belettering niet duidelijk meer

Discussie in 'Help archief' gestart door Paddington28b, 19 Juli 2017.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Paddington28b

    Paddington28b Forum-generaal

    heb net een update moeten draaien, heb nu internet explorer 11. Helaas is daarna direct de belettering wazig geworden. Is hier iets aan te doen?
     
  2. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Het is voor mij moeilijk te zien waaraan jouw ligt.
    Misschien moet je alleen maar de zoom herinitialiseren (op 100% zetten).

    Of er is iets mis met de instelling van je lettertype(s).
    In principe kunnen twee dingen de oorzaak zijn:
    1. Het standaardlettertype bij IE 11 staat verkeerd ingesteld. Dat regel je bij de internetopties (onder menu extra of bij het tandwieltje) op het tabblad algemeen.
    2. Een of meer fontfiles zijn corrupt. Als je (ooit) een extern font hebt geïnstalleerd, of onlangs MS Office hebt geupgrade, dan kan daar de oorzaak liggen. Dat heeft dan te maken met fontconventies die voorschrijven dat in de fontherkenning eerst de Windowsnaam wordt genoemd, en daarna de apple-naam. Sommige fonts zijn alleen bedoeld voor Windows en de makers van dat font zetten dan weleens ipv een applenaam gewoon Arial op de tweede plaats. In jouw register wordt nu de verwijzing naar het Arialfont vervangen door een verwijzing naar dit font. Hoewel het Arial-font (arial.ttf) wel op je pc staat wordt die niet gebruikt.
    Dat je dit pas merkt na een upgrade van IE is een gevolg van het installatieproces. Je oude IE had de juiste verwijzing al opgeslagen en bleef die gebruiken. Maar bij de upgrade is het werkbestand van IE opnieuw opgebouwd en wel met de register-entries dus ook de verkeerde verwijzing.

    Ik noemde hier Arial als voorbeeld, het kan ook zeer goed om een ander lettertype gaan.
    De oplossing zit hier in he verwijderen van de corrupte bestanden en daarna met CCleaner je register opschonen zodat de juiste verwijzingen weer tevoorschijn komen.
    Voor meer hulp kun je je het beste wenden tot het Microsoft-help-forum.
    Want het gaat buiten onze scoop.
     
  3. Paddington28b

    Paddington28b Forum-generaal

    Bedankt voor je adviezen, helaas niets geholpen. Het forum is prima leesbaar, alleen de tekst in het spel niet, zoals bijv de punten, tg en geld. Zal wel even verder kijken wat eraan te doen is.

    Ben er toch van overtuigd dat het aan het spel ligt, heb nergens anders dat mijn letters veranderd zijn. o_Ok bij andere spellen niet.
     
    Laatste bewerkt: 20 Juli 2017
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.