Kliekje & Co. 2014-08-25

Discussion in 'Overig archief' started by Farm_F.A.Q, Jan 3, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    ja ik had wel het gevoel dat ze er klaar voor was, maarja je krijgt toch een stomp voor je neus he zo nu en dan :p
    maar ze heeft er enorm van genoten. haar eerste potje meteen gewonnen, dat hielp goed!
     
  2. eevee60

    eevee60 Alwetend orakel

    Leuk Yvonne.
     
  3. -freedom5555-

    -freedom5555- Keizer van het forum

    Proficiaat met je dochter Yvonne,

    Hier event in de kelder gekieperd, oef dacht dat het niet ging lukken, maar kwamen hééél veel di's uit Eremurusbloemen.......niet verwacht...
     
  4. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    gefeliciteerd met je kleine yvon,tis wel stoer hoor dat ze 4e is geworden.

    hier ook net het event in de kelder gekieperd.ik miste toestraks nog 8 dropjes.ik ben blij dat ik hem weer af heb.morgen maar weer even farmpje ombouwen.nou,de grote suzi bomen enzo erop zetten bedoel ik meer
     
  5. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    dank je wel allemaal! ze gaat nu moe en voldaan naar bed :)

    gefeliciteerd met de events allemaal.. tjee haha 800 drops verschil.. humz :) toch houd ik moed hoor volgens mij ga ik het wel halen.
     
  6. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    tuurlijk ga je het halen,we hebben nog meer dan een dag toch?
     
  7. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    ja net al weer een dot binnen gehaald hoor. er staat nu weer wat op en vanacht weer rozen. Ik verwacht toch dat het wel moet gaan lukken. maar poeeh ik snap gewoon niet zo goed waarom het verschil zo groot is. en vooral waarom het elke keer zo groot is.. lijkt toch niet alelen maar pech te zijn.
    kan ik niet tegen :p
     
  8. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    goede avond

    wat fijn dat ze het naar de zin gehad heeft Yvon dat is het belangrijkste

    ik moet er ook nog een kleine 700 op schaduw maar daar moet ik straks nog oogsten
    op deze farm nog 400

    fijne avond allemaal
     
  9. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    ja zeker de lol is het belangrijkste.. maar het is wel heel hard als je op je eerste toernooi in elkaar geslagen wordt :) dus wel fijn dat ze een potje won. dat maakt de klappen die ze gehad heeft en de verliespartijen een stuk beter. Ze heeft weer allerlei dingen geleerd wat ze op de training wil oppakken.. zo had ze 1 meisje makkelijk kunnen hebben als ze meer getraind had op een bepaalde techniek van inlopen. Dus ik gok dat ze morgen op de training vraagt of ze daarop mag trainen. Haar clubgenoot ging er tegen hetzelfde meisje om dezelfde reden af.. dus die meiden zijn nu bloedfanatiek om haar volgend toernooi te verslaan als ze mee doet :)

    En precies die mentaliteit vind ik zo lekker :) gewoon trainen om beter te worden, aardig doen tegen elkaar, maar op het veld van elkaar willen winnen.

    en mamma is ook blij dat ze nog heel is :) want ookal vind ik het een top sport.. het is toch best hard om te zien hoe je kind in haar gezicht geslagen wordt en je niet mag ingrijpen :p
     
  10. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    ja en niet troosten, alleen maar kijken en je duim omhoog
     
  11. doj34

    doj34 Forum freak

    heel herkenbaar Yvon. Gefeliciteerd met haar gewonnen partij... je leert meer van verliezen dan van winnen.. dus ze heeft heel veel geleerd. Hopelijk leert ze snel hoe ze dit meisje kan aanpakken en het volgende toernooi de winst naar haar toe gaat krijgen.

    Toen Daan met judo naar de min 15 ging, kon hij een verwurging krijgen. dat vond ik niet leuk.
    Paar jaar later met de min 18 kwam daar de armklem bij. Die vond ik nog minder leuk.
    nu is hij gestopt maar eerlijk gezegd mis ik toch de ritjes richting de judotoernooien.

    heb nog een kleine 100 drops nodig om het event weg te kieperen... dat wordt dus morgenvroeg.

    ik wens iedereen goede nachtrust toe!
     
  12. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    idd hesje dat dus :) gelukkig heeft ze een fijne coach.

    ja die klemmen bij judo zijn ook niet zo fijn nee. Het komt wel eens voor dat er iemand knock out geschopt wordt. maar vaker bij de jongens dan bij de meiden. En op deze leeftijd schoppen de meeste meiden nog niet hard genoeg daarvoor :)
    verder is een te harde schop op je torso ook wel goed voor wat problemen. dan moet je die kinderen altijd een soort uit elkaar hijsen en dan doen ze het weer.. bah.. nouja ging goed :)

    Wel zonde dat hij gestopt is hoor. En ik snap echt dat je de ritjes wel mist. Het is toch wel gezellig met zo'n gemotiveerd kind in een auto en de sfeer op de toernooien is vaak erg goed.
     
  13. detje81

    detje81 Forum-overlever

    Goedenavond

    Hier bijna de gewassen bij elkaar. Op halfjes en handmatig oogsten. Ben bang dat ik morgen even met SM moet gooien op rozen.
     
  14. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Goedemorgen allemaal,

    [​IMG]
     
    fricor, -freedom5555- and eevee60 like this.
  15. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    goede morgen

    wat een lief nog zomers katje

    [​IMG]
     
    fricor, -freedom5555- and eevee60 like this.
  16. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Goedemorgen Hesje

    Die wil het mooie weer nog even vasthouden
     
  17. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    ja ik ook wel hoor

    maar ik ben bang dat dat niet helemaal gaat lukken
     
  18. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Daar ben ik ook wel bang voor Hesje. Het gaat nu echt herfst worden.
    Je ziet het ook aan de bomen.
     
  19. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    ja de bladeren vannen snel

    de eerste vrachtwagen staat al weer in de straat
    als ik het goed zag komt hij glas brengen

    ik krijg straks de timmerman op bezoek als hij het niet vergeet

    ik denk dat ik hier over een uur het event klaar heb
    er staat nog trosgierst op en ik moet er nog 109

    op de andere farm nog 340
     
    -freedom5555- likes this.
  20. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Dat moet lukken Hesje.

    Hadden ze nog wat gedaan toen je weg was? Ik hoop dat de timmerman snel komt.