Huwelijk

Discussie in 'Help archief' gestart door Paulien64, 19 September 2018.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Paulien64

    Paulien64 Regelmatige auteur

    Ik was gerouwd in het spelletje en die persoon kreeg ineens een rood thermometertje. Ik schreef haar daar naar te kijken en ineens....was ze weg! Ik weet niet of Farmerama mensen zelf verwijderd of dat ze zichzelf verwijderd heeft. Nu wilde ik opnieuw trouwen met een andere buur. Mijn vraag is: ik heb van de vorige een gouden huwelijksboog. Kan ik die op een ander overzetten of moet ik een nieuwe huwelijksboog kopen? Hoe doe ik dat precies? Zii heeft ook nog een huelijksboog staan. Ik hoor het graag! Met vr. gr. Paulien64.
     
  2. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Farmerama verwijderd geen accounts ..Na ongeveer 6 weken niet op de boerderij te zijn geweest ...
    verdwijnt wel een account uit de buren lijst en ook een huwelijkspartner ..
    Je kan niet een huwelijksboog over een andere heenzetten ...de oude moet je in de inventaris zetten ..
    bij een nieuw huwelijk verdwijnt die dan ook uit je inventaris ..weet niet zeker maar dacht van wel ..
    Degene met wie je wil trouwen , kan /mag niet nog getrouwd zijn met een andere boer/boerin ..
    en ook die moet de oude huwelijksboog in de inventaris zetten ..
    Degene die een huwelijks aanzoek doet moet dan ook een nieuwe boog /ringen kopen ...

    Succes en veel geluk :)
     
  3. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende


    Uit de faq: https://board-nl.farmerama.com/index.php?threads/f-a-q-trouwen-en-scheiden-in-farmerama.4729/

    Problemen bij het scheiden

    Het is zaak dat je van je partner scheidt voordat die uit je burenlijst verdwijnt.
    Dus als je huwelijkspartner nooit meer kussen of andere cadeautjes stuurt, stuur dan een eens een igm (mailtje in het spel).

    En houdt de thermometer van je huwelijkspartner in de gaten.
    Wanneer die rood knippert heb je nog maar enkele dagen, soms een week, voor je partner uit je lijst verdwijnt. Als je dan geen contact krijgt kun je maar beter zelf het initiatief nemen en het huwelijk beëindigen.

    Maar ja, als je te laat bent, je partner is al uit je burenlijst, wat dan?

    Je kunt nu zelf niets meer doen. Maar op support kan men wel je scheiding uitvoeren en de nodige zaken resetten.
    Stuur in dat geval dus een ticket naar support.
     
    HofvanDromen vindt dit leuk.
  4. Paulien64

    Paulien64 Regelmatige auteur

    Ik heb het bij support allemaal uitgelegd en zij zeiden dat als beiden de oude huweljksboog in de inventaris zetten en dan kan je gewoon de ander uitnodigen door een nieuwe huwelijksboog te kopen. Ik heb de naam van mijn buurtje, die met me wil trouwen , aangeklikt , een gouden huwelijksboog gekocht en er gebeurt verder niets, Ik ben nu wel 50 TG kwijt! Wat moet ik nu verder doen? Paulien64
     
  5. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Wachten tot je buur het huwelijksaanzoek heeft geaccepteerd ....
    Het kan dan even duren ...is je buur al wel online geweest ?
    Als er bij je buur ook niks gebeurt moet je denk weer support een berichtje sturen ..
     
  6. Paulien64

    Paulien64 Regelmatige auteur

    Oke, ik wacht af! Ze is indedaad geloof ik, nog niet op het spel geweest, anders had ze al wel geschreven. Bedankt voor het antwoord! Paulien64
     
  7. fairie

    fairie Commandant van het forum

    Als je oude huwelijkspartners al die tijd niet meer gespeeld heeft en de huwelijksboog nog heeft staan dan gaat die nieuwe niet werken. Zeker niet als het diegene misschien wel nooit meer op de boerderij zou komen. De connectie met die oude moet eerst verbroken zijn voor de nieuwe actief wordt. Als je oude huwelijkspartner niets meer heeft laten horen dan zou ik het toch nog een keer proberen bij support en dan uitleggen dat je helemaal niets meer van diegene hebt gehoord en denkt dat die de huwelijksboog nog ergens heeft staan en niet in de inventaris.
     
  8. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Nee hoor, het werkt zoals Support haar heeft uitgelegd.
    Een huwelijksaanzoek kan echter soms wel twee dagen onder weg zijn.
    Bovendien, de nieuwe partner moet het wel eerst accepteren.

    Als het niet werkt kan ze altijd gewoon de laatste mail van support beantwoorden, dan helpen die haar verder.

    Aangezien dit al door support wordt afgehandeld gaat het draadje op slot.
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.