-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussion in 'Overig archief' started by HofvanDromen, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Blijf mooi binnen 8)

    Las het ook net ja ..allemaal veranderingen en dingen die ze uit het spel gaan halen ...en dan weer ..sorry dat ik het zeg :oops:
    van die halfslachtige gebrekkige en geheimzinnige zogenaamde informatie :(:wuerg:
    Zou zo fijn zijn als ze nou is meteen gewoon ...DUIDELIJK ..HELDER ...EENVOUDIG....enzo enzo leren te communiceren -.-

    Zo als het nu gaat en altijd al ging ..Dat geeft en brengt alleen maar onrust....Maar ja dat snappen ze nog steeds niet bij BP..
    Het gros van de boeren en boerinnen hebben geen ICT - Opleiding ... en vele ervan zijn nog een beetje digibeten ...
    Dat geeft niks , als dan maar wel alle info dus duidelijk is ...zucht...:sleepy:
     
  2. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    als het ingewikkeld wordt om dit spel te spelen
    dan bedoel ik om het te laten draaien op mijn pc stop ik gelijk met dit spel
     
  3. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Dat snap ik heel goed ...
    Maar die gok zullen ze wel niet nemen ..hoop ik ..want dan zal zeker 80% van de spelers gaan stoppen...
    We zullen het wel weer gaan beleven ... eerlijk gezegd het boeit mij niet meer :oops:
    las net ook FAQ van Volle Maan event ....daar zakt me toch ook weer de broek van de kadetten ...
    Vraag me dan serieus af ...Wat denken ze daar in Hamburg - City eigenlijk wel niet ...Dat Hofje miljonair is ofzo :eek:
    en dat zij het leuk vind om misschien dan wel dag en nacht achter lappie te zitten om een event ofzo nog te kunnen halen ...

    Nah ik zal der maar weer over ophouden ...ben der wel klaar mee geloof ik :wuerg::cry:
     
  4. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    ik doe daar ook niet aan mee
    ik mis zelf al min, 150 wolken rijen
    daardoor mis ik veel ep en tep
     
  5. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Hofje mist niet alleen wolkenrijen :music: Zij mist vooral :

    gewassen
    dieren
    boomvruchten
    produkten
    spul om de alchemist naar 5 te brengen
    BD
    En dan nog de energie , moed , kracht , uitdaging , plezier , geduld , en nog zoveel meer om alle questen af te maken ...enzo enzo ..

    Tis een beetje op allemaal :oops:...
     
  6. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    ik heb maar 2 ambachten vol, de bakker en jammaker de rest nog lang niet en ook geen zin om ze vol te maken

    wat ik wel steeds minder vind dat er dieren,producten en bomen in het spel komen waar zelden of niks mee gedaan wordt
    en ook gewoon vaag is je kan aan sommige stallen,werkstallen en bomen niet komen omdat ze uit de trein komen, via doc of via dol op dieren
     
  7. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Ach zo heb Hofje heul lang op die textiel molen moeten wachten ...
    Nu heb ik er 3 geloof ik en er wordt nooit niet ook maar 1 stuk textiel gevraagd ...
    Wel 100 duzend questen waar het zelfde wordt gevraagd ...Bv...donsveren angora enz enz..
    Zo ook met elke nieuwe quest wordt er dan meteen ook weer de nieuwere dieren en bomen gevraagt ...

    Euhm Hofje gaat is een boterhammetje smeren ...en is even bedenken wat nog te doen met de Boerderij -.-
     
  8. sanne1000

    sanne1000 Forum-baron

    als je eens wist wat ik mis? nou boeit mij ook niet. heb ook niet met het event mee gedaan zag er zo tegenop. ga lekker dieren gewassen produkten bij kweken. nou daar ben je wel zoet mee. doe alleen bij volle maan het laatste veldje heb ik dat maar weer binnen .was zo ook bezig met dat laatste stukje bij bahamarama nou had ik mooi die bomen niet. dus eerst maar weer een zootje bananen sparen schiet lekker op zeg.het ergste is nog dat ik al 6 vrienden kwijt ben in hele hoge levels. dus de een na de ander geeft er de brui aan. ja snap ik ergens ook wel koop nu alleen nog maar knechten de rest ook niet meer.heb het er echt niet meer voor over. nou fijne dag met die akelige kou
     
  9. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    als je nog een plekje over heb voor mij dan graag
     
  10. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Ik mis niks xD want je hebt het allemaal niet nodig;)
    Heb wel een heleboel nietxD
     
  11. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Dat herken ik wel Leni - zo af en toe kom ik in het kistje een boom tegen waarvan ik denk - Huh........... bestaat die ook al?
    Zal dan wel ergens uit gekregen stekjes of zo komen.

    Sanne - ik koop ook vrijwel alleen nog knechten - heel af en toe wat tg - meer niet - vroeger wel, maar dat is allang over.

    Gelukkig heb ik nog wel heel trouwe buurtjes.
     
