De laatste post 2014-08-25

Discussie in 'Overig archief' gestart door -_Moira_-, 25 Augustus 2014.

Beste forumlezers,

Wanneer je in dit forum aktief aan de gesprekken wil deelnemen, of een eigen post wil starten, moet je eerst in het spel inloggen. Wanneer je nog geen spelaccount hebt zal je je eerst moeten registreren. We verheugen ons op je bezoek in ons nieuwe forum. „Naar het spel“
  1. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    Goedemorgen Stien, wat ben jij vroeg wakker ! Is de baby onderweg ????
     
  2. Wofrij

    Wofrij Teller

    Wat fijn dat ik hier weer kan zijn.
     
  3. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Snietje, men gaat vandaag, in het ziekenhuis, proberen de bevalling op te wekken - spannend!

    Vroeg wakker kwam door de 'mee puffer' naast me - tjonge, wat een herrie:wuerg:
     
    harm-jan70 vindt dit leuk.
  4. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Dat vind ik nou ook.xD

    xDxD
     
  5. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Ben nog steeds wakker8)
     
  6. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Ik ook.xD
     
  7. -_Moira_-

    -_Moira_- Alwetend orakel

  8. harm-jan70

    harm-jan70 Levende forumlegende

    1/2

    ('k zit met de laptob op schoot in de zon bij het raam te soezen)
     
  9. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Hier net ook even een power napje gedaan - knapt een mens van op:inlove:
     
  10. Wofrij

    Wofrij Teller

    Tjonge, wat een boeiende verhalen vandaag op deze LP! Kan haast niet waar zijn.
     
  11. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Wat wil je dan horen?
     
  12. Wofrij

    Wofrij Teller

    Iets wat boeiender is dan dat je 's middags wel of geen tukje gedaan hebt. Maar ja, weerberichten uit de diverse delen van het land kan ik ook wel elders lezen. Waar het over moet gaan weet ik ook niet. Ik mag niets over mezelf vertellen want je moet anoniem blijven en mag niet naar jezelf of iemand leiden. Maar als ik iets zeg over mezelf dan weet gelijk iedereen wie ik ben, dus dat kan niet.:oops:
    Misschien hoor ik wel bij die lui die aan wal staan, maar ik wil ook niet zeggen dat ik de beste ben. Dat zeggen anderen al tegen mij.xD
     
    harm-jan70 en nabejara vinden dit leuk.
  13. leni1955

    leni1955 Levende forumlegende

    Tjonge wat een verhaal.xD

    Op dit moment is er bij mij niet zoveel boeiends te vertellen, ben de hele week al thuis, volgende week maar weer eens op het werk kijken.
     
    nabejara vindt dit leuk.
  14. nabejara

    nabejara Forum-generaal

    Ik heb t onderzocht; ik ga slapen op mijn werk, want dat is goed voor me8)

    Er is al ontzettend veel onderzoek naar powernaps gedaan, waaruit blijkt dat je daadwerkelijk een punt hebt als je de baas om toestemming vraagt. Korte powernaps verlagen het stressniveau en verhogen de productiviteit. Een langer dutje van een uur herstelt je hersencapaciteit zodat je beter in staat bent om nieuwe informatie op te slaan.
    Slaap werkt beter en langer dan caffeïne, dus die kop koffie als alternatief kun je ook wegwuiven. Met de powernap stimuleer je bovendien een deel van je hersenen dat je helpt met creatief denken.

    Goed genoeg, Wofje?xD
     
    harm-jan70 en leni1955 vinden dit leuk.
  15. Wofrij

    Wofrij Teller

    Vertel dan eens waarom je thuis zit. Gewoon thuis werken of vanwege de afbouw of had je geen zin. Ik wacht met spanning op je verhaal Leentje.

    Mooi verhaal Nab, maar ik denk dat ik heel veel powernabs moet maken om enige hersenstimulatie te krijgen, wordt een evt baas ook niet echt blij van. Tenzij ik bij een zekere M te B ga werken! Dan ben ik sowieso baas boven baas.
     
    harm-jan70 en leni1955 vinden dit leuk.
  16. nabejara

    nabejara Forum-generaal

    binnenkort niet meer Wofje. Een jonge hond heeft de zaak gekocht en ik mag drie jaren een vorstelijke uitkering gaan scoren. :)Oh ja, hij neemt me wel gedeeltelijk weer in dienst; zo kom ik toch nog aan mijn slaapmomentjes toexD
     
    harm-jan70 en leni1955 vinden dit leuk.
  17. Wofrij

    Wofrij Teller

    Nabje, ben je blij met die regeling of niet? Maar als je nu meer tijd krijgt moet ik meer tijd aan jou gaan besteden, da's dan wel weer tijdrovend voor mij. En ik kom al tijd te kort met al mijn bezigheden de laatste tijd.
     
    leni1955 vindt dit leuk.
  18. stien56

    stien56 Alwetend orakel

    Sorry hoor Wof - hou het wel (kan nog net) bij goedemiddag!
     
    leni1955 vindt dit leuk.
  19. -_Moira_-

    -_Moira_- Alwetend orakel

    Slaap is een essentieel onderdeel van de dag, waarom zou je dat niet mogen vermelden?
    Stien: al oma?
     
    leni1955 vindt dit leuk.
  20. snietje1

    snietje1 Levende forumlegende

    4 uur slaap is genoeg Moira xD
     
    leni1955 vindt dit leuk.