waar is mijn gekochte voer?

Discussie in 'Help archief' gestart door mi2la, 3 November 2015.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mi2la

    mi2la Gelegenheidsauteur

    ik heb net op de markt heel gezellig voer voor de panda en kamelen ed gekocht maar het staat niet in de voerschuur en ik heb er wel voor betaald !
    help
     
  2. boerkoekoek1234

    boerkoekoek1234 Doorzetter

    Kan iemand mijvertellen waar de M6-coins voordienen, en hoe ze eventueel te gebruiken zijn ?

    Alvast bedankt
     
  3. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

    Weet je zeker dat je voer hebt gekocht en niet de dieren? Anders even opnieuw inloggen, is het voer dan nog niet zichtbaar graag een ticket naar support sturen zodat we dit na kunnen kijken.

    Dat is voor een vaste quest in de coöperatie: M6-quest. Verder wil ik je wel verzoeken om je vragen in het vervolg in een draadje te plaatsen met hetzelfde onderwerp of zelf een draadje aan te maken.
     
  4. mi2la

    mi2la Gelegenheidsauteur

    ok Klaartjuh bedankt ! ik ga een jullie even berichten
     
  5. Klaartjuh

    Klaartjuh Levende forumlegende

    Ik heb je ticket zojuist beantwoord, aangezien het nu via support verder gaat zal ik dit draadje sluiten :)
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.