-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    He bah, Snietje - zo snel!!:eek:
     
  2. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    eindelijk de zebra uit de trein
     
    suuske1960, charme63, HofvanDromen en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    *Vind briefje op de tafel in een leeg huis*

    Jij sliep nog zo lekker, ik heb je laten slapen. Ben met Hofje en de kinderen mee naar de onderduik.
    Broodjes kan je zelf wel smeren.

    Het schrifjte naast de laptop, niet weggooien, dat is een klussenlijst voor vandaag.

    *Schrikt zijn eigen 3 keer in de ronde, kijkt voorzichtig*

    [​IMG]

    Slaat de bladzijde om!

    [​IMG]


    pfft....leuk hoor Rozijntje....-.-
     
  4. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    onder tussen 4 zebra en 2 gazelle
    stik van de octopus en kolibrie
    en vaag geen 1 roze stal
     
    suuske1960, charme63, HofvanDromen en 4 anderen vinden dit leuk.
  5. missy-m85

    missy-m85 Forum-ambassadeur

    xD HJ!

    (Houd trouwens helemaal niet van 1 april :(.. ).

    Gaat goed jouw Treintje Stollie ;) .


    Hier rijdt hij heen en weer in de hoop op een Rode Schrijfveer en Roze Anaconda.. tot nu toe geen succes.

    Er kwam uit: Zonne-centrale, Kluisfabriek, Neushoorn, Octopus en voor de rest weet niet meer (ook geen roze stallen en nog geen oranje werkstallen)..

    Hij rijdt hier zonder tg.. en ook qua oogsten.. tis een Boemel 8).. dus moet een beetje geduld hebben :oops: :p..
     
    Laatste bewerkt: 8 April 2019
  6. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    roze anaconda komt er ook uit dat las ik in dat uit slagen draadje
     
  7. missy-m85

    missy-m85 Forum-ambassadeur

    Dankje :) . Had het ook net gelezen (dacht ff zoeken).

    Zag dat bij de Stallenhandel er een Roze Koekoek bijzit.. maar die kans is wel heel klein en de rest is niet veel soeps helaas..

    Dus daar ga ik geen tg insteken.. voordeel is wel.. dat er straks meer van in het spel zijn :) .

    Dan kun je hem misschien een keer bij een Ruil-Event zien te ruilen Stollie :D .
     
    Laatste bewerkt: 30 Maart 2019
  8. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Hier druk bezig met de tuin. Zit de groenbak al vol na een halve tuin frezen..-.-
    is even zien hoe dat op te lossen...
     
  9. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    vergeet de tijd vanacht niet vooruit te zetten
     
  10. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende


    Daar heb ik geen tijd voor, als ik wel tijd heb, dan ben ik vast te moe.xD
     
  11. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Goedenavond, hier te druk met poetsen en koken. We hebben 14 maaltijden gekookt, voor de heren gooien we het in de vriezer, wij hebben vanavond een Quiche van groene asperges en garnalen, daarna het andere gedeelte weer voor de heren inpakken.

    Tis hier wel rustig met al die vakantiegangsters ;)

    Edit, event schiet voor geen mm op, ik heb 19x kunnen spelen :wuerg: DI's zijn echt op de bon ! Zelfs met het fokken mee
     
    Laatste bewerkt: 30 Maart 2019
    suuske1960, charme63, hwjstolwijk en 4 anderen vinden dit leuk.
  12. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedenavond :inlove:

    T,was me het dagje wel xD... Alles weer gepoetst..gesopt ... ingericht en mooi gemaakt voor het grote genieten :inlove:
    Gaat zo aan de Penne Pasta met zelf gemaakte saus van tomaat en veul andere groenten... En daarna niet veel meer ...
    De trein moet maar ff tot morgen wachten ...Hofje gaat languit op de bank ...

