vuurvlieg/glimworm

Discussie in 'Help archief' gestart door VdjGreet, 12 Februari 2017.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. VdjGreet

    VdjGreet Forumleerling

    Hoi, ik heb gezocht in de FAQ volle maan, helaas staat griezelige vuurvlieg er daar niet tussen.
    Ik had graag geweten of ik het goed begrepen had:
    je koopt de griezelige vuurvlieg in Jack's shop, plaatst hem op het Volle Maan-deel. o_Ogst hem tijdens het event, dat zijn dan griezelige glimwormen. Alleen in die periode, hij blijft staan terwijl het event er niet is (een beetje zoals de gewassen).
    Je kan hem niet plaatsen in de gewone velden.

    De gewone stal 'vuurvlieg' kan je wel plaatsen op de gewone 'landen' maar maakt gewone glimwormen.

    Klopt mijn redenering?

    Bedankt!

    Grz
    Greet
     
  2. farmermikkie

    farmermikkie Levende forumlegende

    Volgens mij zie je dat helemaal goed, behalve dat het dier uit het griezelige vuurvliegjesverblijf 'griezelig vuurvliegje' heet, en niet glimworm.

    We konden 2 griezelige vuurvliegjesverblijven winnen/verdienen, die alleen op de normale akkers kunnen, en die maken gewone gloeiwormen. Die 2 verblijven zie je ook alleen in je inventaris op de gewone farm.
     
    VdjGreet vindt dit leuk.
  3. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    In de quest van het vuurvliegje kun je ze allebei verdienen, in fase 2 die op het gewone veld gaat en in fase 4 die op het vollemaans veld gaat. Je moet in Jack's shop eerst eentje voor het vollemaans veld vrijspelen voordat je fase 2 kunt doen.
    Het idee zoals je omschrijft klopt, maar de benamingen zijn dus nogal verwarrend.
     
    VdjGreet vindt dit leuk.
  4. VdjGreet

    VdjGreet Forumleerling

    • dubbelposten is niet toegestaan. Gebruik ´bewerk´als je iets toe wil voegen
    Farmermikkie: Of het uitzicht is verwarrend of de naam :) Ik vind het griezelig vuurvliegje er niet echt een vlieg uit zien, eerder een worm. Vandaar dat ik de namen door elkaar haal. Bedankt voor de uitleg.

    Beste -Coco1968-: Bedankt voor de info. Nu weet ik zeker dat ik zeker dat ik het allemaal goed begrijp. Ik ben inderdaad bezig met de quest van het vuurvliegje. Grz.
     
    Laatst bewerkt door moderator: 13 Februari 2017
    farmermikkie vindt dit leuk.
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.