Verzameldraad algemene meldingen over de bioscoop

Discussie in 'Help archief' gestart door anja72, 6 Juli 2015.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. Nella58

    Nella58 Forum-expert

    Bij mij werkt de bioscoop op het ogenblik heel goed,
    Alleen bij firefox doet die het niet, ik heb diverse providers, omdat ik verschillende boerderijen heb.
    Ik heb dan altijd nog safari als provider staan, daar doe ik degene die ik op firefox heb zitten voor de filmpjes
     
  2. lize58

    lize58 Forumleerling

    hallo ik krijg helemaal geen films meer mijn zus elke dag en ik helemaal geen klopt ook niet
     
  3. Borkie

    Borkie Levende forumlegende

    Goedenmorgen!
    Ik krijg op mijn account alleen de melding "Even geduld" gisteravond en vanmorgen. Zonet weer geprobeerd en dan kom ik telkens terug in de stad als ik klik op "Film afspelen". Dit gebeurt nu ook op mijn andere account.
     
  4. msMaybecouple

    msMaybecouple Forum prof

    Dat heb ik ook, maar als ik deze dan even open laat staan, (zeg 2 minuutjes) komt er meestal toch wel een filmpje.
     
  5. Borkie

    Borkie Levende forumlegende

    Op mijn andere account wel eentje, maar kreeg geen punten daarvoor....
     
  6. blackscorpion64

    blackscorpion64 Alwetend orakel

    Sinds gisteren staat mijn bioscoop op: Een ogenblik geduld.
    Verder komt hij niet.
    Meer boertjes hier last van?
     
  7. -edwin30-

    -edwin30- Commandant van het forum

    de bios doet nog telkens raar wat is er aan de hand als ik vragen mag hij blijft maar hangen.
     
  8. Borkie

    Borkie Levende forumlegende

    Ja, op dit account wel... vanmorgen zelfs niet eens dat! Kwam ik terug in de stad als ik op "Film afspelen" drukte.... nu weer "Een ogenblik geduld"... en dan wel langer dan 5 minuten.
    Op mijn andere account (via BP met browser IE) kan ik nu weer filmpjes kijken.
     
    blackscorpion64 vindt dit leuk.
  9. Daxter1966

    Daxter1966 Levende forumlegende

    Hier werkt hij prima.
    hebben jullie misschien een add blocker aanstaan??
     
  10. pino460

    pino460 Forum-hertog

    Kon gewoon 7 filmpjes achter elkaar bekijken
     
  11. blackscorpion64

    blackscorpion64 Alwetend orakel

    • Dubbelposten is niet toegestaan. Gebruik de "bewerk" - knop als je iets wilt toevoegen
    Inderdaad, de addblocker was de boosdoener.
    Deze verwijderd en het werkt weer.
    Bedankt voor de tip :)

    Dat probleem had ik ook tot ik de tip kreeg om mijn addblocker te verwijderen.
    Heb jij die erop staan?
    Dan verwijderen en weer proberen.
    Bij mij draait de bios weer.
     
    Laatst bewerkt door moderator: 17 Maart 2016
  12. Daxter1966

    Daxter1966 Levende forumlegende

    o_Oit lang geleden eens gelezen dat je dan ook geen filmpjes kunt zien .Daarom heb ik zelf geen addblocker aan
     
    blackscorpion64 vindt dit leuk.
  13. Borkie

    Borkie Levende forumlegende

    Ik heb een addblocker, maar die staat uit bij Farmerama.... heb nog ff gecheckt.

    Edit: En hij doet het weer op mijn account! :p
     
    blackscorpion64 vindt dit leuk.
  14. -edwin30-

    -edwin30- Commandant van het forum

    addblocker waar kan ik die vinden als ik vragen mag
     
  15. buikie1512

    buikie1512 Forum-baron

    Via google kan je add blocker vinden. Heb zelf add block plus. Deze kan je uitschakelen voor bijvoorbeeld farmerama, waardoor je de filmpjes in de bios kan blijven zien.
     
  16. joke0987

    joke0987 Grote forummeester

    Nou hier doet ie ook weer weinig ... begint wel te draaien maar dan dat er geen film is. Pffffff
     
  17. polkey

    polkey Oudgediende

    Krijg achter elkaar dat scherm met dat ronddraaiende wiebel rondje, een 'tired' die je moet highlight
    Als die van grijs naar licht lila is gekleurd springt het terug naar grijs en zo wel tig keren gedaan, geen enkele verandering of punt.
    Iemand idee wat je er mee moet, want zo is het plezier van 'eindelijk film' ook voorbij ?
     
  18. Borkie

    Borkie Levende forumlegende

    Volgens mij is er iets veranderd aan de filmpjes met het groene balkje onderin.... Als ik tijdens het afspelen van zo'n filmpje op een ander tabblad bezig ben, telt de tijd niet door van het groene balkje... Als ik weer terug ben bij het filmpje telt het groene balkje weer verder vanaf het punt dat ik dat tabblad verlaten had. Was me nog niet eerder opgevallen... Ik ging tijdens het afspelen van een filmpje altijd ff het forum bijlezen, bij filmpjes met een groen balkje werkt dat dus niet meer... xD
     
  19. fairie

    fairie Commandant van het forum

    Het klopt dat dit bij sommige filmpjes is. Dat is al een tijdje. Hoe lang het er al is weet ik niet maar dit heb ik al sinds ergens vorig jaar. Bij de meest filmpjes kan je gelukkig nog wel andere dingen tegelijkertijd doen. Dat doe ik ook altijd. o_Ok heb je bij een deel van de filmpjes onderin een gewone voortgangsbalk en die kan ik dan ook met de muis tot vlak voor het einde zetten. Handig als je lange filmpjes hebt, bijv. een tijdje terug van 10 of 20 minuten. Het kan niet bij elk filmpje maar elk filmpje is meegenomen.
     
    Borkie vindt dit leuk.
  20. gelderblom

    gelderblom Levende forumlegende

    je moet geluk hebben als de bios het doet dan heb je weer een paar punten erbij.