Dief?

Discussion in 'Help archief' started by Betsy64, Oct 25, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Betsy64

    Betsy64 Forumleerling

    Bij mij verdwijnt er op mysterieuze wijze supervoer.:eek:
    Ik heb het nu een poosje goed in de gaten gehouden omdat ik dacht dat het aan mij lag en per ongeluk bij het geven van voer aan mijn Farmbeestjes op supervoer klik.
    Maar nee, dat is dus niet zo.
    Vannacht is de dief weer bezig geweest en is mijn voorraad supervoer met 25 stuks geslonken.:cry:

    Wat nu? Farmpolitie inschakelen of beveiliging huren? 8)
     
  2. Catje78

    Catje78 Forum-ambassadeur

    Over het algemeen wordt er een logische verklaring gevonden voor verdwenen zaken op de boerderij. Dingen kunnen namelijk niet zomaar verdwijnen en zolang jij je wachtwoord niet aan iemand anders hebt gegeven, kan niemand anders op jouw boerderij iets gebruiken.
    Vanaf het forum kunnen we sowieso niet veel betekenen hierin, vanaf hier kunnen wij niet op jouw account kijken. Het beste is om een ticket naar support te sturen, het liefst net nadat iets verdwenen is. Anders wordt het voor support namelijk lastig om na te gaan wat er precies aan de hand is geweest.
    Support kun je bereiken via mijn banner of via de knop op de boerderij zelf.
     
  3. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Geef je niet toevallig je stallen op de griezelakkers supervoer?
     
  4. Betsy64

    Betsy64 Forumleerling

    • dubbele postings zijn niet toegestaan, gebruik de bewerkknop om te wijzigen
    Nee echt niet.

    Ticket naar support gestuurd. Ben zeer benieuwd aangezien niemand mijn ww weet. :)

    Slik.....ik was het toch zelf! :oops::oops::oops::oops::oops:
    Bedankt voor de duidelijke uitleg via support. ;)
     
    Last edited: Oct 25, 2018
    -matthias1952- and farmermikkie like this.
Thread Status:
Not open for further replies.