-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussion in 'Overig archief' started by HofvanDromen, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Zat nog eens te kijken...en te lezen.


    Men moet 750.000 BD aan tegenwaarde leveren per dier in het iglo event. Als het de BP'se tegenwaarde is, die er in de schuur bij vermeld staat.. Dan wordt het dus fokken tot aan het één na hoogste fokdier. Dat keer 3. :eek:



    Of ugh en nog eens ugh lagere fokdieren.. er tegen aansmijten.


    Ja Rooosje ik kom er zo aan.... Een heuse middag eeh dut en zo :inlove:


    Edit: die 750.000 tegenwaarde geldt enkel voor de Panda las ik zonet.
     
    Last edited: Dec 10, 2018
  2. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    maar je krijgt daar voor wel leuke prijzen en een mooie wolken rij voor terug -.-
     
  3. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Ja echt!

    Het is net uitzoeken van de troosttafelprijs. xD
     
  4. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    had al zo een rij en bovendien oogst ik die gewoon elke keer zonder nadenken of er een bb is
    zie trouwens nog geen muntjes te krijgen na bb en luxeparfum kopen na bb
    luxeparfum ik heb er 50 stuks van maar het fokken duurt nog meer dan 2 uur en uit eindelijk slaat hij zelden meer stappen over, eigenlijk nooit dus
    sinds het fokken begon is het me 4 keer gelukt van gewone dier de laatste fok stap te halen
     
  5. missy-m85

    missy-m85 Forum-ambassadeur

    Goede (bijna) avond :) ,

    wat kunnen jullie veel typen zeg ;) .

    Stollie niet weggaan hoor :eek:… gewoon doen wat je leuk vindt (en de rest laten ;) ). Is makkelijker gezegd dat gedaan, maar op den duur werkt het :) .

    Ga hier niet meedoen aan het fokevent (ja dat roep ik vaker :music:.. maar deze keer echt niet -.- ..). Zullen ze de prijzen weer wel opleuken... zodat ik weer ga twijfelen. Het molentje draait hier bijna hele dagen supervoer :) , dus daar ligt het niet aan. Maar wil mijn fokdieren bewaren voor in de toekomst roze werkstallen (zal met babyboom wel wat verdergaan met fokken dus).

    Het treintje heb ik laten rijden met XL-bomen erop, toch weer wat leuke XXL-bomen ervoor teruggehad 8).


    Edit 1: zit net te lezen hoeveel supervoer je wel niet nodig hebt.. en de hoge fokdieren.. nou dan mogen ze wel tg-bomen ofzoiets gaan weggeven.. wil ik deze keer mee gaan doen (nee dit is geen hint -.-).

    Edit 2: whoehoe.. uit het sneeuwwitje stekje vd adventkalender kwam een Bonte Wilg :inlove:.
     
    Last edited: Dec 12, 2018
  6. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    of ze draaien leuke prijzen terug dat kan ook :oops:
    sv draaien probeer ik ook soms maar 9 uur per sv is erg lang en andere beesten moeten ook eten
    en 71 sv daar gaat 3 weken over heen
     
  7. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    In veel questen zit ook SV ...hier draai ik elke nacht 1 …
    en jij heb toch van die TG bomen ? dan kun je toch elke maand de snelle molen van kopen …

    Hier uit de stekkies ...Nah stomme dingen dus -.-
     
  8. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Rozijn, rozijn... gaat is ff naar de dure winkel! Nee niet die Li... De 3 miljard komt weer terug in zicht.
    Ga maar naar mijnheer Albert, voor een lekker stukje vlees. En voor de kleine wat Chupa chups lollys.

    Ja ja...ik heb goed verdiend...

    Jouw moeder zei het al, eventen zijn niks, wel goed om te verkopen. 8)

    Oh ja die stekjes, had ik ook nog, de Taxus is eindelijk binnen. Had wel 2 XXL maar het boompje eronder niet. Nu mis ik niet veel meer geloof ik of zo.. Ja enkel de bomen waar iedereen zo beetje nog naar op zoek is..xD
     
  9. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Tjonge zeg, jullie schrijven gewoon 4 pagina’s vol, om met hofje te spreken, allememachies en staat er nu iets, ik vind eigenlijk niet:oops:

    Ik koop wel eens iets , gewoon omdat ik dat wil en speel heerlijk mijn farm op mijn manier, kan BP mij schelen, echt niet en mij er druk over maken al helemaal niet, heb wel leukere dingen te doen:p
    BP is commercieel en ik niet en dat is gelijk de reden dat ik op de markt zet wat ik kwijt wil en totaal niet oplet of het rendabel is.xD

    Als ik hier lees hoeveel ik moet fokken, laat maar.
     
