Broedstallen kunnen niet worden gevoerd.

Discussie in 'Help archief' gestart door Snuddeltje, 20 September 2016.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snuddeltje

    Snuddeltje Forumbeginner

    Hoi,
    Sinds een paar dagen kan ik de kippen in mijn broedstallen niet meer voeren. Als ik ze wil voeren staat het voericoontje op grijs en wordt je direct doorgestuurd naar het voermenu van de molen, terwijl er toch duidelijk staat dat ik genoeg kippenvoer heb. Ik weet niet of andere spelers hier ook last van hebben? Heeft iemand enige verklaring?

    Alvast bedankt,

    Snuddeltje
     
  2. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Broedstallen eten ook kippen.
    Heb je nog wel kippen op voorraad?
     
  3. Snuddeltje

    Snuddeltje Forumbeginner

    Wauw, bedankt ik zie het nu! Beetje dom dat ik dat niet heb gezien... maarja.
    Hier kan een slotje op!
     
  4. RonSchoof

    RonSchoof Levende forumlegende

    Geen zorgen, veel spelers zien dit wel eens over het hoofd. En dan is maar goed dat je de vraag op het forum kan stellen.

    Op verzoek: ~topic gesloten~
     
    Sintra98 vindt dit leuk.
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.