Aankondiging Verbindingsproblemen afgelopen dagen

Discussie in 'Hoofdkantoor archief' gestart door Klaartjuh, 9 Oktober 2017.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

    Beste boeren en boerinnen,

    Afgelopen dagen werden we geconfronteerd met herhaaldelijke storingen in onze services, waardoor sommige spelers niet in konden loggen of waardoor verbindingen werden verbroken.

    Deze storingen werden veroorzaakt door meerdere kwaadaardige aanvallen op onze servers waar wij de afgelopen twee dagen mee te maken hadden.

    Dit is bij Bigpoint uitvoerig onderzocht en we hebben alle mogelijke (voorzorgs)maatregelen genomen tegen de bekende vormen van deze aanvallen.
    Onze systeemmanagers zijn zich bewust van de verscheidenheid en frequentie van dit soort incidenten en de overlast die het veroorzaakt bij onze spelers en ze nemen altijd meteen maatregelen zodra het duidelijk is om wat voor soort aanval het gaat. Daarnaast zijn we continue bezig met de verbetering en uitbreiding van onze beveiliging tegen dit soort aanvallen.

    Verder willen wij iedereen verzekeren dat deze aanvallen geen bedreiging zijn voor de spelaccounts, die gegevens zijn veilig.

    Jullie Farmerama team
     
    vinc051, popje4, tesser78 en 20 anderen vinden dit leuk.