-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussion in 'Overig archief' started by HofvanDromen, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Ik vindt het is weer tijd voor een vette bonus van BP uit.xD
     
  2. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    het is alleen jammer van die tijd questen weer
    zou alleen niet zo erg zijn als ze op het laatst waren en niet in het begin
     
  3. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    ik ruik...ruik....nee vast niet.....mee eens stollie ik vond het ook een verassing dat er halve wegen een tijdsdinges staat ik hou er niet van...dus laat het maar zitten..
     
  4. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    zit nog een vage quest er tussen
    stap 5 kan ik niet leveren wel stap 6
     
  5. sanne1000

    sanne1000 Forum-baron

    vandaar dat ik niet kon zien hoeveel dieren ik had op baharama
     
  6. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    Ik wacht wel ff tot alles weer functioneert zoals bedoeld :p
    Ben wel met vlieg event begonnen zaaien oogsten gaat prima .
    Gelukkig had ik VM event al klaar want ik begrijp dat veel spelers niets konden inleveren voor tweeen :cry:
    Dat is wel heel sneu na zes dagen hard werken:music:
     
  7. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Gelukkig wel bijna alles ingeleverd. Maar om 12 uur moest ik nog zoveel drops dat ik bloedvaren heb gezaaid die rond 10 voor klaar was. Toen ben ik om 1 uur eerst naar de winkel gegaan, en natuurlijk moet je net dan 3 minuten voor de trein wachten omdat er van beide kanten eentje komt, maar ik was 5 voor thuis. Niet wetend of ik blij moest zijn met de pop-ups van de cadeautjes of niet, omdat de tijd voor mij krap was. o_Ogsten lukte, ik kon het eventklokje aanklikken, maar vermoedelijk omdat ik het spel open had laten staan, en vervolgens kon ik bij de groene knop van alles inleveren niets inleveren. Dat was behoorlijk frustrerend. Om 2 minuten voor heb ik F5 gedaan en toen was het event weg, maar het nieuwe nog niet begonnen. Hierdoor zijn mijn velden niet ingezaaid en heb ik de wolkenrij net gemist terwijl ik vandaag zoveel hulp heb gehad van spelers op het forum.
     
  8. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    zijn er hier nog spelers die hun belasting nog moet doen
    ligt eruit vanwege ddos aanval, gister lag hij er ook al uit

    had zelf 1 maart alles al gedaan gelukkig
     
  9. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Ja ik moet de belasting nog doen...maar het kan nog tot 30 april ;)
     
  10. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Tja, ik lees dat BP weer flut was met alle events.... stelletje jokers ! Leer eens om niet zo hebberig te zijn, 1 event is genoeg ! BP die gewoon klunzig is

    Verder heb ik een PIEPweek, ik ben geneigd om iedereen verrot te schelden en hier nooit meer te komen.

    Maar ik moet alles in perspectief zien en meer van dat soort... Maar ik ben heel wat dingen beu !! Mijn nieuwe baas, mijn tanden en mijn (vermoedelijke) schildklier die helemaal niets meer doet,zelfs die 1 % is moeilijk :cry: En dan gaat alles alle kanten uit, behalve de goede... Graag nu even niet..... verder geen tijd, alles moet nu blijkbaar (nieuwe baas) :wuerg: Ik hoop dat hij er morgen is, ik laat hem struikelen, hij roddelt veel te veel over zijn personeel (waar je een privé gesprek mee hebt)tegen zijn personeel. ik vind dat dat echt niet kan !-.-

    Verder heb ik sinds vandaag paradontitus (of zoiets) en ga een traject in van veel tandartsbezoekjes en behandelingen..... Ik ben bang van de tandarts, en ja, ik heb een hele aardige en betrouwbare man gevonden, maar dan nog...:eek:

    Kortom: mompeldemompeldemompel

    Lied voor vanavond : the baby's White lightning
     
  11. -matthias1952-

    -matthias1952- Levende forumlegende

    sterkte met alles snietje.
     
  12. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Sterkte Sniet!
     
  13. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Snietje toch, sterkte met alles.
     
  14. theav71

    theav71 Levende forumlegende

    heel veel sterkte Snietje
     
  15. sanne1000

    sanne1000 Forum-baron

    ach snietje het zit je dan ook echt niet mee. sterkte met de tandarts. heb er zelf ook een gruwelijke hekel aan m.a.w. ben er zelf ook bang voor .en prive gesprekken? moet je voor je houden is echt niet netjes hoor.
     
  16. dutchboy

    dutchboy Alwetend orakel

    goedemorgen iedereen,

    Snietje sterkte met alles en iedereen heeft het wel eens moeilijk of tegenslagen ondanks dat je er mee dealt mag je
    er best eens goed de pest in hebben soms helpt dat juist de narigheid 1 voor 1 te uit de weg te ruimen veel succes
    komt vast goed kopop;)en die werkgever >:(:mad:absoluut ontoelaatbaar :(

    Hier druk met event kijk stiekem ff bij Sinkieboy :pwant wil graag de stallen en stekjes e.d dubbel:pxD
    Meer kans op de juiste stallen en stekjes .
    En de drops komen prima zit nu net boven de 700 dus dat moet lukken.;)
    Gister ook de nieuwe Baha zaken vrij gekocht meteen van beide bomen 15 basis en 15 xl gekocht vergeet ik ze te plaatsen xD
    Lekker handig maar ik heb een goed excuus :p

    De stallen boer laat ik gaan omdat hij voor mij niets nieuws heeft.

    Fijne dag iedereen en succes met alles
     
  17. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Goeiemorgen allemaal...!!

    Sterkte Snietje...

    This ff goed opletten wat je doet maar dan kan je wel eruit halen wat voor jou belangrijk is uit de race Dutch...;)
    En wat betreft de stallenboer...ik sla ook over...ik vind dit sowieso niet leuk...ik hou van het verrassingseffect van de stekjes zeg maar :p
     
  18. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    goede morgen....

    snietje dan toch....helpt wel eff lekker mopperen>:( en zo...mag best een keer hoor....sterkte met alles en die werkgever...moest niet mogen, raar om dat te doen....maar zou hem maar niet laten struikelen das niet zo goed voor de werk relatie zeg maar....;)
    hier net terug van ziekenhuis met cliënt....nou maar weer de uitslagen afwachten....en ze deed het zoooooo goed...
    nou me maar eens met events en zo bezig houden bij gebrek aan tijd gisteren niet echt goed kunnen lezen...
    fijne dag allemaal....

    nog een vraagje....bij welke quest zitten de stallen slak en leeuw ook al weer? kan ze niet vinden..o_O
     
    Last edited: Mar 8, 2018
  19. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Popje bij zoete brieven zit de slak en de leeuw.
    Lees net het voorjaar komt eraan...Heerlijk!!!
     
  20. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    kijk nu heb ik hem dank je wel suus....ik heb er nog zo veel open staan bijna niet te doen zoeken dan....xD