-De Plattelandsvrouwen leuterclub (ook voor mannen) 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door HofvanDromen, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. suuske1960

    suuske1960 Keizer van het forum

    Goedemorgen Toot, tijd voor een bakkie.[​IMG]
     
    harm-jan70, 1-marleen, popje4 en 9 anderen vinden dit leuk.
  2. tootje

    tootje Commandant van het forum

    Dat blijven de lekkerste Suus....:inlove:
     
    harm-jan70, 1-marleen, miepje40 en 9 anderen vinden dit leuk.
  3. Sintra98

    Sintra98 Levende forumlegende

    Goedemorgen allemaal,
    Zo juist het event afgerond, helemaal tot het eind. :inlove: De boel weer ombouwen naar de produktie stand.o_O
    Suus doe mij dan ook maar een Bakkie troost en dan...............
    genieten van het weekend :)een fijne dag allemaal en tot later
     
    Laatste bewerkt: 28 Maart 2015
    -Nigelle-12, -Nigelle-, Anne.1980 en 13 anderen vinden dit leuk.
  4. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Lekker, koffie :) Dank je Suus !
     
    harm-jan70, 1-marleen, miepje40 en 8 anderen vinden dit leuk.
  5. -Tits-

    -Tits- Forum-ambassadeur

    Goedesmorgens!

    Gooi maar vol... dol op Douwe... en Egbert :music:

    [​IMG]
    En dol op punten... lekker bezig Tootje:inlove:
     
    harm-jan70, 1-marleen, popje4 en 11 anderen vinden dit leuk.
  6. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Ohhhh, lekker, de enige echte koffie:inlove:

    Goedemorgen!
     
    1-marleen, miepje40, omaatje75 en 6 anderen vinden dit leuk.
  7. Sintra98

    Sintra98 Levende forumlegende

    Zo ik ben er weer,
    Ik heb in het draadje Feedback over het spel in posting #23 een lang commentaar geschreven
    op de brief van Varun betreffende zijn misser en zijn niet geboden oplossingen.
    Ik heb het daar nog maar eens een keer uitgebreid uitgelegd en nu maar hopen dat het wordt geaccepteerd en niet
    als kritiek wordt beschouwd.
     
    -Nigelle-12, -Nigelle-, Anne.1980 en 13 anderen vinden dit leuk.
  8. -Megalo-

    -Megalo- Junior expert

    Ach Sintra, ik zou er niet te hoge verwachtingen van hebben. ;)
    Het is maar goed dat dit een spelletje is. Ik zou er niet aan moeten denken wat de consequenties zouden zijn geweest als al deze miskleunen in de "echte" wereld zouden zijn gemaakt.
     
    -Nigelle-12, -Nigelle-, Cornelly52 en 13 anderen vinden dit leuk.
  9. roriguca1

    roriguca1 Actieve auteur

    Lekker Suus.
    Hee Tootje loop je nog vrij rond:eek:
     
    harm-jan70, stien56, miepje40 en 10 anderen vinden dit leuk.
  10. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Er is ook wifi op het politiebureau Roriguca.....8)
     
    harm-jan70, stien56, miepje40 en 11 anderen vinden dit leuk.
  11. roriguca1

    roriguca1 Actieve auteur

    xDxDha ik zie haar al zitten , ff wachten meneer agent moet eerst oogsten:oops:
     
    harm-jan70, stien56, miepje40 en 8 anderen vinden dit leuk.
  12. -Megalo-

    -Megalo- Junior expert

    Ik zie trouwens in jouw handtekening staan dat jij nog steeds geen mentor bent!
    Jammer, jij zou wel een goede mentor zijn.
     