    Rozijntje heb de handjes flink laten wapperen en nog een poos in die zonnetje gelegen .. Hummel en Frummel hebben Oma Hofje goed geholpen ... Maar de heksenbezem deed het tot hun grote verdriet niet...-.-... Vlieg vlieg vlieg riepen ze steeds ...mooi dat ze op de grond bleven xD..gelukkig maar ... met een ijsje waren ze weer blij... Knoet en Loet hebben ook lekker van een ijsje genoten en heerlijk op een kleedje in het gras de hele dag lief gespeeld... Moe waren ze allemaal in de auto in slaap gesukkeld..
    Heb het mooie spul al bij de Herenboerderij afgeleverd....

    Liedje voor de Avond ; Joe Cocker - You are so beautiful
    :inlove::inlove:
     
    Laatste bewerkt: 30 Maart 2019
    suuske1960, charme63, hwjstolwijk en 3 anderen vinden dit leuk.
  13. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Overigens, wat ik nog wel even wil vertellen, ik ben helemaal happy ! Waarom? Chico is weer helemaal terug en schopt weer overal tegenaan :inlove::inlove::inlove: (en ik mag het weer oplossen)Hij is weer voor 90% de oude.... alleen soms onzeker

    Lied van vanavond REO speedwagon met Keep on loving you
     
  14. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Wat een geweldig nieuws Snietje! :inlove:


    Hier ff op is. Morgen nog 1/4 van de tuin doen dan klaar... (Palisanders plaatsen en nog een klein stukje inzaaien. Het oude gazon is gevreesd, geharkt...nog een keer geharkt... gevreesd, geharkt, gewalst, ingezaaid, nat gespoten, Nu naar het gras kijken tot het gaat groeien.xD

    Nu eerst de honden doen, douchen, daarna met een goed glas onderuit op de bank.


    Het eten was simpel: Ossehaas, gesnippert uitje, en gesneden champigons. En een Mmmm van Mona...toe
     
  15. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    morgen
    stik nu van de zebra,kolibrie,octopus
    geen roze te zien wel net een rode anaconde
     
  16. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedemorgen :inlove:

    Mooi Sniet ... en onzeker ..tja dat zijn we allemaal wel is xD...Zowel mens als dier...met veel liefde en geduld komt het vaak allemaal wel weer goed...Al heb Hofje nou niet het meeste geduld :oops:...Zo liep zij vanmorgen eens over die Fokrommelgedoe markt te wandelen. Zag mooi spul :music: Maar dacht nee Hofje alleen kijken ..hee alleen kijken ... Tja en toen zag Hofje hem staan :wuerg:...
    De mooiste van allemaal ...euh das niet helemaal waar ..der zijn nog mooiere maar die staan daar of beter gezegd hier nooit te koopo_O
    A fijn de bijna mooiste van allemaal dan maar ... De Gouden Kip :inlove:...Tja voor Hofje het wist had zij hem gekocht ...Want voor Hofje het weet is tie weer gevlogen :music:... Heb het beestje lief toegesproken en der staat nu een prachtige Neon Kip Stal op het Hofse land.
    Ik denk zomaar tot de ruil ...:music:... Dan mag tie verhuizen ...xD... Maar ja waarheen dan toch :music:
    Das mooi Stollie, dan ken je vast Rozijntje met de ruil ook heel blij maken xD en anderen natuurlijk xD Hier straks nog ff met de trein spelen ...Nu eerst ff een heerlijk bakkie koffie ..

    Lied van de Dag ; BLØF - Langzaam Lief
    :inlove::inlove:
     
    suuske1960, snietje1, harm-jan70 en 4 anderen vinden dit leuk.
  17. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    toch een poging doc gedaan ziet er mooi uit op het land een roze koekoek
    was er al een tijd op zoek naar zag ook een spin langs kruipen
    mooi zo minder vm werken :inlove:8)
     
    suuske1960, snietje1, HofvanDromen en 4 anderen vinden dit leuk.
  18. charme63

    charme63 Forum-ambassadeur

    Goedemorgen allemaal,

    Jeetje Snietje das heel erg sneu :( maar goed dat hij zo'n goede buren heeft die goed voor hem zorgen :inlove:
    Treintje rijd hier ook maar heb de stallen er nog niet op gezet vergeet het steeds. En event nou de drops zijn goed verstopt en kan ze niet vinden pffff
    Gisteren heerlijk buiten gezeten en de BBQ aan gehad, nog voldoende over dus is het voor vanavond makkelijk :p Daarna lekker met een glaasje wijn bij de tuinhaard gezeten, lijkt wel vakantie xD
     
    suuske1960, snietje1, HofvanDromen en 5 anderen vinden dit leuk.
  19. missy-m85

    missy-m85 Forum-ambassadeur

    Morgen allemaal :) ,

    zozo Stollie de Roze Koekoek dan eindelijk gearriveerd op je Farm :) , dan heb je echt geluk gehad ;) . Mooi issie he :inlove:.

