Kliekje & Co. 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door Farm_F.A.Q, 3 Januari 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. doj34

    doj34 Forum freak

    dnak je wel,

    hoe gaat het met je hond bobo, geen hypo meer gehad na die tijd?

    dikke knuffel voor jou en je lieve modderslootspringende hond.

    (ik ga gauw beginnen, kijken hoeveel ik nog weg krijg)
     
  2. LucieSchreurs

    LucieSchreurs Levende forumlegende

    Goedemorgen allemaal

    Rita, succes met je klus.

    Hier vandaag naar mijn ouders, lekeker een dagje wandelen
     
  3. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    gelukkig ging het weer beter na gisteren ochtend.hij had nog wel overgegeven,maar denk dat hij weer last van zijn maag heeft ofzo.maar even aankijken en anders maar weer naar de dokter.maar die hypo was echt eng.succes met je thuiswerk,mischien krijg je het nog af.maar beter dan je best kun je niet doen toch?

    lucie,gezellig met je ouders wandelen.hopen dat het vandaag ook een beetje mooi weer wordt.hier is het nu vrij donker,denk dat we een buitje krijgen hier.
     
  4. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    hier is het ook erg grijs maar nog wel droog

    gisteren was het zo lekker weer

    fijn bobo dat het weer beter gaat met het hondje
     
  5. -freedom5555-

    -freedom5555- Keizer van het forum

    Goede morgen,

    Bobo dat is wel best héééél eng met de hond.......die hypo......pfffffff. 'k zou het niet willen meemaken.....al een geluk dat je hem wat kon geven dat hij terug bijkwam.......amai.....
    Hoop dat het nooit meer voorkomt hoor........en al zeker niet als je op de straat bent, neem voor de veiligheid maar druivensuiker mee....(zou ik doen).

    Hier ook grijs en vrees dat het gaat regenen.......morgen 20 graden hadden ze gezegd......hier was het om 8.00 buiten 11 graden....best wel aangenaam om dat uur. Kan de verwarming lager ; )

    Heb daar een bugje heb ik gelezen van 25 wolkenrijen die hij aangeeft van niet volledig te zijn :( héél bizar alles staat erop.

    O ja de rode poes vond het niet nodig om te komen eten en de andere heeft ook niet veel gegeten.......de rode wou meteen terug buiten. ging dan in de tuin achter ons en toen de jongste buiten ging, was het ruzie........het is duidelijk dat de rode bang is van de andere.....:cry: nu wilt er niemand binnen slapen......o_O
     
  6. eevee60

    eevee60 Alwetend orakel

    Goedemorgen allemaal,

    Rita succes met de klus.

    Hier gisteravond een forse bui en van morgen ook weer regen.
    En ik was zo blij met dat lekkere voorjaarszonnetje.:(

    Nee Bobo een hypo is naar om te zien.
     
  7. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    hebben ze het voorjaar in de bolletjes freedom?

    als ze honger hebben komen ze wel hoor
     
  8. eevee60

    eevee60 Alwetend orakel

    Dat denk ik ook Hesje er moet weer een nieuwe plaats bepaling plaats vinden.
    Is hier ook elk voor en najaar.
     
  9. the_liberty

    the_liberty Forum-ambassadeur

    goedemorgen allemaal. rita succes vandaag met je thuiswerk. ik hoop dat je het afkrijgt. hier nu zon in rotterdam ik heb maar 1 item niet maar dat is schijnbaar nog niet te koop. dat is de warmwaterbron van de wolkenrij uitgekookt. dat is lang geleden want toen was ik in thailand toen mijn vriend overleed. fijne dag allemaal
     
  10. -freedom5555-

    -freedom5555- Keizer van het forum

    PLINK PLONK

    Een vijand op de boerderij xD
     
  11. fricor

    fricor Commandant van het forum

    goede middag,

    natuurlijk schijn ik weer de kastanjelijn met de knechten mee geoogst te hebben.:oops:

    ik lees het nieuw event, en als ik de faq goed begrijp;
    dat je bij inleveren van 1 zak juwelen verder in de balk kan...bij 25 zakken juwelen maken en inleveren heb je de wolkenrij.
    maar als je je opgebouwde schuld bij de wezel wil wegspelen, dan zul je het schelpenspel moeten winnen om telkens je schuld minderen.
    het laatste kost dus meer zakken met juwelen, en de wezel speelt vals.:wuerg:-.-
    ik geloof dat ik maar kwijtschelding aanvraag ingaande 5 april om 14.00 uur...xD

    bobo hopelijk gaat het nu weer beter met je hond.
    hebben je katten voorjaarskriebels freedom?

    heb even bij de wolkenrij-items gekeken, maar de enige die ik wel zou willen is de zingende tulp.
    aangezien die er nu niet bijzit, en ooit misschien voor [te] veel TG te koop zal zijn, komt ie hier ws nooit compleet. het zei zo.....:(

    gisteravond zelfs nog onweer geweest hier.
    nu erg grijs, maar het zou weer wat opknappen.
    goed groeiweer voor de plantjes.

    fijne dag allemaal,
    groetjes en knuf.
     