    -Nigelle-12, -Nigelle-, stien56 en 7 anderen vinden dit leuk.
  13. HofvanDromen

    HofvanDromen Levende forumlegende

    Goedemorgen:inlove:

    Heb het gelezen Sintra..zou niet weten waarom ze dit als kritiek beschouwen , tis gewoon jou mening..
    En euhm toch verschil ik daarin met jou..Ik hoef en zit namelijk niet te wachten op nog een veld erbij
    Ik klik mij nu zonder knechten al een hoedje..Het ruimte gebrek is er eigenlijk altijd al geweest..
    o_Ok als je nu een nieuwe boerderij zou beginnen , heb je daar al meteen mee te maken..eerst maar 1 veld , dan de ww enz..
    Maar je moet wel voorraad zien te maken..Dus je moet keuzes maken..Ga je voor gewassen of dieren of produkten..
    In de Mix is altijd voor mij een heel goede optie geweest..Dus 1 veld gewas , 1 veld dieren ..liefst allemaal van 1 soort
    en dan 1 veld bijzondere dieren en of produktstallen en dan verdeeld de bomen ..en dan ook liefst 1 soort per week sparen..
    Zo ben ik begonnen en zo heb ik het geleerd en zo geef ik het advies ook aan mijn kuikens..
    Zoveel mogelijk alles van 1 ding per keer proberen te maken/sparen..
    Ik heb nog steeds altijd profijt van mijn grote voorraden..
    Daar komt bij die keuzes maken..Je kan nu eenmaal niet alles kwijt..Dus handelen op de markt is ook 1 van de belangrijkste dingen
    die het spel je bied..Daar kom je ook verder mee..Verkopen van waar je veel van hebt en inkopen wat je niet hebt..
    Tis alleen wel zo ..er is zoveel bij gekomen ..Steeds maar weer nieuwe dieren en bomen..
    Veel dieren hebben niks met een boerderij meer te maken..
    Daar heb je gelijk in en ook dat vind ik jammer..Dat de Nadruk nu ook heel erg op Bama ligt is duidelijk en dat vind ik ook jammer..
    Ik heb er zelf niks mee en ik vind Bama ook heel niet leuk..Zal bij mij dan ook altijd een achtergebleven gebied blijven..
    Dat je na level 96 niks meer erbij krijgt, nou daar ben ik eigenlijk wel blij mee..Ik zit niet te wachten op nog een gewas steeds erbij..
    Tis wel jammer dat je niet meer kan uit kijken naar een leuke beloning..Daar zou men best wel iets mee kunnen doen..
    Die ene ster en ene TG is nou niet echt iets waarvan je zegt ..
    tjee daar ga ik nou is mijn best voor doen om zo,n 60 miljoen Ep weg te spelen..
    Dat men de nadruk ook legt op het vele fokken..tja das ook zo,n ding..
    Der komen zo steeds meer questen in de cooperatie die nooit afkomen..
    Bij de meeste spelers waaronder ik dan ...die niet veel Tg besteden of gewoon niet hebben..
    Tis jammer dat de laatste tijd door allerlei aparte dingen , veel spelers buitenspel worden gezet..
    En ook jammer dat weer het 8 uurs gewas terug is..
    Wat ik ook niet begrijp is dat er een bepaalde weg is ingeslagen door een soort van chef..
    die gaat weg en vervolgens gaat men een heel andere weg in ..
    Euhm als er bij de bakker om de hoek waar men heerlijk wit brood verkoopt,een nieuwe chef komt gaat men daar ook niet ineens alleen maar bruin brood verkopen, omdat die nieuwe chef dat leuker of beter vind..
    Dat is wel 1 van de dingen die ik niet snap..Met elke nieuwe producer, volgt er een nieuwe Strategie??
    Kijk ik snap best dat er geld verdiend moet worden en zonder betalende spelers zal het niet kunnen voort bestaan..
    Maar dat hoeft niet te betekenen dat men ons spelers , of mij als speelster als een melkkoe moeten gaan zien..
    Men profileert het spel nog steeds als een GRATIS !! online te spelen spel..
    En dat je dan iets minder hebt op je boerderij prima , kan ik mee leven..Kan ik ook kopen op de markt..
    En dat je misschien iets achterloopt met levelen ook prima..Maar dan niet alleen maar nieuwe dingen in het spel brengen die bijna altijd alleen maar echt geld of TG kosten..
    Of veranderingen die zogenaamd beter moeten zijn ..Zoals de nieuwe molen enz..
    Iets wat prima werkt moet je naar mijn mening gewoon zo laten..
    De zorg voor een stabiel goed werkend spel is denk ik een grotere uitdaging..
    Ik zelf zou het leuker vinden , als er een uitbreiding kwam met bestaande cooperatie questen zoals die van het Restaurant of de ark van noach of die kinderboerderij..
    Die nieuwe quest van die Bio-lijm ..die is toch om van te gaan huilen ..
    Je moet heel lang wachten op de druppel -tanks en je krijgt verschrikkelijk weinig als beloning als je die quest
    gaan leveren..kijk dan denk ik ..kom op nou doe daar eens wat mee..
    Dat jij 18 kameleon stallen hebt komt omdat je mee kon doen aan die tijdelijke event..
    Jij had dus het voordeel dat je dat al van te voren kon doen...en dus nu waarschijnlijk ook al de fokquesten ervan kon doen..
    Alle andere spelers die dat niet hebben gedaan moeten en kunnen gelukkig die stal in de stad kopen.en zo langzaam voorraad opbouwen.om ooit aan die quest te kunnen beginnen.
    Maar goed ..zoveel mensen zoveel meningen..en moet eerlijk zeggen die Varun..die doet het redelijk goed..vind ik dan he..
    Die bied tenminste nog zijn excuus aan..En die vraagt ook luid en duidelijk om de mening van de spelers..
    Lijkt mij wel een goed persoon op de juiste plek..
    En ik hoop dan ook dat hij langer blijft, dan die anderen en dus de kans krijgt om sommige dingen toch anders te kunnen maken..Alleen moet hij nog wel een beetje sturing hebben..
    Zoals niet alleen die TG weg inslaan..Maar een leuke mix van alles maken..
    Maar goed Sintra zie dit niet als kritiek op jou..Ik heb soms gewoon van die invallen en gedachtes die moeten er dan uit..
    Hier de wolkenrijen weer geoogst en heel veel in de verkoop gedaan..Verder lege groene weides..Nog even in relaxed -stand..
    Ik zie wel ..Heb nog geen plan van aanpak op de Roze -Boerderij..

