Praatgroep Volle Maan

Discussion in 'Overig archief' started by herma1234, Apr 26, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jolars

    jolars Gevorderde

    5 t/m 7 mei? Dus nog een dagje extra Volle maan?
    Altijd goed!:p
     
    VosStiertje and Snowdrops1 like this.
  2. Leo.netten

    Leo.netten Teller

    Gewoon 48 uur van Donderdag 15.00 t.e.m. zaterdag 15.00
     
    Snowdrops1 likes this.
  3. blackscorpion64

    blackscorpion64 Alwetend orakel

    Het is al opgelost las ik maar ik heb nog wel een tip voor je kuiken.
    Omdat het kuiken een beginnende speler is kan die nog geen voorraad aanleggen op alle griezelgewassen en blijven er dus diverse op het aanvul getal van 5 staan.
    Wat ik voorheen zelf deed was toch die 5 stuks aan het einde van het event inleveren op een quest en bij het volgende event wordt het toch weer aangevuld tot 5. ;)
    Had het kuiken dus 6 gewassen niet gespeeld en stonden ze op 5 stuks dan heb je zonder iets te doen 30 gewassen gratis gehad :music:
    Noot: Gedurende het event kan je deze truc ook elke 5 uur toepassen
    :D

    Boerannelies, dit trucje kan jij ook toepassen:p
     
    Last edited: May 4, 2016
  4. Snowdrops1

    Snowdrops1 Forum-analist

    Bedankt voor de tip, John! 8)
     
    blackscorpion64 likes this.
  5. jolars

    jolars Gevorderde

    Ik dacht dat gewoon van 15.00 tot 15.00 de volgende dag was. (24 uur) Dit was voor mij een verrassing, ook omdat in de geruchtenkalender alleen 5 en 6 mei staat. Beter zo dan dat ze een dagje er af snoepen.;)
     
  6. blackscorpion64

    blackscorpion64 Alwetend orakel

    Graag gedaan. :)
    Had je ook de "Noot" gezien?
    Die heb ik er later bijgevoegd.
     
    Snowdrops1 and Borkie like this.
  7. BoerAnnelies

    BoerAnnelies Alwetend orakel

    Dank je, zie alleen niet in waarom ik dit zou doen? Ik wil namelijk mijn gewassen niet zo laag hebben, hou graag een voorraad over zodat ik mijn veld gewoon vol kan zetten met 1 soort gewas. Heb nu de meesten op 1.000 staan.

    Maar het is zeker een goede tip.

    Vandaag langzaam begonnen, maar niet heel veel tijd dit keer (helaas alweer niet). Morgen ben ik de hele dag weg en zaterdag weer werken. Onder het werk zo af en toe oogsten en zaaien, maar volop gaat hem niet lukken.
     
    blackscorpion64 likes this.
  8. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Hier zit gewoon een tegenstelling in. Wanneer je vorige keer die gewassen ingeleverd had, dan had je deze keer zonder zaaien de staak binnen gehad. Dus met sieritems werkt het niet, maar anders kun je alles inleveren zodat je nieuwe gewassen krijgt.

    Het is een persoonlijke keus of dat prettig werkt voor die 5 extra zaden of niet. Ik doe het wel zoveel mogelijk. Dus een gewas zaaien en dan het restant allemaal inleveren. In de zaaitijd heb ik dan nieuw gewas. En wanneer ik een fase in de coöperatie net kan doen, en daardoor meerdere soorten bijna op heb, dan zaai ik die dus allemaal. Met meerdere openstaande questen in de coöperatie is het bijna altijd wel mogelijk om zo in te leveren dat je een soort onder de 200 stuks krijgt.

    Op dit moment heb ik even geen doelen, eind van de maand komt volle maan nog een keer met nieuwe content, dus nu zoveel mogelijk alle gewassen omhoog. Ik heb nu ook bijna alle gewassen op 1000 stuks.
     
    blackscorpion64 likes this.
  9. gelderblom

    gelderblom Levende forumlegende

    hoi ik moet nog een hoop binnen halen .
     
    blackscorpion64 likes this.
  10. BoerAnnelies

    BoerAnnelies Alwetend orakel

    Misschien heb ik het de eerste keer niet goed om schreven. Ik moest de vorige keer nog van 1 gewas 1 inleveren, maar dan heb ik een lege staak. Dus bewust lever ik die ene niet in! Die staak wil ik namelijk niet leeg hebben en het gewas heb ik wel.
    Als ik hem de vorige keer wel ingeleverd had, dan zou ik geen extra gewassen krijgen, want had vandaag nog 1300 van die gewas, maar dan zou ik de komende maanden wel tegen een lelijke grijze staak aankijken. Momenteel 2 grijze staken en dat vind ik meer dan genoeg.

    Het is wel een idee om alles eerst vol te zetten van 1 gewas en dan dat gewas in de coöperatie in te leveren, al hou ik liever een voorraadje voor je weet maar nooit.

    Mijn doel is nu om die sieritems bij elkaar te krijgen, als ik die heb dan ga ik de staak pas vrijspelen.
     
  11. blackscorpion64

    blackscorpion64 Alwetend orakel

  12. Sanham

    Sanham Levende forumlegende

    Ik had inderdaad wel eerst de wolkerij vrijgespeeld, zit nu nog met een grijze rij. Voor de sieritems moeten we best wat gewassen bij elkaar sparen, dus goed idee van je om het op deze manier te doen. Ik wou dat ik er ook aan gedacht had :oops:
     
    dutchboy likes this.
  13. BoerAnnelies

    BoerAnnelies Alwetend orakel

    Heb gisteren nog de tractor binnen gehaald voor de wolkerij. Nu nog 2 sieritems te aan. Volgend volle maans event hopelijk meer tijd :)
     
    dutchboy and farmermikkie like this.
Thread Status:
Not open for further replies.