land

Discussie in 'Help archief' gestart door roosnicole, 17 Januari 2017.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. roosnicole

    roosnicole Gelegenheidsauteur

    het zou fijn zijn moesten we nog een veld bij krijgen heb bijna geen plaats mee ofwel moet ik stallen zetten of wel zaaien maar beide is bijna onmogelijk hebben zoveel dat 5 velden veel te weinig zijn hopelijk doen jullie makers van farmerama er iets mee
    groetjes roosnicole
     
  2. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Ja, je moet keuzes maken. Dat maakt het juist wel leuk.
    Zou (geen idee) wel 10 boerderijtjes of veel meer kunnen vullen met de voorraad stallen en bomen, en dan nog gewassen zaaien.
    Nog meer land zou het probleem niet oplossen, je blijft tekort komen.
     
    Leo.netten en -Coco1968- vinden dit leuk.
  3. sanneman1969

    sanneman1969 Regelmatige auteur

    Ik heb zo veel bomen en stallen (en de nodige upgrades en werkstallen) in mijn huis staan dat ik echt wel meer dan 1 extra veld nodig heb om alles te kunnen plaatsen :). Het is nu echt een keus maken wat je neerzet. Ik hou mijn quests als leidraad en kies daarin wat ik af wil maken en wat ik dan nodig heb. En als ik er mee klaar ben gaat het van het land en dan plaats ik wat ik nodig heb voor mijn volgende quest, etc.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.