De laatste post 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door -_Moira_-, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

  2. -matthias1952-

    -matthias1952- Levende forumlegende

    't is alweer bijna donker. laat de zomer maar al komen.
     
  3. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Fijne avond
     
  4. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    Avond all.
    De temperatuur omhoog zou al wenselijk wezen (woon net buiten de Randstad) wezen om maar ergens te moeten beginnen matthias1952.
     
    -matthias1952- vindt dit leuk.
  5. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Van Dijk: Ik heb graag dat Marco een zwijgende bruid van god wordt:)
     
  6. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    Ik begin net zo er in te komen (letterlijk en ik speel pas sinds een paar:D dagen hier), en zwijgen:music: is zeker niet;) een sterke kant van mij:D.
     
  7. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Als Marco zwijgt, vind ik het best ;)

    Maar een paar dagen op de boerderij ? Wat vind je ervan ?
     
  8. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    Sommige productie's van producten (eieren en sommige producten van bomen) duren nogal lang waardoor ik niet continu aan het spelen ben. En ik ben ook een hele goede (let niet spelfouten:( "zo nu en dan') spreker. Sommige moeten jullie (in het algemeen en NOOIT persoonlijk bedoeld) korreltje zout nemen.;) En soms bij een opmerking/uitdrukking van mij nog wel eens extra uitleg nodig zoals bv. de uitdrukking (van mij wel te verstaan:) Wie heeft de kraan;) open laten staan. Dan heb ik het in dat geval over het slechte/natte:inlove: weer bv. En ik houd ook van droge humor zo nu en dan.
     
    Laatste bewerkt: 6 Januari 2018
  9. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Als er een ruilevent is, stuur me maar een duifje, de bomen nemen minder plaats in en zijn vaak sneller klaar :music:
     
  10. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    Zover qua duifje ben ik nog niet (volgens mij ik ben ne level 13 namelijk.) En ik probeer spelletjes zo vaak mogelijk zonder hulp van andere (muv. 'zoals in dit geval aanwezig') een forum te spelen. Maar dank voor aanbod.
     
  11. -_Moira_-

    -_Moira_- Alwetend orakel

    Wat mij betreft ga je gewoon elders posten VanDijk, dat 3e punt wil ik wel graag binnen kortere tijd dan het 2e punt. Jij bent nogal enthousiast aan het posten en zit mij wat dwars wat dat betreft. Misschien is het leuterdraardje iets voor je? ;)
     
    Laatste bewerkt: 6 Januari 2018
    nabejara vindt dit leuk.
  12. nabejara

    nabejara Forum-generaal

    slotje erop dan maar? Graag na deze post8)(hoe vaak zou deze zin al gepost zijn door de loop der jaren?)xD
     
  13. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    Ik denk dat dat aantal al niet meer te tellen is, ik ken de situatie van een ander spel van BigPoint (waar het ook bijna dagelijks) te spaken kwam.

    Maar _Moira_ s'nachts zal je geen last van me hebben, lig dan meestal te slapen namelijk.;)

    En in het algemeen bedoeld: de v:D van vanDijk;) mag gewoon met een kleine letter geschreven worden maar dit terzijde.
     
  14. nabejara

    nabejara Forum-generaal

    Moet jij nu niet naar bed?-.-
     
  15. Moe154

    Moe154 Forum-analist

    Welterusten.
     
    nabejara vindt dit leuk.
  16. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    Nee;) Ik kan ook heel goed m'n kop (zoals een struisvogel) in het zand steken hoor!:D
     
  17. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Echt?
    Dan moet die mond wel dicht8)
     
  18. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    yep. Niet lang, maar toch.;)
     
  19. -_Moira_-

    -_Moira_- Alwetend orakel

    Volgens mij is het nu wel nacht..

    En als we gaan muggenziften: -_Moira_-..., meneer of mevrouw Van Dijk.

    Edit: Nabje: heb jij eigenlijk al een punt?
     
  20. vanDijk1970

    vanDijk1970 Levende forumlegende

    Citaat vanuit een andere topic;)
    Ik wil niet veel zeggen, maar ik ben al 47 jaar voor vrouw (niet fout bedoeld btw) afgekeurd.:(
    En welterusten (ook wel truste genoemd door mij) voor een ieder.8) Ze hebben helaas nog geen slaap smileys uitgevonden op het internet, dus dan maar even met deze doen.8)