  12. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Goedemiddag,

    Hier al de hele morgen bewolkt en regenachtig. Het lijkt nu iets op te klaren.
     
  13. doj34

    doj34 Forum freak

    bedankt allemaal.

    heb even 10 minuten pauze van mezelf hahaha.
    Heb gemaild en nu tijd tot morgen half 12... alleen ben ik bang dat ik dan nog tijd te kort kom. straks zoonlief lief aankijken.
    Vanavond mijn mannetje vragen om hulp dan moet het toch gaan lukken.

    Hier alleen volle maan items voor mij te koop. 49 tg per item. ik wacht wel totdat ik genoeg gewassen heb geoogst of tijdens het ruilevent.

    nu eerst gauw de faq opzoeken van het nieuwe event... ben benieuwd.
     
  14. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Goedemiddag allemaal...!!

    Ik ben ook weer van de partij...het weer valt tegen vandaag dus dan maar binnen wat HH taken doen enzo...
    De boodschapjes zijn weer in huis en de fruitschaal en de groentelade zijn weer goed gevuld met lekkere gezonde dingen...xD

    Ik heb net de huisarts aan de foon gehad en gelukkig was het bloedonderzoek van manlief goed...hij blijft alleen met die vervelende pijn zitten...hij is weer een dag of 5 aan de vernieuwde medicatie en we zien het nog maar ff aan...eigenlijk moet hij het wat rustiger aan doen zei de dokter maar dat komt niet in het woordenboek van manlief voor...mocht de pijn verergeren of te lang stabiel blijven dan wil de dokter hem toch nog een keer zien. Ik hoop niet dat het weer een gastroscopie wordt...maja wat moet dat moet...:eek:

    Als ik bij de speciale wolkenrijen kijk en dat zijn er 23 mis ik geen items...dus ik heb blijkbaar alles compleet.
    En tja het nieuwe event...heel vervelend dat een wezel m'n farm komt overnemen en ik ga dan ook m'n uiterste best doen om hem van m'n farm te verwijderen :p
     
  15. fricor

    fricor Commandant van het forum

    Rita, dat is fijn dat je extra tijd krijgt. nu de familie nog erbij inschakelen. hoop dat dat lukt.
    Daan succes met de toetsen.
    er was nog ergens een dochter die toetsen moest maken, natuurlijk die ook succes.:)
    Sinkie, zo'n onderzoek is niet prettig. hoop dat je wederhelft snel opknapt. misschien het iets rustiger aan doen.

    het lijkt wel steeds kouder te worden. toch maar de verwarming een graadje hoger gedaan.
    handen gaan krom staan van de kou.
     
  16. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    goedemiddag,ik ben er ook weer even,heb wel bijgelezen,maar ben alweer vergeten wat ik heb gelezen,sorry hoor.ik ben nu een beetje moe in mijn hoofd,maar gaat vanzelf wel weer over.ik zag wel het nieuwe event,gelijk op praatdraadje gekeken wat we totaal nodig hebben en dan straks maar bomen zetten denk ik of gewas,ik kijk nog even.
     
    Snijderboerderij vindt dit leuk.
  17. Snijderboerderij

    Snijderboerderij Commandant van het forum

    Goedemiddag.
    We hebben wel erg veel gewassen nodig als ik het de aantallen in het praatdraadje kloppen :eek:

    Niet vergeten je WAC etc. aan te zetten voor het event begint anders bouw je een extra schuld op voor het gebruik van de schuur ;)
     
  18. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    xD. Het scheelt dat we nu alle velden kunnen gebruiken:)
     
  19. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    ook niet elke zak diamanten apart maken
    maar een aantal gelijk
     
  20. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    ik snap die schuld geloof ik niet helemaal.. wat gebeurd er als je die niet aflost?? en wat levert het op als je die wel aflost?