    Lied van de Dag ; Chaka Khan - Ain,t Nobody



    :inlove::inlove:
     
    harm-jan70, stien56, Sintra98 en 10 anderen vinden dit leuk.
  14. -Tits-

    -Tits- Forum-ambassadeur

    Jeuzus Hofdame... dat is nog eens in de pen kruipeno_OxD

    Heb er maar een bakkie bij genomen:inlove:

    [​IMG]
     
    harm-jan70, stien56, Sintra98 en 11 anderen vinden dit leuk.
  15. tootje

    tootje Commandant van het forum

    Zo Hof.....daar ben je echt voor gaan zitten...8) xD

    Wat ik met Sintra eens ben zijn de hoeveelheid stallen die je kunt verdienen met een event... Beetje raar.... Eentje was altijd voldoende en dan zo af en er één bij bouwen als je veel dieren nodig had van een bepaald soort... maar de vaart waarmee die kameleons zijn geïntroduceerd is best bizar. :eek: Alsof iedereen sv voldoende heeft om die fokquest maar even meteen af te maken....o_O

    Verder vind ik koffie lekker, een sigaretje lekker en Tits lekker. 8)
     
    Laatste bewerkt: 28 Maart 2015
    harm-jan70, stien56, miepje40 en 10 anderen vinden dit leuk.
  16. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    De vraag is waarom kritiek niet zou worden geaccepteerd, en wat het verschil is tussen kritiek en commentaar.
    Verder denk ik ongeveer hetzelfde als Hof, alleen heb ik iets minder moeite met de nieuwe questen met nieuwe dieren waardoor veel spelers toch weer meer geld uitgeven. Heb ik iets minder moeite met de fokquesten en met de aandacht voor Bahamarama.
    En met 4 bio-lijmlabs mag ik daar ook niet over klagen.

