Oogsten door knechten

Discussion in 'Help archief' started by Monique962, Oct 12, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Monique962

    Monique962 Forumleerling

    Goedemorgen! Bij mij worden er 3 items niet automatisch door de knechten geoogst in de siertuin. Het zijn de Bessensap met knal, De fruitzone en Transformerius Vleermuisius, zouden deze ergens anders moeten staan om automatisch geoogst te kunnen worden?
    o_Ok werkt de button voor het oogsten van het huisdieren en bonusitems niet via de couponknechten, klopt dat?
    Alvast bedankt voor de reactie. Groet Monique962
     
  2. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    De fruitzone is in ieder geval ook een speciaal sieritem, dat alleen met de hand of met die button voor huisdieren geoogst wordt.
    Op een andere akker zetten helpt niet.
    Die andere 2 sieritems ken ik niet.
    En of er geen button bij een coupon zit, weet ik ook niet.
     
  3. copyshasta

    copyshasta Grote forummeester

    Zit op 2 een ep bonus en op 1 sneller groei voor wereldbes op,
    moeten dus wel geoogst worden door de huisdieren en bonusitems knop,
     
    farmermikkie likes this.
  4. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Een knechtencoupon is slechts een andere manier van betalen voor je knechten, het verandert de werking niet.
    Dus de oogstbutton voor huisdieren/bonusitems hoort gewoon te werken.

    Misschien helpt het als je je pc opschoont en de flashcache leegt.
     
  5. Monique962

    Monique962 Forumleerling

    Bedankt voor de reacties. Ik zal alles legen en kijken of het dan wel werkt. Wat als de button niet werkt waar kan ik dan terecht?
     
    farmermikkie likes this.
  6. mmans

    mmans Forum-hertog

    in de post van RonSchoof staat (boven zijn banner) de knop "support". Van daar kun je er rechtstreeks naar toe.
     
  7. Monique962

    Monique962 Forumleerling

    Thanks!
     
Thread Status:
Not open for further replies.