52

    boskat52 Forummeester

    Ben ik de enige die dit heeft?
     
    jolanda13 likes this.
  3. jolanda13

    jolanda13 Teller

    ik heb even gekeken en hij geeft bij mij ook maar 1 sterretje inplaats van 2
     
  4. simmeke54

    simmeke54 Grote forummeester

    Hier ook zo, één sterretje.
     
    jolanda13 likes this.
  5. boskat52

    boskat52 Forummeester

    Dan zal het wel bij iedereen zijn en is het aan bigpoint om dat gauw te verhelpen en iedereen een extra dosis sterretjes te geven. Je gaat je dan wel afvragen of het vaker voorkomt dat een wolkenrij niet geeft wat ie zou moeten geven. Dit viel me ineens op maar normaal let ik er niet zo op.
     
    jolanda13 likes this.
  6. schaapje52

    schaapje52 Levende forumlegende

    Bij mij ook 1 sterretje.

    Zal vast wel goedkomen.
     
    jolanda13 and -matthias1952- like this.
  7. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

    Ik zal morgen even nakijken of de wolkenrij een fout heeft of dat ik een misser in de FAQ heb gemaakt. Ik kom er nog op terug.

    edit goed er zat dus echt een foutje in de wolkenrij, dit is nu opgelost. Hoe ze het rechtzetten van de gemiste sterretjes gaan oppakken gaan ze nog bekijken. Lijkt niet zo simpel als het lijkt aangezien een script laten lopen vaak voor grotere problemen zorgt dan er oorspronkelijk was.
    Als er weer bericht over komt dan laat ik het weten.
     
    Last edited: Jan 3, 2023
  8. boskat52

    boskat52 Forummeester

    Hoera 2 sterretjes. Topic sluiten. Dank.
     
    Butsmuts likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.