zoek functie

Discussion in 'Overig archief' started by Lieve, Apr 28, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lieve

    Lieve Halfgod

    Het zou handig zijn als ze de benamingen hetzelfde houden als in het spel
    BV in het spel noemt de quest Het griezelige arboretum, dat vind je hier nergens terug
    Want hier noemt het dan Griezelig arboretum
    Je zoekt je eigen een aap voor je het vind
     
    farmermikkie and Sintra98 like this.
  2. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Wij altijd ons best om de benamingen correct te hebben.
    Soms echter is een naam fout, zoals bij XL en XXL bomen waarbij de vertaler de toevoeging voor de naam heeft staan. Wij vragen dan een naamswijziging aan en melden de goede naam in de faqs.

    Andere keer kan het gebeuren dat wij de correcte naam overnemen, zoals hier, maar dat collega’s in het buitenland een algemene wijziging aanvragen. Dan wordt in het Engels de naam aangepast en gaat de automatische vertaling mee. Daarvan krijgen wij geen melding want daar zijn wij niet bij betrokken.
    Zoals hier waar origineel géén lidwoord stond en nu wel.

    Voor het zoeken maakt dat eigenlijk geen verschil.
    Ik heb zowel in het spel als op het forum gezocht op ‘griezelig’. Zie plaatjes.

    IMG_3967.JPG


    IMG_3969.JPG

    Zoeken op het forum is altijd wat lastig. Die zoekfunctie is beperkt. Gebruik één woord.
    Daarom kun je hier het beste zoeken in de sectie waar je de uitkomst verwacht. Hierboven deed ik dat in de sectie Spelfaqs.
    Bij de zoekslag op griezelig vanaf de voorpagina kreeg ik 23 pagina’s met resultaten. Dat is teveel om te vinden wat je zoekt.
     
    Sintra98 likes this.
  3. Lieve

    Lieve Halfgod

    Vind het wel leuk dat je op "griezelig" zoekt maar zo noem de quest niet het is "Het griezelige arboretum", plus bij index pakhuizen zou een verwijzing kunnen staan
    en dan 23 pagina is nog veel om door te zoeken en vlug overgezien
    Op de farm had ik geen probleem wou alleen informatie omdat in de 5/5 opgave arboretum een 2 stond bij de opbrengst en ik die tweede niet vond en voor ik daar vragen ging over stellen wou ik informatie
    Nu blijkt dat het gewoon is dat je tweede quest kunt beginnen
    Maar toch dank voor de informatie want er zal ook wel wat tijd ingekropen zijn


    Heb juist uitgeprobeerd en ik krijg maar 10 pagina's sta wel op pagina 6
     
    Last edited: Apr 28, 2019
  4. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Het forumprogramma is zoals het gekocht is, de zoekfunctie neemt alleen het eerst ingetypte woord mee dus in dit geval “Het” en daar kan het niks mee, komt te vaak voor.

    Als je griezelige intypt zul je inderdaad wel minder zoekresultaten krijgen. Maar ik probeer altijd de kortste vorm want ik weet immers niet of het goed gespeld is.
     
    jolanda13 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.