  10. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Rozijntje, Tante leni moet maar eens bij Hofje in de leer.-.-
    Ja ze is nog van de stempel: sparen is vergaren. Maar ze moet wel leren BD uit te geven voor wat meer rendement.xD
     
  11. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod


    :inlove::inlove: harde werker …gaat ff de boodschapjes halen xD

    [​IMG]


    Tante Leni ...er staat toch heel veel ...tja anders kenne me net zo goed niks meer schrijven o_O:cry:

    Ze ken beter bij jouw in de leer :inlove: euh euh euhm ...neeeeeeeeeeee toch maar niet ...want wat jij mij allemaal geleerd heb :oops:xDxD

     
  12. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Ehm ehm over die dingen schrijven wij maar niet.

    Hummel en Frummel komen nog ouderwets gezellig uit de boerenkool.:music:
     
  13. theav71

    theav71 Levende forumlegende

    Voer voor de dieren kan je ook op de markt kopen. Ik draai hier dan ook over het algemeen alleen supervoer en kippenvoer. Nu heb ik door het premium wel de snelle molen dus dat scheelt natuurlijk ook met draaien. Ik koop heel af en toe supervoer maar doe het over het algemeen met wat ik uit de events/questen/molen krijg en zelf draai.

    Ik hou altijd de geruchten bij van wat de fokdieren kunnen worden en daar leg ik dan een voorraad van aan. Zorg dat ook er voor dat ik er fokdieren van op voorraad heb. Het orakel had al een tijdje terug hier op het forum plaatjes gepost er van, nu geeft dat natuurlijk geen zekerheid maar dan komt het op een ander moment wel van pas. Verkopen op de markt ben ik vaak te lui voor, want je moet dan ze weer terug kopen en tegenwoordig vinden spelers het leuk om hele kleine hoeveelheden te plaatsen. Koop liever een paar honderd tegelijk.
     
  14. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    Ging der ook niet over schrijven :music:...Boerenkool ja daar komen ze van dat weet toch iedereen 8)

    Heb geen Taxus zag ik net ..kreeg wel een XXL Nectarine van de trein xD..

    Die kleine hoeveelheden op de markt ...Uch is dat ..als je wat moet kopen klik je , je wezenloos -.-
     
  15. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Schrijft post-it en plakt deze op het schrift van Hofje:

    Harm-Jan ---->XXL Taxus naar Rozijntje.
    Hofvandromen ----> Taxus naar Rozijntje.


    Thea, klopt van die geruchten en plaatjes. Op die manier heb ik nog snel 1000 paarden en wat varkens voor een koopje kunnen kopen. En veel paarden in de nacht erbij gekweekt.
    Voer op de markt kopen vind ik dan persoonlijk weer niet handig, daar het soms duurder is als het maken van het dier zelf. Wel lastig is het idd als men zelf supervoer draait. Dan is de molen bijna 24/24 bezet.
     
  16. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Ik heb paarden, varkens en panda’s op de markt gezet, ik vermoed de panda te goedkoopxD

    Rozijntje wat jij van hj leert weet ik vast allemaal al:p maar kinderen uit de boerenkool:eek:o_O

    Voer heb ik voor alle dieren altijd 400 en hou dat bij met 100 tegelijk, verder draait de molen altijd sv
     
  17. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    HJ ...Ik heb maar 1 Taxus ...maar wil hem best aan mijn dochter schenken xDxD
    *zoekt schriftje*

    Leni xD en wij schrijven niet niks hoor :music:
     
  18. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    Hofje jij kunt hem ook uitlenen, dan mag zij hem gebruiken tot aan het volgende ruilevent...Dan weer terug, en zo voort.
    Beide blij met 1 boompje.xD


    En met de XXL er op, is er zo voorraad aangelegd in de schuur.
     
  19. -RozeMarijntje-

    -RozeMarijntje- Halfgod

    Nou Tante Leni ...Ik euh ..ik euh ...nou ik ga dat echt niet vertellen :oops:xD

    Ohw leuk een wisselboom ...xD
     
  20. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Niet niks, nee dat heb ik gelezen, wat een klus :music:

    Ik heb wel een taxus over, schrijf dat maar in je schriftje