Praatgroep - De grote ontsnapping II

Discussion in 'Overig archief' started by Klaartjuh, Aug 26, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lucki60

    lucki60 Actieve auteur

    ik ben blij te lezen dat iedereen zijn stermunten kwijt is en het niet aan mij ligt maar :cry:
     
  2. fc.matt

    fc.matt Doorzetter

    Ik kreeg die pop-up idd ook, maar volgens mij heb ik m'n munten nog wel.
    Schrok er idd wel even van :eek: ondanks dat ik nog maar 2x gespeeld heb omdat mn molen nog bezig was.

    Edit: Na even uit- en weer ingelogd te hebben zijn ze bij mij idd ook weg
     
    Last edited: Aug 28, 2020
  3. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Er wordt aan gewerkt
     
    Sidonia99 and -matthias1952- like this.
  4. -freedom5555-

    -freedom5555- Keizer van het forum

    Dankjewel Enk.
     
  5. henny

    henny Actieve auteur

    Ik heb het filmpje bekeken en nog snap ik er niets van, ik mis denk ik iedere vorm van inzicht............kan ik het op een andere manier halen?
     
  6. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Je moet echt door de opdrachten heen. Het beste is het om het stap voor stap te bekijken. Eerst kijken wat je doel is. Je begint met 1 voorwerp wat je op moet halen en daarna naar de uitgang. Door te schuiven kan je bij je doel komen. Of soms het doel naar jou als je een voorwerp eruit kan halen en dan zo in te voegen dat je het makkelijk pakken kan.
    Veel succes. Het is even oefenen met inschuiven
     
    henny likes this.
  7. lonnie57

    lonnie57 Forum-hertog

    Ik vertrouw die Howie niet. Net uitgeprobeerd, met Howie op het ene veld 34 DI een veld zonder Howie 43 DI. De Howie gaat weer lekker de schuur in.xD
     
  8. nouk64

    nouk64 Doorzetter

    • dubbelposten is niet toegestaan. Gebruik de 'bewerk' knop als je iets toe wil voegen
    Weet iemand waarom zijn de stermunten automatisch omgeruild in TEP EN BD enz. ? Ik wilde sparen :cry:

    Ja, is omgeruild in BD TEp enz. Ik baal enorm....
     
    Last edited by moderator: Aug 28, 2020
  9. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Er zijn al meerdere draadjes over geopend. Er wordt aan gewerkt, komt allemaal goed.
     
  10. nouk64

    nouk64 Doorzetter

    Oke, bedankt 8)
     
    farmermikkie likes this.
  11. henny

    henny Actieve auteur

    Dank voor je antwoord, het is gewoon niets voor mij. Ik zie het niet.
     
  12. nouk64

    nouk64 Doorzetter

    Ik had ook problemen maar ben blijven proberen; misschien heb je iets aan mijn uitleg. Je moet bij het voorwerp (schat) zien te komen dat wordt verlicht. Telkens staat er bovenin t scherm (de gele vierkantjes hoeveel voorwerpen (schatten) je kan ophalen in het spel wat is geopend. Als alle gele vierkantjes een schat hebben moet je naar de uitgang zien te komen (groene pijl). Je pakt een tegel op door met het oranje mannetje op het blauwe mannetje te gaan staan en dan klikken. Vervolgens kan je met die tegel naar de licht grijze ingangen, je kan hem ook draaien door hem neer te leggen, bij de ingang (dan zie je een geel rond pijltje, klikken en draaien maar). Als hij ligt zoals jij wilt dan klikken en hij verandert de route in het spel...wel ook het blauwe koppetje af en toe verslepen naar waar je heen wilt...Nou , ik hoop dat je er iets aan hebt. Blijft lastig :oops:
     
    farmermikkie likes this.
  13. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

  14. miekje9

    miekje9 Levende forumlegende

    Dank je wel klaartjuh


    15:12 en ze zijn weer terug geboekt :D
     
    Last edited: Aug 28, 2020
  15. -doppie-

    -doppie- Levende forumlegende

    Bij mij ook teruggeboekt.
     
  16. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

    Ze zijn inderdaad net begonnen met terugboeken, kan even duren dus geen zorgen voor degene die het nog niet terug geboekt zien. Ik maak weer een melding in de OA als we sein hebben gekregen dat het script wat hiervoor loopt afgerond is.
     
    -doppie- likes this.
  17. miekje9

    miekje9 Levende forumlegende

    Dat is fijn
     
  18. Lieve

    Lieve Halfgod

    De drops zijn weer pover, op velden waar je verplicht de gewassen moet telen zou dat toch gelijk mogen opgaan
     
  19. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Bij veel events is het zo geweest, dat de drops het bijhielden als je in de nacht een ander gewas zaaide, flink versneld.
    Dus als je in de nacht ook eventgewas inzaait, is het niet vreemd dat de drops het niet bijhouden.
    Aan de andere kant, moet je dan overdag wel erg strak oogsten, om het event uit te spelen. Tenzij je een oogstbonus draait/inzet.
     
    Last edited: Aug 28, 2020
  20. maad

    maad Forum prof

    Voor mij ook niet, ik ben er dan ook maar mee gestopt:oops:
     
Thread Status:
Not open for further replies.