    Hier zo nog maar eens wat beestjes oogsten en dan boeketten draaien. Heb al wat knechtencoupons uit de winkel kunnen halen 8) en nog bedenken welke stallen.. had gehoopt dat er ook wat met de trein meekwamen (zebra of gazelle), maar tot nu toe nog niet. Wel mooie werkstallen al: schrijfveer (helaas nog niet de rode..), kluis, zonne-centrale, zwarte band. Verder veel octopussen, neushoorn en kreeft.

    Hoop nog steeds op rode schrijfveer of roze anaconda.. we boemelen vrolijk verder.. *toet* toet* 8).


    Owja BBQ Charme.. heerlijk :inlove: :p.. hier gister wat in de Tuin gespeeld (lees: vuiltjes verwijderd tussen de tegels.. r*twerk -.-.. nu ist weer netjes :)..
     
    Laatste bewerkt: 8 April 2019
    charme63, suuske1960, hwjstolwijk en 5 anderen vinden dit leuk.
  20. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    *Met een kop koffie aan de keukentafel zit, voor de drukke dag weer van start zal gaan*​

    Ondanks dat zij toch flink had moeten werken, was het gister een prachtige dag. De mooie onderduik van Mama Hofje lag er weer mooi bij, ze hadden gepoetst, gesopt, de bedden buiten gelucht, het gras gemaaid, de straat schoon gespoten, de tuin meubelen weer buiten gezet, de ouderwetse gasoven gecontroleerd, het gas dus ook weer op voorraad gebracht, de kussens geklopt en Mama Hofjes kipjes verzameling weer buiten gezet...tevreden hadden ze daarna nog een poos heerlijk in de zon kunnen zitten.

    Hummel en Frummel hadden zich prima vermaakt. Eerst hadden ze de heksenbezem uit geprobeerd, toen het niet lukte om te vliegen, mochten ze met hun hengeltjes proberen visjes te vangen. Nou gevangen hadden ze wel maar geen visjes. Kwamen allebei met een nat pak thuis, van de steiger gevallen. Hummel ging geen vissen vangen, maar had Frummel gevangen, gillend en brullend rende ze over de steiger. Tot ze vergeten was dat er aan die steiger ook een einde was...Plons was het ... Hummel de held had eerst nog een poos staan kijken, hoe zijn zusje spartelend in het wel 50 cm diepe water aan het springen was. Toen stak tie toch maar zijn hand uit op haar weer op het droge te krijgen. Frummel pakte zijn hand en trok en trok van boosheid nog harder. Plons daar lag nu ook Hummel in het water. Frummel erg moest lachen, lekkel voor je ..lellel koud . Dat de oever maar 10 meter van hun vandaan was zagen ze nu pas..

    Gelukkig was zij op alles voorbereid met zulke kinderen en zette ze meteen onder een warme douche aldaar, met de boodschap, ik ben zo terug ik haal even de handdoeken en jullie schone droge kleertjes. Bij terug komst zag zij het al, grote hoeveelheden sop en zeepbellen kwamen haar al tegemoet. Mama kijk, Mama kijk, wij hebben zeepfeest en kijk Frummel heb een bruidsluier op der haren. Het was weer een feest ja. Knoet en Loet hadden zich die middag heerlijk vermaakt op het speelkleed in het gras. Met hun flesjes drinken en een doosje rozijntjes had zij geen kind aan die 2. Het was alleen wel een beetje jammer, dat ze dachten dat de konijnenkeutels ook rozijntjes waren. Knoet deed al goede pogingen om zijn 1e woordjes te zeggen. Kippe Kippe zei tie steeds. Loet moest dan meteen lachen en zei warempel ook haar 1e woordjes. Pap Pap Papa en daana met een grote glimlach Kippe …