    18 kameleons vind ik niet veel. Wanneer je de Ark af hebt, heb je van alle gewone stallen ruim 20 op voorraad. Dus waarom dan niet de kameleon op die manier in het spel brengen? Iedereen kan de stal nu voor een redelijke prijs kopen, en het was de manier om het fokken mogelijk te maken. Ik wil alsjeblieft geen ruimte om van alle soorten dieren 20 stallen neer te zetten. Nadenken wat het beste voor je is, ipv domweg alles opzetten oogsten en niet weten wat je met de voorraden moet.
    Ik heb de koffie net weer op, ga nog even in de tuin aan de gang. De fokquest afmaken of leuk mee kunnen doen met het tijdelijke event, is een belangrijk verschil. Aan de blijvende ben ik nog niet echt begonnen. Maar ik heb die 18 stallen veel opgehad om genoeg te hebben voor het tijdelijke event en te kunnen verkopen.
     
    harm-jan70, stien56, miepje40 en 9 anderen vinden dit leuk.
  17. -Megalo-

    -Megalo- Junior expert


    Hoi HofvanDromen,

    Ik ben het met je eens dat er juist de uitdaging in zit, dat je keuzes moet maken in welke gewassen/stallen/werkstallen je op enig moment op je akkers zet. Als er ruimte genoeg is om alles neer te zetten, wordt het vanzelf steeds meer een makkie en verliest ook de markt haar waarde. Juist de schaarste in een spel maakt het spel leuk en uitdagend. Je zult als speler keuzes moeten maken wat te produceren en wat wanneer te kopen/verkopen en dat is de kunst.

    Verder ben ik het ook met jou eens dat het goed is dat iemand bij Bigpoint eens zijn/haar excuses aanbiedt voor de vele gemaakte fouten. Dat zouden meer mensen bij Bigpoint moeten doen of Bigpoint zou deze mensen gewoon moeten vervangen door wel geschikte personen als zij zichzelf belangrijker vinden dan de spelers, voorbeelden te over dunkt mij. Echter, ook hier vrees ik dat deze, in mijn ogen niet geschikte personen, te diep in de Bigpoint organisatie zitten zodat deze niet vervangen zullen worden.

    Tot slot: Fantastische keuze voor het lied van de dag. Chaka Khan/Rufus staan zeker in mijn favorietenlijst
     
    Laatste bewerkt: 28 Maart 2015
    -Nigelle-12, -Nigelle-, harm-jan70 en 12 anderen vinden dit leuk.
  18. tootje

    tootje Commandant van het forum

    Dan staan ze nu toch redelijk nutteloos in de schuur Coco, ál die kameleons.... Alleen voor het tijdelijke event waren ze leuk. Van mij mag zo'n tijdelijk event er dan ook wel anders uitzien. :music:

    'k Heb de ark ook nog niet gedaan....Toen ik met dit account begon te spelen wilde ik zo weinig mogelijk 'te veel' in de schuur om wat overzicht te houden.....8) helaas...'t is misluktxD
     
    harm-jan70, stien56, Sintra98 en 10 anderen vinden dit leuk.
  19. -Megalo-

    -Megalo- Junior expert

    Aaaah, dus jij ziet ook het bos niet meer door de bomen/stallen/werkstallen. :)
    Ik moet het tegenwoordig via allerlei lijstjes gaan bijhouden en de lijstjes worden alleen maar langer.
     
    -Nigelle-12, -Nigelle-, harm-jan70 en 8 anderen vinden dit leuk.
  20. -Coco1968-

    -Coco1968- Levende forumlegende

    Zo, uit de tuin geregend, maar wel weer een stukje vrij van stenen gemaakt.

    Aangezien je nu op allerlei manieren aan de oranje stallen kunt komen, is de Ark misschien niet meer zo interessant. Ik vond het wel de moeite om voor de xxl stallen te gaan, en was blij toen ik de stallen in de inventaris kreeg ipv dat ik die stallen kwijt was. Dat was namelijk bij de eerste stallen nog het geval en is later aangepast. Toen we laatst opeens babyschapen nodig waren heb ik alle 20 schaapskooien wel opgezet. Wat ik meer heb dan 20 zet ik op de trein.
    En die lijstjes geven je overzicht?
    Ik wissel tussen de events door ongeveer 2x per dag met de stallen en weet dus redelijk wat ik waar heb staan. Ik kijk ook zeer regelmatig in de schuur welke stallen ik op moet zetten.
     
    harm-jan70, HofvanDromen, stien56 en 9 anderen vinden dit leuk.