Markt met een nummer

Discussie in 'Help archief' gestart door blackscorpion64, 5 Maart 2016.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. blackscorpion64

    blackscorpion64 Alwetend orakel

    Hallo.
    Ik zie bij sommige mensen in hun handtekening Markt staan met een nummer erbij.
    Kan iemand mij vertellen wat dit betekent?
     
  2. fairie

    fairie Commandant van het forum

    Als iemand een account begint op farmerama wordt je gelijk ingedeeld op een bepaalde markt (er zijn veel markten). Vroeger kon je dit opzoeken door bij de goudblaadjes te kijken. Er stond toen een bepaalde naam met daarachter een nummer en dit was dan je marktnummer. Dit wordt niet meer op deze manier gedaan maar wordt voor zover ik het af en toe gelezen heb nu wel op een andere manier opgelost door vrijwilligers. Ik ga even proberen te kijken of ik dit terug kan vinden.

    Gevonden. Ik heb even een stukje uit deze post gekopieerd. Dat is:

    Goldblatt op de markt ( werkt hetzelfde als in Nederlandse markt) kijken waar staat; Goldblatt 135,XX de XX staat dan voor het marktnummer. Op dit moment zijn goudblaadjes uitverkocht wegens event, maar........het is te controleren. Kijk op de Duitse markt bij Birnen (peren) naar het bedrag; 120,XX, weer staat de XX voor je markt. Als je dan terug inlogd in het Nederlands, en je kijkt op de markt bij peren, dan klopt het. Ik heb dus markt 22. Succes, iedereen die ook zoekende is naar markt.

    Sommige spelers willen graag weten op welke markt ze zitten. Je kan zelf dus niet kiezen op welke markt je komt en kan ook niet van markt veranderen. De prijzen per markt verschillen wel en kunnen soms grote verschillen in zitten.

    Bij mij staat het trouwens bij beide en ik zit op markt 24.
     
    Laatste bewerkt: 6 Maart 2016
  3. blackscorpion64

    blackscorpion64 Alwetend orakel

    Dankjewel voor je uitleg. Ik ga zoeken :)
    Gezocht en gevonden.
    ik moet letterlijk achter die 120 of 135 kijken en niet nar het goedkoopste aanbod bedrag.
    Ik zit dus op markt 13.
    Dankjewel nogmaals en hier kan een slotje op.
     
    Laatste bewerkt: 6 Maart 2016
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.