Bosbloemen

Discussie in 'Help archief' gestart door rickvenema, 15 Juli 2023.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rickvenema

    rickvenema Forum-overlever

    Nog een vraagje. Volgens de schuur moet ik 11 bossen bloemen hebben. Maar bij de bloemist in de ambachtsbuurt staan ze niet. Ze staan ook niet vermeld in de voorraad kamer en ook bij consumptiegoederen zijn ze niet te vinden. Rara waar vind ik ze dan zodat ik ze gebruiken kan
     
  2. simmeke54

    simmeke54 Grote forummeester

    Bos bloemen kan je maken bij de bloemist vanaf fase 3 en je hebt ze nodig om bruidsboeket, voorjaarsboeket, zomerboeket en griezelwild te maken.
     
  3. rickvenema

    rickvenema Forum-overlever

    Stom van me las ergens dat iemand oogstversneller had gebruikt met daarachter gezet bosbloemen dus ik dacht dat de bos bloemen als oogst versneller gebruikt kon worden .Niet dus. Doe bijna nooit meer iets met de ambachts buurt heb alles allang in fase 5. Mag slotje op:)
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.