Kliekje & Co. 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door Farm_F.A.Q, 3 Januari 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. detje81

    detje81 Forum-overlever

    Dat heb je als je creatief bent Syrah dan wordt er wat van je verwacht bij zulk soort dingen
     
  2. syrah1967

    syrah1967 Forum-hertog

    Het is wel leuk om te doen en ik heb het materiaal er voor zolang ik maar niet moet dichten
    dat is iets wat mij niet lukt.
     
  3. detje81

    detje81 Forum-overlever

    Oh daar ben ik ook niet goed in, maar beter dan mijn man, dus meestal ben ik de klos.
    Heb dit jaar mijn schoonzus trouwens ook geholpen met traktaties voor haar dochter voor afscheid van de kleurschool. Zoals je zegt heb het materiaal er ook voor.
     
  4. syrah1967

    syrah1967 Forum-hertog

    ja het is leuk om te doen heb voor de oudste uiltjes gemaakt mijn dochter wilde ze ook voor de kids van haar stage moest er zo ongeveer 50 stuks en die vielen zo goed in de smaak en de andere twee van mijn zus willen ze volgend jaar ook dat worden er zo ongeveer nog 40 uiltjes
     
  5. detje81

    detje81 Forum-overlever

    Ik vermoed dat je daar een pons of stans voor hebt, ken van beide een. Maar is inderdaad erg leuk. Wij hebben een mandje gemaakt waar wat in kon. Versierd met een onderlegger voor schotterltjes erop en een stempelafdrukje.

    Heb voor mijn vriendin nu de helft van de maanden klaar. Zal nu eerst even eten maken. Maar zit nog met oktober en november in mijn maag, weet niet wat ik daar bij moet verzinnen. September is gemakkelijk herfst.

    Edit net bedacht dat oktober paddestoelen wordt :)
     
  6. eevee60

    eevee60 Alwetend orakel

    Dan valt het wel heel goed in de smaak wat je maakt.
    Leuk om te doen ook lijkt me.

    Detje voor november iets met blad ofzo misschien in mooie herfst kleuren.
     
    detje81 vindt dit leuk.
  7. syrah1967

    syrah1967 Forum-hertog

    Nee Detje alles getekend en daarna dubbel uitgeknipt en versierd daar tussen kon iets van chips of koekjes of zo.
     
  8. detje81

    detje81 Forum-overlever

    ja vind alleen zelf drie maanden herfst achtig achter elkaar wat te veel en heb geen stempels van een blad. Anders verzin ik die maand gewoon wat algemeens.

    Who wat een werk Syrah, dan ben je wel even bezig.
     
  9. syrah1967

    syrah1967 Forum-hertog

    Oktober een egeltje met paddestoel,blad en slakje
    November sint Maarten lampion,pompoen
     
    eevee60 vindt dit leuk.
  10. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Goedenavond, ik ben er weer. Alle spullen zijn over. Wat heeft een mens toch veel als je dat allemaal moet verslepen en dan valt het bij haar nog mee. Nu mag ze het zelf allemaal weer een plekje geven.;)
     
  11. eevee60

    eevee60 Alwetend orakel

    Nou maar hopen dat ze zichzelf er gauw thuis voelt Lea.
     
  12. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Chico zei in ieder geval al weer doeg toen we weg gingen, dus die begon zijn draai al weer te vinden;)
     
  13. detje81

    detje81 Forum-overlever

    Op zich een leuk idee een pompoen, maar die stempel heb ik niet. Nog nooit gekocht omdat ik zelf weinig met pompoen heb. Zal dus wel wat algemeens worden ben ik bang. Heb nog een hele leuke kattenstempel die ik nog niet gebruikt heb :)
     
  14. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    ik ben ook weer thuis
    leuke dag gehad

    fijn dat chico zich op zijn gemak voelde

    ik ga ook weer afsluiten tot morgen
     
  15. the_liberty

    the_liberty Forum-ambassadeur

    fijn lea dat ze weer over is. kan ze daar nu blijven? goede morgen. kan niet slapen dus even de farm gedaan. heb er bijna alleen dieren opstaan.
     
    Laatste bewerkt: 30 November 2014
  16. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Goedemorgen allemaal,

    Ria, dit is ook weer voor tijdelijk maar we hopen dat ze dan aan de beurt is voor een vast adres via de woningbouw. Dus zeker nog een keer verhuizen.

    Hier niets bijzonders uit de nieuwe stallen, uit de oude die ik nog had kreeg ik gister wel eindelijk mijn egeltje:)
     
  17. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    goede morgen

    gefeliciteerd met je egeltje
    ik heb eerst hier en daar wat bij gelezen rn zag nu pas de nieuwe quest
    gelijk wat dieren erin gestopt
     
    Laatste bewerkt: 30 November 2014
  18. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Ik heb ook een gedeelte ingeleverd. Heb nu weer wat stallenbouwers staan. Misschien dat de wolf nu wel wil komen.
     
  19. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    ik heb nu de gewonnen stallen staan ik hoop op een kikkertje
    kan ik altijd vanmiddag nog een paar nieuwe kopen
    is het een leuk huisje?
     
  20. doj34

    doj34 Forum freak

    goedemorgen,

    Waarom kan ik doordeweeks nooit wakker worden om half zeven en is het weekend, dan ben ik klaarwakker op dat tijdstip... pfff.

    Wat leuk dat je heerlijk aan het freubelen bent detje. ik dacht ook aan Halloween en st.maarten bij november... maar je kan ook het gure weer.... dus een fietser die door weer en wind zich een weg baant...

    jammer dat Marije nog geen vaste stek heeft en nogmaals mag verhuizen. daar krijgen jullie ook nog geen rust mee. Wel fijn dat chico jullie gedag zegt. Hij liever bij zijn bazin is.

    jammer dat je niet kon slapen Ria, maar daardoor wel je boerderij klaar kon zetten voor de volgende ronde.