    Onderweg naar huis waren ze allemaal gelukkig in slaap gesukkeld en hadden Mama Hofje en zij nog even kunnen praten. Over het leven enzo enzo, wat soms best moeilijk was , maar dat er toch elke dag wel iets was, wat je blijheid gaf en tevredenheid. Dat het geven altijd zoveel mooier was als het nemen. Dat het geven ook uit kleine dingen kon bestaan.
    Die kleine dingetjes maakten het dan vaak weer een mooie dag. Kleine dingetjes zoals een vriendelijk woord van 1 van je buurtjes die blij waren je na een half jaar weer gezond en wel terug te zien. Dat je er blij van werd ook hun weer terug te zien. Of het zien van het spelen van een kind of je huisdier. Of gewoon een beetje zonneschijn op een dag. Een kop koffie in die zon te kunnen drinken. Je was weer vrolijk aan de lijntjes buiten te zien drogen. De energie hebben om iets te kunnen doen op zo ene dag.

    Bij thuiskomst op de Herenboerderij zag zij het al meteen, hier was ook hard gewerkt vandaag. HJ had heel hard gewerkt zo te zien. De voortuin was omgeploegd en mooi gelijk gemaakt. Der was ook ingezaaid zag zij. Ach die lieverd zou die nu toch een mooie wilde bloementuin voor haar hebben aangelegd. Of zou het een prachtig grasveld gaan worden, met straks een mooie trampoline voor de kinderen. HJ was blij haar weer te zien, zij was ook blij HJ weer te zien, nee eigenlijk kon ze geen dag zonder hem als ze eerlijk was. Met een dikke smakkerd heette ze elkaar weer welkom. HJ pakte Knoet en Loet van haar over en lag ze meteen in hun bedjes, zo zei tie die 2 kunnen meteen de nacht door zo te zien. Hummel en Frummel mochten daarna nog al hun verhalen aan hem kwijt, tot het voor hun ook beddtijd werd. HJ bracht ook hun naar hun bedjes. Samen zaten ze daarna nog even heerlijk bij elkaar op de
    bank HJ met een goed glas en zij liggend tegen hem aan. Dat voelde zo veilig en warm. Het werd daarna weer een heerlijke nacht.

    Vandaag ging zij eens kijken of zij nog is wat op de trein kon zetten. Misschien kreeg ze wel iets waar ze HJ heel blij mee kon maken. Misschien kreeg zij wel iets waar ze iemand anders nog heel blij mee zou kunnen maken. Iemand blij maken was misschien wel het grootste kado wat je, jezelf ook kon geven, dacht zij zo in ene. Mama Hofje had alweer aan de foon gehangen, wild blij had ze gegild oohwww ik ben op de fokrommelgedoe markt geweest en heb zo leuk in kunnen kopen. Ze had een Gouden Kip gekocht, of die ook Gouden Eieren legde had ze maar niet gevraagd. Het dorp was toch al in alle staten en rep en roer, vele zag zij rennen met die stomme boeketten en papieren zakken en bloemzaden van niet nader benoemden afkomsten. Zij had helemaal geen zin meer om aan die onzin mee te doen. Elk boeket dat ze kon maken was mooi. Ze hield veel van bloemen, maar deze prijs was te hoog.
    Zoals zo vaak dat men de prijs moest betalen om er iets van te zeggen of het anders te zien als de rest. Of anders te doen of te zijn dan men van je verwachtte. Maar ja je kon eenvoudig weg niet altijd aan een ieders verwachting voldoen. Al deed je nog zo best om het wel te doen of te zijn. Soms kon het gewoon niet meer en moest je andere keuzes maken. Inmiddels was de zon al gaan schijnen en strooide haar prachtige stralen weer over de mooie velden van de Herenboerderij .
    Ze ging HJ zo eens wakker kussen en een kop koffie brengen:inlove:
     
    Laatste bewerkt: 31 Maart 2019
    charme63, suuske1960, hwjstolwijk en 4 anderen vinden dit leuk.