  12. sanne1000

    sanne1000 Forum-baron

    bedankt stollie dat je buur bij mij bent geworden heb ik er weer eentje bij super
     
  13. hwjstolwijk

    hwjstolwijk Alwetend orakel

    gelukkig eindelijk een normale buurtje
    ik dacht zelf dat ik alleen maar rare buurtjes aantrok :p
     
  14. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemiddag, hier vanmorgen een heerlijke wandeling gemaakt.
    Was lekker fris alleen die zandstorm dat was wat minder, zit nog zand in me ogen.xD
    Ze zijn al dik 2 jaar bezig met een nieuwe weg aan te leggen, vandaar metershoge bergen zand die met windkracht 6/7 zomaar ergens anders naar toe willen.xD
    Dadelijk toch even kijken bij het event, of dat wat gaat worden.

    Ik heb je ook een verzoek gedaan Sanne en ook stollie een verzoek gedaan, ben soms wel best normaal hoor.:p
     
  15. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    :wuerg: heb Hofje geluk bij een ongeluk ...Wou al griezelwild en dergelijke gaan eten ,. niet om aan event mee te doen maar om proberen stukje paddenstoelen te openen...Ist pas morgen :oops:..........xD
    Heb geen verzoeken gedaan ...volgens mij zit de Roze Hof vol ...en ik vergeet wel is wie nou wel of niet kado heb gehad ...:wuerg:
    Hexia heb volgens mij wel plek ...die had veel niet kadogevende buurtjes ...maar 3 die wel kadootjes geven dus tja dat schiet echt niet op -.-
    Gaat zo is een dutje doen ...ben in ene gewoon zo moe :(
     
  16. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    nou vind me zelf toch best wel redelijk "normaal" zeg maar...best wel....alhoewel???? kan ook best wel raar doen en zo....
    hier ook suus....net heul eind gewandeld op zich heerlijk hoor zo langs de weilanden en zo maar kwam ook in een soort van zandstorm terecht ppppfff deed zeer aan mijn gezicht en geen dasje bij om er voor te doen tja...leer voor de volgende keer dan maar.
    zo...vandaag laatste nachtje voor zoon lief om hier te slapen....morgen verhuist zijn bed dus....moet hij wel mee:pxD dan kunnen we hier aan de slag...dakkapel laten bouwen en nieuwe vloer leggen en dan de jongste naar de zolder verhuizen dat was al lang zijn wens maar hij moest natuurlijk wachten tot z,n broer er uit ging ja zo gaat dat he.... ;)
     
  17. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Goeiesmiddags allemaal...!!

    Zo begonnen met het event...op de bahama's...heb alleen m'n tikifabriek en tikimenagerie laten staan...298 van de 2030 DI zijn binnen.

    Volgens mij zit ik ook vol met buurtjes en ook ik ben af toe best wel "normaal" :music:
    Ben weer geleveld op de bahama's...in 4 dagen tijd :D...op de farm was ik ook zondag geleveld maar daar moet ik nog een slordige 5 miljoen.

    Ja zo gaat dat idd popje...kan het me nog herinneren van vroeger...ik moest ook wachten tot zus(sen) de deur uit waren om de grootste kamer te krijgen...moest ook opgeknapt worden...alleen deed m'n vader er 3 mnd. over :wuerg:
    Als hij dan thuis kwam van z'n werk vroeg ik "Papa ga je nog behangen vanavond?" Jaja zei hij dan...dan kwam hij na een uurtje of anderhalf naar beneden en vroeg ik of het al opschoot en mag ik gaan kijken...dus ik kijken en dan zat er weer een hele (ja één hele) baan meer op de muur o_O...als ik daar aan terugdenk...xDxD Ik moet er wel bij vertellen dat ik behang had uitgekozen met patroon en dat m'n vader nog nooit zelf behangen had en daarbij is m'n vader een pietje precies :p

    Zo en nu verder met m'n bakje koffie en dan ff met Kenji naar buiten...de zon is hier inmiddels gaan schijnen want vanmorgen was hij zoek 8)

    O mag ik jullie nog een fotooke van Kenji laten zien...hijs vandaag precies 8 maanden :inlove:
    [​IMG]
     
  18. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Mooie hond, Sinkie!
     
  19. sanne1000

    sanne1000 Forum-baron

    bedankt suuske super
     
  20. popje4

    popje4 Levende forumlegende

    mooie foto van je hond....ziet er super goed en gezond uit...zo glanzend ook...
    ja zo gaat het hier ook man lief doet er ook denk ik wel een maandje of twee drie over maar.....dan heb je ook wat, ook hij is heul precies nou niks mis mee toch? die dakdinges laten we wel doen hoor das makkelijker maar ja de vloer moet er ook eerst uit en dan behangen en schilderen en en....nou ja hij wacht maar eff hoor heeft nu al zo lang gewacht een maandje of drie meer maakt ook niks uit toch?
    zo hier straks aan de erwten soep geheel Vega.....heerlijk.