Kliekje & Co. 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door Farm_F.A.Q, 3 Januari 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. -freedom5555-

    -freedom5555- Keizer van het forum

    goede morgen iedereen,

    Agnes, gefeliciteerd met je 100ste heuu verjaardag........xD en met je 39ste huwelijksverjaardag ;)

    Poes op TV gezien Hesje, ik ga er nu meteen zo eentje eten geven....ben wel vrij laat vandaag :sleepy:
     
  2. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    vind ik mooie katten,van die rooie.of van die schildpadkleur,vind ik ook zo schattig
     
  3. Hesje

    Hesje Levende forumlegende

    ja het was straatkat bob

    er is een boek over hem en nu een film:)
     
  4. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Die vind ik ook prachtig Bobo. Heb 2 roodwitte gehad en mijn eerste was een schildpad.
     
  5. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    kijk aan.mijn zwerfkatje is een schildpadje.maar mijn vriendin haar buurvrouw heeft hem in huis genomen dus ik zie haar niet meer,maar is wel beter voor haar.ik wilde haar ook wel in huis nemen,maar ik dacht dat gaat niet lukken met een hond en vogels en een konijn.het is toch een buitenkat.al was ze wel heel lief hoor.
     
  6. doj34

    doj34 Forum freak

    goedemorgen en agnes gefeliciteerd en bedankt voor de puntjes... en puntje taart.
     
  7. LucieSchreurs

    LucieSchreurs Levende forumlegende

    Goedemorgen allemaal,

    hier het event niet goed begonnen, vergeet ik gister toch gewoon een rondje te zaaien? Heb wel 200 drops maar pas 75 gewassen. Ach ja we zien wel waar het schip strand:music:
     
  8. omaagnes55

    omaagnes55 Forum-overlever

    Goedemorgen en dankjewel voor alle felicitaties, per duifje, vliegtuigje of geschreven in het kliekje.
     
  9. fricor

    fricor Commandant van het forum

    goedemorgen,

    Agnes gefeliciteerd met je 100ste level en met je trouwdag.:)

    [​IMG]

    en de taart smaakt lekker hoor.:p
    even duimen voor snijderboerderij.8)
    en de kerstmutsen zijn hier al bijna binnen na een paar rondjes veredelde rozen, dus die mogen jullie naar iemand anders sturen. beetje druk hier om al die mutsen in de gaten te houden.:cry:

    allemaal alvast een fijn weekend.;)
    groetjes en knuf.
     
  10. sinkieboy

    sinkieboy Commandant van het forum

    Goedemorgen allemaal...!!

    Gefeliciteerd Agnes met jullie 39ste trouwdag en met het behalen van de magische 100!! Ennu bedankt voor de EPtjes :D

    Heb ff terug gelezen want ben gisteravond niet meer hier geweest...manlief wilde alvast wat kerstinkopen doen dus zijn we op ons fietske naar de Sligro en de Jumbo geweest...je kunt alles wat langer houdbaar is maar alvast in huis hebben...zo vlak voor de feestdagen worden we samen gek in de supermarkt hahaha.
    De kerstboom is dus ook nog niet gemaakt...dat moet dan vanaaf ofzo...ben zelf inmiddels snipverkouden en verga van de keelpijn...zal griepje zijn denk ik :( Vandaag dus een beetje bankhanguh onder een dekentje en thee met honing.
     
  11. enk52

    enk52 Levende forumlegende

    Beterschap sinkieboy, er heerst griep met hoesten erbij.

    Loop je jezelf niet voorbij fricor met al die mutsen?
     
    sinkieboy vindt dit leuk.
  12. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    beterschap sinkie boy,vandaag gewoon lekker bankhangdag eventueel met lappie of tablet om je farm te doenxD
     
    sinkieboy vindt dit leuk.
  13. fricor

    fricor Commandant van het forum

    beterschap sinkieboy,
    het heerst echt.
    man is ook nog niet beter, al wordt het hoesten ietsje minder.
    zelf van die momenten van hevig niezen en neuslopen en af en toe prikkel in keel, maar het zet niet door.

    en die mutsen hier Lea, die stop ik in de kast en doe gauw het deurtje dicht.:p
     
    sinkieboy vindt dit leuk.
  14. omaagnes55

    omaagnes55 Forum-overlever

    Beterschap voor alle zieken.
    Ondanks dat ik zo laat begonnen ben, hoef ik alleen nog maar alle diamant in te leveren, met natuurlijk de bijbehorende mutsen.
     
    sinkieboy en -freedom5555- vinden dit leuk.
  15. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    ja het heerst aan alle kanten hoor jongens! hopelijk blijven er veel fit hier!

    staan weer zuurtstokjes op het land, ik heb een goed gevoel over dit evenement.
    helaas niet zoveel tg voor stekjes.
     
  16. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    alles even in de vertraging gezet,want bobo kan zo pas oogsten:music:maar niet verslaafd hoor.daarna,iets harder op het gas trappen om weer op tijd te komen,lolll
     
  17. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    hahahahah.. oh oh niet te laat komen door de farm hoor!
    ik kan ook zo weer oogsten.. 20 minuten ofzo..
     
  18. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    nou,ik kon eigenlijk al eerder weg,half uurtje geleden ofzo,maar vond het zonde van mijn oogst,en na deze oogst redt ik het alsnog makkelijk hoor.maar moet je nagaan hoe ik denk,hahahaha
     
    -freedom5555- vindt dit leuk.
  19. Aloryan

    Aloryan Commandant van het forum

    ahahaha ja het beheerst je! verslaving noemen ze dat :)
    maar het brengt ook veel gezelligheid mee toch die farm :)
    ik denk ook zo als het discutabel is... dus als het handiger is als ik eerder ga, maar ik ook later kan.
    als ik gewoonweg niet kan kan ik het goed loslaten.
     
  20. bobobear

    bobobear Levende forumlegende

    ja,als ik wat belangrijks te doen heb dan gaat dat voor,maar als het even kan,hou ik wel rekening met mijn farm,helemaal met events,hahaha.zo,ik ga er nu vandoor.tot straks maar weer
     
    LucieSchreurs vindt dit leuk.